Skoči na vsebino

mučenje živali


Priporočene objave

Ne CYC---zelo težko brskam po straneh s tako vsebino, da najdem vsaj malo podpore, ker ljudje si takoj natrosijo pesek v oči, da se to nekak ne dogaja oz, da ni to glih tok grozno kot kdaj pa kdaj slišijo... zaradi njih...no filmčka z zajcem, ki mu brizgajo barvo za lase v oči ne znam nalepit in morskega pujska ki mu filajo želodec z šamponom tudi ne.

Pojdi v trgovino...vprašaj na glas kar te zanima....čimvečkrat, vedno in povsod večja je gužva boljš je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lina - Chanel praviš, da je mačke švical, po drugi strani pa je na seznamu med podjetji, ki ne testirajo na živalih ... ????

PS: Old Spice - goodby ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ali je chanel 4 ali 5...in sem napisala, da ne vem če še to počne...če ni celo z zakonom prepovedano (Spet nisem ziher sam se mi zdi da EU ima nek zakon o temu kje je meja :hmm: )....napisal pa sem zgolj kot opozorilo, da se najdejo zadeve na katere ne bi nikoli pomislil...mačji švic v parfumu.... :blink: ....bilo pa je ...pred leti je bila oddaja o tej PETA organizaciji in njihovih dosežkih in bla bla bla...no od tam mi ta info., sej hvalabogu, da ne več....čim več takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v trgovino...vprašaj na glas kar te zanima....čimvečkrat, vedno in povsod večja je gužva boljš je.

ej, pismo, kua pa to natakajo opicam v glave?

In po tvojih izkušnjah - kolk so prodajalke ozaveščene glede teh vprašanj? A sploh razumejo, kaj sprašuješ?

Teoretično - grem kupovat aftershave ali kakšno podobno pregrešno drago flaško v Müllerja, preizkušam vonje in pri vsakem vprašam "kaj pa testiranja?"... Bom odšel domov zadovoljen ali bom samo izgubil ogromno časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimajo in hodijo spraševat zadaj in pride z medlim odgovorom...ja ne nevem no se mi zdi da ne no ne vem no...kar je logičnino, ker noben ne vpraša.....razen pri teh, ki imajo razna zastopstva ,,oriflame,, npr...če ne testirajo to vedo, če pa se pa sprenevedajo.

Edino v lekarni me niso nikol pustil na cedilu...ve in tudi pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol se pa odpovejmo še večini zdravil in skoraj celotni moderni medicini....

Jebi ga...a čmo bit dosledni al ne? :glare:

o svoji doslednosti najbolje ve vsak sam ... očitno nas postavljaš rped izbiro: ali mučimo živali, ali pa ne uživajmo zdravil itd ...

kompromis, bejbi, kompromis ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa res nobenega ne postavljam pred izbiro.

Jaz bom še vedno jedla meso, še vedno bom jedla tudi zdravila, ki so bila testirana na živalih, bom pa verjetno kupila kak kos kozmetike, ki ni bil testiran na žvavah. Ampak verjetno ne vse....jebi ga....kompromis...saj je brat vegetarijanc, pa se lepo zgliha zadeva.... :slap: (hec, da se ne bo spet kdo obešal na moje besede! :glare: )

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Alla skoz že govorimo o zdravilih :doze: in o radikalnem presekanju določenih zadev.....počas...in prvo tam kjer ne bo zaradi tega nihče ogrožen ....in tudi pri zdravilih je situacija zelo slična testira vsak zase...znova in znova...in skriva kaj je ugotovil.....Tudi ni treba vsako bedarijo testirat na živalih....so alternativne metode..in so dražje...in zdravila več ali manj samo posodabljajo oz. gradijo na že odkritih zadevah...tesira pa se spet cel postopek od začetka.

Pa ne deli se tok strašno skulirana in racionalna...ker sem sigurna, da ti ti v življenju ne znese vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla, se ti ne zdi da je dramatična razlika med zdravilom in pleskarsko barvo za ženske? <_< Podobno kot razlika med usnjem in krznom: usnje ostane od živali, ki imajo to smolo, da so hrana ... krzno pa ... ima samo namen kitenju žensk, ki hočejo biti dame. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc hint...za koga pa se kitijo ženske? :slap:

Itaq, da bi se dalo vse zelo zelo omejit....ampak ne iz danes na jutri.....in tudi, ko bo zadeva zmanjšana na en minimum...še vedno se bodo našli osebki, ki jim tudi to ne bo prav....svet pač ni pravičen, jebat ga...in nikoli ne bo...al pa vsaj mi tega ne bomo dočakali.

Grem rajš delat, bo bolš za vse..... :glare:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zato, da se živali čim manj muči in zlorablja itd...... dejstvo pa je, da imam ta trenutek na nogah super usnjene čevlje, v katerih mi je udobno in ravno zaradi tega ne morm biti zavedna zagovornica vsega tega.

In dajmo najprej uboge kužke in mucke itd.. rešiti pred slabimi lastniki, pa živali iz neprimernih kletk in živalskih vrtov, kjer jim ne nudjio osnovnega, kar rabijo... itd... potem gremo pa naprej..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In dajmo najprej uboge kužke in mucke itd.. rešiti pred slabimi lastniki, pa živali iz neprimernih kletk in živalskih vrtov, kjer jim ne nudjio osnovnega, kar rabijo... itd... potem gremo pa naprej..........

:slap:

dejmo komarjem odpret okna, da lahko iz ujetništva v stanovanju poletijo na svobodo ...

PS: če čš pomagat, lohk greš uboge kužate sprehajat v azil za živali ... je blo že ekaj govora oa tme na motosveut se mi zdi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zato, da se živali čim manj muči in zlorablja itd...... dejstvo pa je, da imam ta trenutek na nogah super usnjene čevlje, v katerih mi je udobno in  ravno zaradi tega ne morm biti zavedna zagovornica vsega tega.

In dajmo najprej uboge kužke in mucke itd.. rešiti pred slabimi lastniki, pa živali iz neprimernih kletk in živalskih vrtov, kjer jim ne nudjio osnovnega, kar rabijo... itd... potem gremo pa naprej..........

al pa če kakega ki je bil zapisan azilu domov vzameš :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc hint...za koga pa se kitijo ženske? :slap:

True, ampak pokaži mi moškega ki bi mu bili pelc mantli blazno všeč in bi vztrajal na tem da "baba mora met pelc" :P

Itaq, da bi se dalo vse zelo zelo omejit....ampak ne iz danes na jutri.....

Glede tega imaš pa seveda prav ... saj si nihče ne dela utvar da je to mogoče iz danes na jutri ... tako kot pri futru polnem svinjarije ... mora potrošnikom priti v zavest da pogledajo kakšne so sestavine, iz česa so ... Ko bo tega dovolj, tudi proizvajalcem ne bo vseeno - in se bodo hvalili če bodo njihovi izdelki neoporečni.

Z danes na jutri ni nič ... :)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa o usnju veš vse...ni glavni produkt krave in ga je brezveze metat stran...ko boš imela čevlje iz kačje kože...no takrat ti bom pa jaz osebno rekla da si packa :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kenguru in rokavice za motor? kolkr vem, je kengurujevina praktično neužitna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!