Skoči na vsebino

mučenje živali


Priporočene objave

Kaj pa kenguru in rokavice za motor? kolkr vem, je kengurujevina praktično neužitna?

jest mam tekstilne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

licemerstvo brez konca. jest bi dodal še strička adolfa :fredy: in njegove "zdravnike". ekonomska računica enega trupla je bila okoli 230 reichsmark (tedanja valuta v nemčiji). uporabljeno je bilo vse, koža za usnje, lasje za polnit povštre skratka vse do pikice...pa naj še kdo reče, da človek ni koristen, še posmrti je lahko vir zaslužka... :slap: ups na sem že dal idejo kakemu biznismenu. poglejte koliko galame je bilo okoli testiranja vozil in uporabe človeških trupel pri teh testih v avstriji...

seveda nekdo bo spet govoril, da nismo lih živali, pa da mamo čustva ipd...seveda je res tadrugo, živali smo pa še vedno :afro1:

p.s. predlagam, da se vse "nekoristne živali, ki se jih uporablja le za pelce doda na menu restavracij, tako bo manj kažina okoli tega saj bodo postale "koristne".

pps. ena je omenla, da je v naravi vse regulirano in da človek neki drka po svoje...hja, človek je pač žival z imenom človek in počne točno to, kar je narava predvidla... ali pač? :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni produkt krave je teliček. Glavni produkt kengurujke je kengurujček. In glavni produkt kače so mejhni kačončki. Oziroma bi bilo tako, če bi njih kdo kaj vprašal.

Fakt pa je, da smo ljudje toliko freh, da jih prav nič ne vprašamo. In samoumevno glodamo, obuvamo in oblačimo njihove glavne in stranske produkte. In 99,9% časa nam veselo dol maha, kaj si krave/kengurujke/kače mislijo o tem. Dokler ne dobimo priložnosti, da se denimo v takile temi nadmudrivamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc hint...za koga pa se kitijo ženske? :slap:

zase? :doze:

True, ampak pokaži mi moškega ki bi mu bili pelc mantli blazno všeč in bi vztrajal na tem da "baba mora met pelc" :P

hmmm....velik jih je....sej v filmih vidiš kako bogatun svoji 30 let mlajši ženi kupi pelca v zameno za posteljne užitke....kaj pa če je vse res? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....velik jih je....sej v filmih vidiš kako bogatun svoji 30 let mlajši ženi kupi pelca v zameno za posteljne užitke....kaj pa če je vse res? :)

Seveda, če ga pa baba če met :P :krneki: Misliš da bi kupil če ne bi palilo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam PEPE ampak eni se še šminki niso sposobni odpovedati oz jim je vseeno iz česa je....tako, da o dejanskem namenu živali in produktov....še ni čas dozorel...lagano se ribice hvataju. Konc koncev ignoranca ne prinese napredka...mogoče bomo pa nekoč samo zrezke gojili...

Gorazd: je narava to predvidela?...po moje da ne, nas je pustila in gleda kako se bomo zagiftali kar sami....mogoče nas bo pa kdaj kdo kje prašal..kako smo živeli...in odgovor ne bo glih spodbuden.

Sicer pa vsak zase ve kaj je zanj sprejemljivo in hvala bogu za vse informacije, ki jih prenašamo...tako izgovorov ni...samo ti in tvoja vest ,,face to face,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če kakega ki je bil zapisan azilu domov vzameš :doze:

1. po svojih močeh sodelujem z azilom.......

2. sem že pripeljala 2. zgubljena kužeka tja in enemu našla nov dom (žal ga je potem zbil avto in je bošček umrl).

3. pomagala 1. srni, 100. ježkom itd, ki so "rabili" mojo pomoč........

doma že imamo enega psa, starega 11.let, tam kjer pa jaz trenutno živim pa psa ne morm imeti, ker sem čisto premalo doma in mi je to mučenje psa....

Torej ne vidva meni, koliko naredim in koliko ne........... :angry2:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. po svojih močeh sodelujem z azilom.......

2. sem že pripeljala 2. zgubljena kužeka tja in enemu našla nov dom (žal ga je potem zbil avto in je bošček umrl).

3. pomagala 1. srni, 100. ježkom itd, ki so "rabili" mojo pomoč........

doma že imamo enega psa, starega 11.let, tam kjer pa jaz trenutno živim pa psa ne morm imeti, ker sem čisto premalo doma in mi je to mučenje psa....

Torej ne vidva meni, koliko naredim in koliko ne...........  :angry2:

a je kdo reku da nic ne nardis :winkiss: ....

jest nisem nic rekla razen tega da lahko kakega kuzata vzames domov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče bomo pa nekoč samo zrezke gojili...

To bi bilo pa res lepo! :)

Yst bi mel na eni gredici šnicle, na drugi kengurujske rokavice, pa tko naprej.

Z dreves bi pa bingljali ledrasti reklci, pa mogoče pelcmontli za naključne primadone, taki extra fini, za na golo kožo :kva2:

S kravami bi pa izključno tarok igral. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa vsak zase ve kaj je zanj sprejemljivo in hvala bogu za vse informacije, ki jih prenašamo...tako izgovorov ni...samo ti in tvoja vest ,,face to face,,

Že nekajkrat pravilno napisano in povedano. In mislim, da je to poanta vsega.

Vsak ve zase najbolje. :yes:

Seveda se ne da izogniti vsemu slabemu, kar se je zgodilo oz. se dogaja s testiranji, lahko pa sam pr sebi zmanjšaš na minimum. Če ti to kaj pomeni, seveda.

In ne mešat zdravil s tako šaro, kakor je šminka in pleskarske barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ma vsak svoje mnenje a za ta video bom reku takole: če se je vsaj 10% ljudi, k so vidl ta video mal zavedlo, pa dam roko v ogenj da se jih je več ima že to velik pomen :) . tist k se mu je stvar zdela zlo huda tko k men pa bo ta link pripopal še na kakšen drug forum. brezveze pa mi je takšno stvar pošiljat na mejle stotih ljudi in jim neki vsiljevat, saj je vendar forum za takšne stvari, ogleda si lahko kdor hoče, vesel pa sem da ste podali mnenja o tem!

:doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sram me je, da spadam v to vrsto živih bitij, ki se za svoj obstoj tako izživlja nad živalmi... narava dela selekcijo in slej ko prej bo tud nas človečke pohapsala, upam pa, da ne več v času mojega bivanja na tem planetu, da ne bom plačevala za napake drugih...

Jem meso in uporabljam kozmetiko, zaradi življenja, kot ga živimo, ne morem mimo tega...ampak je pa vseeno velika razlika, ali živo bitje ubiješ v trenutku in ne trpi, kot pa da jo uporabljaš v znanstvene namene, jo trpinčiš in mora pretrpeti vso to mučenje po nekaj let, preden ji je usojeno za večno zatisniti izmučene oči - to je tisto najhujše :cry: ko sem vidla beaglčka, se mi je naredil kar cmok v grlu...res žalostno...

Zakaj se to dovoljuje???

eh... :(

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla še prečekirat listo...mi je vseeno malo "lažje"...

ugotovila naslednje:

krema je ok :OK:

puder je ok :OK:

gel za tuširanje - obvezno zamenjat :unsure:

šampon - obvezno zamenjat :unsure: .

...kaj naj s praškom, čistili, zobno pasto, vložki,....??? :hmm:

šit

Popravljeno . Popravil uti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor se bori proti mučenju živali pa velik "gofljo" vrti mu podarim tri srnjake pa še pet sosedovih mačk.

ps: Če ne bomo pa srnjakov golaž jedl kmal. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dons gledu eno fino oddajo o pajkih na Diskoveriju kako omamijo-paralizirajo svoj plen in ga potem v miru živega požrejo. Tko da ni glih človk ta najbl grozna žvau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih dons gledu eno fino oddajo o pajkih na Diskoveriju kako omamijo-paralizirajo svoj plen in ga potem v miru živega požrejo. Tko da ni glih človk ta najbl grozna žvau.

Kul.... smo na istem nivoju s pajki...res vsaka nam čast , da s pajkovo pametjo letimo v vesolje.

Najbolj, da razpnem mrežo in si ulovim večerjo...sam pišuka...tega pa ne znam, očitno nisem prav dojela evolucije. Dej Yama...pošlji mi navodila.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!