Skoči na vsebino

mučenje živali


Priporočene objave

Ne boste verjeli kaj sem zasledil na internetu. Na Japonskem lahko kupiš mačka v steklenici, pravzaprav tu notri preživi celo svoje življenje :cry: .

Te uboge živalice prodajajo v ZDA, na Kitajskem, v Indoneziji in Novi zelandiji. Prodajajo jih kot okraske za na polico (kot ladjice v steklenici). :wacko:

Ce ne verjamete se prepricajte na lastne oci! Bonsai Kitten.

Kdor je pripravljen pomagati tem ubogim malim muckom, naj mi pošlje PM z svojim email naslovom. Kamor vam pošljem mail z več podatki. Zbira se namreč 500 podpisov, da bi lahko ustavili delovanje tega podjetja.

Hvala, Jan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva kurac ste vsi tako naivni... Tezite s to zajebancijo ze ne vem kolk tednov po mailih in forumih. Stvar (in page) obstaja ze cca 4 leta in ze takrat je bilo "razkrito" da je navaden joke...

Vsi pa kar neki moralizirajo... Tudi ce bi bilo res, a lahko kaj naredite? NIC! Ce ti stvar ni vsec, si je ne privosci in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee jap nateg je, že parkrat je folk zagnal paniko v zadnjih letih - rezultat so hvležni spamerji ki dobijo pod pretvezo "peticije" cele kupe naslovov. :slap:

pol pa ne jokat ko dobite 200 reklam za viagro in dalšanje penisa na dan :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervy: če bi kera funkcjonirala niti ne bi blo tako slabo... :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjeli kaj sem zasledil na internetu. Na Japonskem lahko kupiš mačka v steklenici, pravzaprav tu notri preživi celo svoje življenje :cry: .

Te uboge živalice prodajajo v ZDA, na Kitajskem, v Indoneziji in Novi zelandiji. Prodajajo jih kot okraske za na polico (kot ladjice v steklenici). :wacko:

Ce ne verjamete se prepricajte na lastne oci! Bonsai Kitten.

Kdor je pripravljen pomagati tem ubogim malim muckom, naj mi pošlje PM z svojim email naslovom. Kamor vam pošljem mail z več podatki. Zbira se namreč 500 podpisov, da bi lahko ustavili delovanje tega podjetja.

Hvala, Jan.

Hehe, kjut. A za Božička ti je že kdo povedal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kjut. A za Božička ti je že kdo povedal?

To bo šele zvedel. Upam, da takrat ne bo doživljal prevelikih traum :P Jan, malo se pa moramo pohecat .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... pa na kitajskem tudi jejo pečene fetuse ... itd ..

zgodba o mačkih v flašah je nategancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... pa na kitajskem tudi jejo pečene fetuse ... itd ..

zgodba o mačkih v flašah je nategancija.

Močno upam, da je res samo nategancija.

Sam, da sem pa dobil mail od zdravnice, ki je v združenju proti mučenju živali in zbirajo 500 podpisov, da se obrnejo na višje ustanove, se pa bojim, da je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajo pa hišni ljubljenči tudi sami poskrbet zase.... :nono:

Muca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znajo pa hišni ljubljenči tudi sami poskrbet zase....  :nono:

Muca

Ta je pa dobra :slap: :lol1:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ze tretjič dobila peticijo za mačke v teglih...

lepo vas prosim...

a ni nikomur na osnovi osnovnošolske bilologije jasno da to ni možno - mačka bi v nekaj mesecih poginila, če bi bila res tako vestno spravljena v steklenem teglu...mogoče lahko za primer vzamemo preležalnine ki nastanejo pri bolnikih ki so dolgo časa priklenjeni na posteljo.....kot ilustracijo....recimo.... :doze:

živo bitje za zivljenje ne rabi samo hrane in vode in možnosti iztrebljanja....ce to komu se ni jasno resno sočustvujem z njim..... <_<

zanimivo da za une pohane človeške fetuse še nisem dobila peticije na mail :)

ampak podpisala sem se pa vseen..pa naprej tud poslala <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak podpisala sem se pa vseen..pa naprej tud poslala <_<

evo, pa so prasci spamerski dobili tvoj mail...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Sinoči je neka mularija iz avta pred mojega vrgla mladega mucka, da sem ga povozil. :(

Kasneje sem izvedel, da so imeli v avtu vsaj še enega in bogsigavedi kaj se je z njim zgodilo.

Kaj lahko storim, da bi se to sodrgo kaznovalo.

Registrsko številko imam a ne vem, če bi policija kaj ukrepala.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči policijo in vprašaj, če se splača prijaviti in ali lahko kakor koli ukrepajo. Koristilo bi, če je še kdo bil zraven tebe v avtu kot priča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči policijo in vprašaj, če se splača prijaviti in ali lahko kakor koli ukrepajo. Koristilo bi, če je še kdo bil zraven tebe v avtu kot priča.

Na žalost sem bil sam, mularije je bil pa poln avto in, če bi tudi prišlo na sodišče bi verjetno pogorel.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!