Skoči na vsebino

Mark Knopfler


bassko

Priporočene objave

Torej naslov znan, kdo gre? Jst razmislam da bi sou ker mi je stil dire straits ful vsec ker majo hude komade. V glavnem karta je 7.500 kar se mi ne zdi tolk glede na cene drugih kart v tem času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mam že 2 karti, pa ne morem it :( , če bi kdo šel, prosim na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. maj Hala Tivoli! Naj me kdo popravi, če sem zakvačkal.

A ima mogoče kdo podatke o njegovi trenutni turneji. Skrbi me namreč, da ne bi fant špilal samo kakšne njegove novejše komade. Če bom že šel bi rad poslušal glasbo Straitsov. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej naslov znan, kdo gre? Jst razmislam da bi sou ker mi je stil dire straits ful vsec ker majo hude komade. V glavnem karta je 7.500 kar se mi ne zdi tolk glede na cene drugih kart v tem času

Jst grem :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame osebno eden najboljših kitaristov s čisto svojo tehniko igranja, izdelano do podrobnosti. :worship: Bil na njegovih štirih koncertih. 3X z Dire Straits in 1X z novo zasedbo med drugim, (violina, benjo, kontra bas). :OK: S to skupno je zaigral tudi slabo polovico komadov od Dire Straits. GREH ZAMUDITI!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam, da bo gospod v prvi vrsti igral Knopfler komade, v drugi pa kakšnega Straits tud ne bo pozabil ... :)

kot je moj dragi :004 prijatelj Rocky že omenil .. še enkrat zatrjujem ... greh zamuditi... .)

se vidimo

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

In kaj menite o koncertu? Meni osebno ni bil slab, posebno zato, ker sem poznal vse komade, ki jih je odigral. Jih je pa bilo kar nekaj razočaranih, ker so mislili, da bo odigral več Dire Straits komadov oziroma bolj živih. Je pa bilo videt, da je bilo veliko starejših. Folk se sploh ni toliko uživel kot na kakšnih drugih koncertih. Na tribunah razen pri zadnjem komadu vse sedelo in poslušalo. Me je včasih prijelo, sem ustal in ga poskušal malo zažurat, pa se je takoj kakšna babica od 60 ali 70 let oglasila:" Dej mulo usedise!" :D

Se mi je pa kvalitetno zdel boljši drugi del. V prvem delu so kar nekajkrat zafušali :P

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz nism šel in mi je žal... upam, da še pride (težka). sem nekoč videl en (live) spot kjer DSi špilajo v mali dvorani ala Drama. folk je sedu in užival v mjuziki. mrbit je blo celo unpljuged.

A je blo tko, da je bil Knopfler dejansko le Knopfler in ne Dire Straitsi? Je nekaj manjkalo na koncertu? ponavad hočejo organizatorji pritegnit folk s komadi za katere ima kak x-član skupine pravice, na koncertu pa nažiga svoje pogruntavščine in še tiste, katere je včasih preigraval v bendu zdaj izvaja v neki xy izvedbi in ni isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Knopfler je res samo Mark in tisti, ki je mislil, da bo poslušal samo Straitse, je bil lahko razočaran. Čeprav glavnih hitov ni izpustil. Pričakovati od enega samega člana, ki se je zavestno odločil prekiniti delo v starem bendu, da bo svojo solo kariero postavljal na temeljih bivše skupine, je žaljivo. To, da igra vsaj nekaj DR glasbe, mu štejem samo v dobro. Dire Straits so žal razpadli in so stvar preteklosti.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dire Straits so žal razpadli in so stvar preteklosti.

matr sm nerazgledan, tut tega nism vedu :ninja: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na koncertu.

To kar sedaj dela Knopfler je meni čisto mimo.

Na momente sem se počutil kot, da bi bil na kaki penzionistični žurki.

Mešanca country stila, harmonike in njegovega glasu... meni (sodeč po publiki tudi večini) dolgočasno.

Razočaral pa me je na koncu, ko ni zaigral Local hero. Vedno naj bi to zaigral in tudi na karti je pisalo...

Res je, da je to Knopfler in ne DS a vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaral pa me je na koncu, ko ni zaigral Local hero. Vedno naj bi to zaigral in tudi na karti je pisalo...

Res je, da je to Knopfler in ne DS a vseeno.

Ja, ta komad nas je veliko čakalo. Škoda!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Menda je bil ful zadovoljen s slovenskim občinstvom

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda je bil ful zadovoljen s slovenskim občinstvom

uf to pa je nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na koncertu!! se mi je zlo dopadl!!! :OK: :OK: Res da je mark ze bol star ata in da mu prsti ne letijo vec tako kot v mladih letih vendar se to nadomesti z dolgimi toni ki imajo duso ! morm zelo pohvalit zelo dober koncert bravo mark!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn koncert :OK:

tistih par ,,country" je bil glih pravšen odmor za par zastonj pirov popit :D

( več slik )

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!