Skoči na vsebino

Slovenceljni


Pravokotar

Priporočene objave

Vse prepogosto za moj okus se primeri, da na Motomarsu naletim na takele citate:

...na vsake toliko časa priplava en tak škandal na površje. Slovenceljni ga nucamo...

ali

... slovenčki pač radi lezemo v rit...

ali

... to je možno samo v Sloveniji...

In ne morem se ubraniti občutku, da je avtor, ko je v svoj post kopiral hipne domislice dveh dam in morda še kakega svojega vzornika, samega sebe doživljal kot izredno brihtno, skulirano, nad vsemi ostalimi vzvišeno osebo, vredno vsega spoštovanja.

Resnica je drugačna. Oseba, ki takole povprek kritikastrsko pljuva po lastnem narodu, pljuva tudi po sami sebi. Pa se (blagor ubogim na duhu) tega sploh ne zaveda. In posledično ne more biti pokončna. Niti v lastnih, kaj šele v tujih očeh.

Kolega Einherjar je zadnjič nekaj omenjal trakulje. Hvala, Eini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, tole je definitivno vredno pira ko se srečamo B)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je ta osebek prešprical 5 razred OŠ......kjer se pri pouku Slovenščine učijo nekaj takega:

Prebivalci Slovenije......Slovenci

Morda pa tudi križanke ne rešuje, kjer je večkrat opaziti nekaj takega:

Prebivalec Slovenije.....Slovenec

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Le kaj modrujejm..........če me spomin ne vara............sem tudi sam........ahhhhhhhhhhhh, pustimo to.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bo kdo slovencelj reku!!!!!!!!! <_<

AUFBIX PA ČREVE NA PLOT!!!!!!!!!!!! :grim

na naši strani trojan ni slovencljnov, ne verjameš? poj grema na pohorje v gostilno!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotu podoben bruhec, kot don Pepsy, spustit že pred časom, pa sem se zavedu, da mogoče ne bi imelo smisla.

Ker bi padu na podobno raven kot pisci le-teh poceni kopij Vesne V.G., heh... :fredy:

Trakulje mam pa tud rad. Na žaru, kuhane, tud a la sushi.... B) :grim

Mogoče nam jih na Jančah pripravi g. Horjo, kot priboljšek k pivu... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma je ratala prava manija raznih kulturnikov, "kulturnikov", novinarjev in "novinarjev" govoriti s temi do lastnega naroda poniževalnimi besedami...dodajmo še kanček "nestrpnosti" in se prikaže čudovita slika teh malih(velikih) črvov.

izžgati ali odrezati, to je sedaj vprašanje... :fredy:

naj grejo u pm. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav jaz še vedno mislim, da gre tu le za določeno strukturo ljudi........... vsak pa si besedo slovencelj vzame v korist za svoje potrebe........ če jo izjavim že vem, zakaj in tudi vem kje... in ima prav posebno mesto v mojem besednem zakladu.

S tem žalim sebe? hmmmm ne, ker se ne strinjam, da spada v to strukturo ljudi. Če pa že, pa.... a ni najboljša kritika samokritika?? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni bo kdo slovencelj reku!!!!!!!!!  <_<

AUFBIX PA ČREVE NA PLOT!!!!!!!!!!!!  :grim

na naši strani trojan ni slovencljnov, ne verjameš? poj grema na pohorje v gostilno!!!! :beer2:

tak kot si reko, tak je! Z motorko pa šank razžagat na pol!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups... sem že dolgo tega napisal podobno izjavo :xx: , pa ne zaradi vzvišenosti ampak zaradi trenutnega :SS , ko enostavno ne moreš verjet, da se na tem prelepem podalpskem kosu zemlje dogajajo tudi traparije nad mejo tolerantnosti, zaradi katerih verjetno ne pridobivamo ravno na ugledu :? . Kot dostikrat do zdaj, se tudi tokrat strinjam s tabo Pepe. Ampak, bi pa dodal tole: "Za pokončno in stabilno držo so potrebna trdna tla pod nogami B) ". Vedno nzkotnejše družbene norme pa tla še dodatno rahljajo :cry:

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narod ki iz vsakega hriba vidi svoje meje in je izgubljen med množicami, bojevitimi in osvajalnimi narodi, bo zagotovo konservativen in se bo bal vsake spremembe, češ, dokler obstajamo, je to že itak tak uspeh, da raje ne spreminjajmo ničesar, ker bo gotovo šlo na slabše. skratka, skrajna zaprtost pred vsem novim in neznanim. naslednja lastnost ki jo imamo je pohlevnost, češ, gospodarji se menjajo , a vsak rabi dobrega delavca, uradnika, služabnika !

posameznik lahko pusti zanamcem samo dvoje: gene in meme !

da bi posebej obstajali kaki slovenski geni še ni bilo slišati, saj se še najhujši nacionalisti umaknejo na okope "čistih" treh generacij, tisto kar je bilo prej pa nas nič ne briga ! Mem ( iz enciklopedije): pa je ideja ki se prenese z ene človeške generacije na drugo. je kulturološki ekvivalent gena, osnovnega delca biološkega dedovanja !

kakšen sofware je torej vladal hardweru v teh krajih ? vdan in zvesti državljan v vsakokratni deželni upravi ! tip discipliniranega uradnika ! ugotovljena je tudi občutljivost, zamerljivost in prepirljivost, ljudje so tako polni zavisti, da bi drug drugemu izpraskali oči. to bi naj bilo v janzenizmu, gibanju, ki je krščansko moralo prignalo do enega samega strašnega občutka krivde in ki se je pri nas tako prijelo, kakor da se je Jansen rodil na Kranjskem in ne na Nizozemskem !

lahko bi se reklo da se Slovenec počuti krivega že zato ker je (še) živ.

vsekakor gre za lastnosti ki so narodu omogočile obstanek ne pa tudi ekspanzije ali razcveta ! :grim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak kot si reko, tak je! Z motorko pa šank razžagat na pol!!!  :yea2:

.. in potem polovičke skozi vrata s ketno in traktorjem vlečt!

bom dal jaz spomladanskim vuk-o-jebinam "slovenceljni" govorit! :nono:

:naughty:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!