Skoči na vsebino

PODRAŽITEV ZAVAROVANJA !!!! NE ČAKAJTE !!!


hotschko

Priporočene objave

quote:

en predlog:

na motosvetu je ze vec kot 340 "clanov",pomenite se in vprasajte koliko popusta dobite pri zavarovanju vozila,ce vzamete naenkrat 20,50,100,200,300 zavarovalnih polic....ni hudic,da se ne bi vsaj enemu agentu zmesalo,ko bi pomislil na provizijo - kolicinadelasvojepress.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Najbrž bi znalo kaj iz tega ratat.

Kdo bo to organiziral in kako ?

Ideje na plan.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Včeraj plačal zavarovanje in izvedel, da bodo za 20% zvišali zavarovalne vsote, ki bi naj vplivale na dvig premij za 5 do 6%, torej je bila panika zaradi višine (20%) podražitve odveč, glede termina podražitve pa sem izvedel, da sicer vse zavarovalnice dobijo obvestilo o nameravani podražitvi vsaj 3 dni prej in da tega obvestila včeraj še ni bilo. Ampak..., motor mam pa le registriran!

LP Sam.

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

khmmm....u stvari vam lohka jest povem kak dan predn se bo podrazilo...vec prej ne bom vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

JSt sm odjavil cez zimo in dobil kuponcke nazaj in jih bom sedaj uveljavil. Dvakrat ze odjavil in obakrat sem dobil kuponcke nazaj.

--

"When in doubt hit the gas..."

Ja,

ampak boš ostal v istem bonifikacijskem razredu, kot lansko leto. Če ne bi prinesel kuponov pa za 30% gor, kot da si nesrečo naredill.

hotschko

Sem govoru z agentom. Zavarovanja se se niso dvignila. Prav tako pa bom dobil bonus 5% ceprav sem odjavil po 7 mesecih. Je dejal da to delajo le dolocene zavarovalnice.

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem govoru z agentom. Zavarovanja se se niso dvignila. Prav tako pa bom dobil bonus 5% ceprav sem odjavil po 7 mesecih. Je dejal da to delajo le dolocene zavarovalnice.

--

"When in doubt hit the gas..."

Katere pa ??? ME ZANIMA.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap decki imate prav.

Ce npr. registriras motor 6 mesecev, pa ga odjavis in nato

prijavis vsaj dan prej in registriras ter placas zavarovalnino ti pri nekaterih zavarovalnicah pripada 5%, ampak ne pri vseh. Pri nas na Štajerskem (v Slov. Bistrici) vem da samo na zavarovalnici Triglav pa še to samo v eni poslovalnici.

Ajd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima... imam 5% od lani/letos, registriran 12 mesecev.

Leto prej sem imel pa registriranega 9 mesecev. Kakšna ideja? Bo kej upoštevano?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sem govoru z agentom. Zavarovanja se se niso dvignila. Prav tako pa bom dobil bonus 5% ceprav sem odjavil po 7 mesecih. Je dejal da to delajo le dolocene zavarovalnice.

--

"When in doubt hit the gas..."

Katere pa ??? ME ZANIMA.

hotschko

Jst sm pr Triglavu.

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello folk :)

to je moja prva objava tko da vas vse prav lepo pozdravljam in se hkrati opravicujem ker na spet odpiram to temo ampak me zanima kako je kaj s podrazanji, ali so se ze zgodila ali ne?

ker sprasavam folk in noben nc ne ve, pol sm pa klicu na Slovenico in so mi tudi rekli da nimajo pojma :)

stvar je v tem da novega motorja ne bom imel doma do 26.3. in ne vem kaj nardit!

rad bi se tudi vsem zahvalu ker ko sem kupoval motor mi je bil forum v veliko veliko pomoč (se posebi tema "nakup 600ccm (ZZR) motorja") :)

thank you guys!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Duhc, a si ZZR-jčka kupu?

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ne bom imel doma do 26.3. in ne vem kaj nardit!

Potrpi do 26. marca, potem pa plačaj in registriraj.

Samo zaradi tebe zavarovanja ne bodo višali.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, če že poznaš številko okvirja in številko motorja, lahko zavarovanje vplačaš, ne da bi imel motor že doma. Pazi le na datum začetka zavarovanja, ker se, vsaj pri nas, na tehničnem kapricirajo, da mora zavarovanje začeti veljati tisti dan, ko ti gor lepijo slavno nalepko.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ma sm majstr jst! napišem prvo objavo in potem jo zgubim!

gremo po vrsti:

Drekavac: ne nism ZZRcka kupu! je pa bil v "ozji" izbiri.. zanimali so me predvsem thundercat, CBR600F in ZZR600. no padla je Hondica

Brrrm: no nekako sm potrpel do vceri, v petek jo grem pa registrirat Na tisti datum začetka zavarovanja me je pa VSAKI agent vsaj 2x opozoru da mora bit na isti dan vse narejeno.. al kukrkoli...

Proud to be one of yours brothers!

LP duhc

ps: samo "najljubsa izjava" se mi pa se zmer ne pokaze! how come?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in si šel verjetni takoj zjutraj zavarovat motor?

lp marijan

nisem sel nikamor, ker tudi ko se bo podrazilo, bom lahko se kak dan po podrazitvi dobil "staro" tarifo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
en predlog:

na motosvetu je ze vec kot 340 "clanov",pomenite se in vprasajte koliko popusta dobite pri zavarovanju vozila,ce vzamete naenkrat 20,50,100,200,300 zavarovalnih polic....ni hudic,da se ne bi vsaj enemu agentu zmesalo,ko bi pomislil na provizijo - kolicinadelasvojepress.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

DAJMO TO ORGANIZIRAT!!!

pa še nekaj: Število članov je mnogo naraslo :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil Denny
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je predlanska podražitev, zato zaklepam.

o letošnji pa se že nadaljuje debata v drugi podobno imenovani temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!