Skoči na vsebino

Spreminjanje video formatov


Priporočene objave

lp

Ker sem si nabavil Nokio 6630 in imam podporo za .3pg (lepa kvaliteta) bi si rad na računalniku spremenil fail. Z quicke Time playerom sem probaval in :glare: ...

Rad bi kakšen program ko je konvertibilen (če spoh obstaja), .3pg to .avi in obratno.

Hvala za pomoč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven nokie si (ce si kupil novo 100%, pri rabljeni pa ni nujno) dobil cd, na katerem je nokia pc suite, v katerega je vkljucen tudi nokia multimedia player, s katerim lahko pretvarjas mpeg, avi in podobno v 3gp, obratno pa zal ne gre, pa tudi ne vem ker program bi to "znal"..

Ce nokia pc suite cdja nimas si lahko zadevo nalozis kar z nokiine strani.

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

....če kdo hoče slučajno pretvorit divx v DVD format skup s podnapisi in pol to zapeči na medij ter si film ogledat s katerimkoli dvd predvajalnikom je postopek zelo preprosto opisan tule .....sem stvar probal in moram rečt da lepo funkcionira :) ......prekodiranje traja približno pol ure za vsak cd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem tudi ravnokar nabavil K700i in predvaja .3gp in .mp4 Uporabljam pa "ImTOO PSP Video Converter". nikar ne pozabte zmanjšat velikosti videa na zaslonu primerno velikost in po možnosti še bitrate-a zvoka in videa. Da bo gladko teklo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni nikakor ne uspe pretvorit .3gp v .avi Tisti programi, ki so zgoraj navedeni nekako ne funkcionirajo najbolj :? :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!