Skoči na vsebino

Usb Key


Priporočene objave

Povejte mi kako se obnesejo USB key(mp3) kot diktafoni. Prvenstveno imam namen snemat pogovor, ali kak sestanek.

Je treba poleg USB kupit še kak mikrofon a je vse vgrajeno. V kakem formatu se snema zvok?, koliko oddaljen zvok posname.

Mi bo prav prišel a je brezveze dat 2xceno za USB Key.

Je firma in model kaj pomembno a kar tapocenga kupim. Mislim pa da čez 256MB ne bom šel mogoče bom kar z 128 zadovoljen :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - pravilno si zastavil vprašanja: ponudba pa je res bogata! Na voljo je kakih XXXX različnih modelov, in odvisno je od enega do drugega, kako se obnese...

načeloma pa: smeajo dost slabo, le redk iv format mp3, v glavnem pa v WAV... snemajo le na blizu, snemanje kakih predavanj odpade - imajo vgrajene prešvoh mikrofone. no, kljub temu - treba se je pozanimat. Konrketno ponudbe trenutno ne poznam čist ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanja pravilno zastavil, odgovora pa še nisem dobil zadovoljivega :hmm:

Rabim za snemanje kakega pogovora (npr: sestanka do 10 ljudi) pričakujem toliko da se toliko razločno sliši da bom iz tega lahko naredil zapiske kasneje O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanja pravilno zastavil, odgovora pa še nisem dobil zadovoljivega :hmm:

Rabim za snemanje kakega pogovora (npr: sestanka do 10 ljudi) pričakujem toliko da se toliko razločno sliši da bom iz tega lahko naredil zapiske kasneje O:-)

moj USB key MP3 player tega ni sposoben ampak je med cenejšimi. sicer pa po izkušnjah z klasičnimi diktafoni sestanka 10 ljudi (če niso ravno na 2 m2) ne posnameš zadovoljivo brez uporabe zunanjega wide mikrofona ali mogoče kakega res top top diktafona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanja pravilno zastavil, odgovora pa še nisem dobil zadovoljivega :hmm:

Rabim za snemanje kakega pogovora (npr: sestanka do 10 ljudi) pričakujem toliko da se toliko razločno sliši da bom iz tega lahko naredil zapiske kasneje O:-)

sem snemal predavanja in ti lahko posljem posnetek. lahko ti zrihtam tut test. drgac pa gre za canyonov model z 256 spomina in sd rezo..

www.nakupovanje.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!