Skoči na vsebino

BJELO DUGME


Tuono 007

Priporočene objave

Menda je blo 250.000 folka. Zvok je bil u kurcu sam je bil tak doživetje da to ni nobenga motilo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se zvoka preko neta tiče je bil začudujoče dober, če ne celo preveč ! verjetno direkt iz mize ! vsaki kiks pevcev se je slišal, no prednjačil je seveda deda Bebek ! kondicija in leta ga vidno dajejo ! no je pa trajalo preden smo se zlogirali na sajt ! smo že :hmm: da so nas nategnili za 15 $ ! a to bi bil prepoceni fuk ! :P

Se splača malo "pratiti" TV Pink, napovedujejo posnetke koncertov !

adijo Bijelo dugme ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na hrvaškem RTL gledal posnetek iz Zagreba..

Tifa veliko bolj razpoložen in vzdržal do konca, Bebek se je prekopiral, Bregovič spremenil govor, ostali so bili bolj suvereni (primerjam s Sarajevom)..

bi človek lahko rekel, da je bil (tehnično gledano) boljši koncert kot v BiHu, čeprav je tudi tam bilo uhuhu...

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVADESET Novosađana podnijet će u utorak tužbu protiv Bijelog dugmeta i organizatora njihovog koncerta u Beogradu, tvrtke Music Star Production, zbog lošeg ozvučenja, objavio je novosadski Građanski list.

"Tražimo ili da nam se vrati novac za kartu i troškove ili da koncert bude ponovljen", izjavio je njihov odvjetnik Arsenije Katanić, objašnjavajući da je tužba podnesena zbog lošeg ozvučenja koncerta.

"Mi smo našu obvezu ispunili - uredno smo kupili kartu i došli na koncert. Međutim, imali smo samo vizualni efekt, a ne i audio. Ništa se apsolutno nije čulo pedeset metara od pozornice", izjavio je Katanić, koji je i sam bio među posjetiteljima koncerta.

On je istaknuo da oni kao građani ne smiju dopustiti da budu "beskrupulozno prevareni", i pozvao i druge zainteresirane da se pridruže tužbi, prenio je Građanski list.

Posljednji, oproštajni koncert Bijelog dugmeta održan je 28. lipnja pred oko 200.000 gledatelja na beogradskom Hipodromu.

vir: index.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVADESET Novosađana

iz društva gluhih in naglušnih ! :P

ja, ja, saj je na vstopnici in plakatih pisalo koliko decibelov nudijo ! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!