Skoči na vsebino

Motosvetov odhod na MotoBoom - FS9


Priporočene objave

Motosvetovci se bomo na Moto Boom odpravili skupaj (jasno, če ne bo ravno pol metra snega)...

Ker je odhod ZMKS prepozen (šele ob 12h iz LJU, s postankom na Trojanah --> ergo, v Celju bomo v najboljšem primeru šele orog dveh), predlagam, da se iz Domžalske bencinske postaje odpravimo ob 10.30 uri. Čakamo nikogar sploh ne ....

Kdo gre?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Popravil/a - Perla on 15/03/2002 10:28:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem!

Ce gre slucajno kdo iz smeri Kranja ali Škofje Loke se naj javi da gremo skupaj do Domžal. (3sha in ostali...motorje na plan)

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, če gre pa Motosvet toliko prej, grem pa jaz z njim. Sej ne, da ne bi rad vozil v koloni 100 - 150 motorjev (zgledalo bo ziher noro), ampak se raje malo več družim s poznanimi facami, kot pa da mi ob treh že vsi pobegnejo, ker bodo imeli poln kufer vsega. Itak dlje kot do štirih ne bom tam.

Burn to be wild

Popravil/a - lucky dne 10/03/2002 ob 18:56:47

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem v soboto ob 7h z nočne in mi bo 10.30 verjetno malo prezgodaj. Kdaj se pa dobimo v Celju (FS)?

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... moj skromen predlog ... ob 11.30 na Petrolovi črpalki v Žalcu (pride zasedba iz CE in okolice)... panoramska vožnja preko Dobrne ... ob 12.00 se srečamo z ekipo iz Maribora v Vojniku in potem skupaj uletimo na MotoBOOM ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ura, 10:30. Pridem!

Easyrider: saj potem bomo pa ravno takrat tja prisli...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki še ne veste, oziroma ste navajeni po starem. Črpalke ni več v Žalcu, temveč je ob Žalcu, med tistima dvema semaforjema na Žalski obvoznici.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz pridem v soboto ob 7h z nočne in mi bo 10.30 verjetno malo prezgodaj. Kdaj se pa dobimo v Celju (FS)?

Ker bom imel v soboto dopoldne se neke nujne opavke, bom startal ob 12 -tih skupaj z ZMKS iz lj. obvoznice, pa pridi zraven. Racunam, da okoli 13:30 pridemo na Moto boom.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kaj je korošci a bo kaka akcija al nič?

... moj skromen predlog korošcem ... v Črnovi (relacija Velenje - Celje) pri odcepu za Dobrno ... ob 11.45 ... pa gremo potem skupaj naprej ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi šel rad na MOTOBOOM pogledat in mogoče še spretnostno vožnjo odpeljat (če ugotovim kdaj je). Me vzamete zraven, glede na to da imam skuterja? Da vam ne bo zoprno če je skuterist med vami.

Glede hitrosti ni problema, seveda če res ne dirkate. (Kot razumem imate ponavadi dve skupini - tahitro in tapočasno.) Skuter je 180ccm in se do 120km/h pelje kadarkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi jaz bi šel rad na MOTOBOOM pogledat in mogoče še spretnostno vožnjo odpeljat (če ugotovim kdaj je)

Spretnostna vožnja je v nedeljo.

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi jaz bi šel rad na MOTOBOOM pogledat in mogoče še spretnostno vožnjo odpeljat (če ugotovim kdaj je). Me vzamete zraven, glede na to da imam skuterja? Da vam ne bo zoprno če je skuterist med vami.

Glede hitrosti ni problema, seveda če res ne dirkate. (Kot razumem imate ponavadi dve skupini - tahitro in tapočasno.) Skuter je 180ccm in se do 120km/h pelje kadarkoli.

Jason, seveda ni problem. Saj to je tudi motor...

Vec kot 120 pa ne bomo sli, razen, ce bomo naredili dve skupini. Ampak mislim, da ne... Drugace se pa vse zmenimo direktno na bencinski crpalki v soboto.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od predavavanj v šoli. Če bodo zanimiva in pomembna grem ob 12 če ne pa z vami kar se mi zdi bolj verjetno, je pa seveda odvisno še od vremena kajne.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, z motorji gremo samo v primeru lepega vremena.. vsaj jaz...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

easy če je to 15 do 12 pol bi lahko šlo jaz prihajam , če ne bo kaj drugega vmes prišlo. guzzi je pa guzzi.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Se vidimo v soboto ob 10:30 na bencinski.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, Suzuki je pa čist not padu F go suzuki go go go

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zgleda da bom imel sopotnico že sedaj najavljam da ne bi rad ponovil lanskega 13.10. Tako da bom jaz saj poskušal dokaj normalno voziti, oziroma vožnjo prilagodil predvsem sposobnosti motorja. Monika pravi da naj to kar komu drugim tupim.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vkolikor si do sobote pozdravim poškodbo noge (nateg kite)-se vam -z veseljem pridružim!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, "meetingi"

- ob 10:30 odhod iz domžalske bencinske pumpe

- ob 11:30 na žalski bencinski črpalki

- ob 11:45 v Črnovi (cesta Arja Vas - Velenje, pri odcepu za Dobrno

- ob 12:00 v Vojniku se združita štajerska + ljubljanska zasedba + še kdo drug, če želi!

- jasno, ob 12:30, začetek forumskega na motosvetovem štantu v hali D!

Easy & Perla, popravita me, če kej ni prav. @vsi: ne pozabite na majčke, če jih imate. Čakamo nikogar, sam gaasssaaaaaa....

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tako nekako sta predvidena pot in timing.

hehe, vidim, da je Noise Data ze sedaj nestrpen ...

juhuuu .... VSI NA FS9!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!