Skoči na vsebino

Kdo je blondinka na Hornetki ?


Priporočene objave

Danes ob 12:45 sem sel na en giro. Ko sem pred Pravno fakulteto cakal na rdeci luci, je mimo mene svignila ena blond bebjbika na rumeni hornetki. Vsaj misli, da je bila hornetka (rumena sigurno!), ker sem bolj bulil v njene dolge lase, ki so strleli izpod celade.

Potem zelena in gasa za njo. Jo vidim, ko z Resljeve zavija proti Turistu. Lepo na levem pasu z levim smerokazom. Z veliko brzino se ji priblizam in se ji hocem postaviti ob desen bok, ona pa kar naenkrat da desni smerokaz in s pasu za zavijanje levo zavije desno. EJ MISLM!!!! A sploh ves, kako sem se lovil, ko sem bremzal po ful gladkem asfaltu in se cisto hladne gume sem imel (saj stanujem le 500m stran). V zahvalo, da nisva trcila, si mi dolzna rundo!!!

A mogoce kdo pozna to motoristko?

Tadej

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Z veliko brzino se ji priblizam... bremzal po ful gladkem asfaltu in se cisto hladne gume sem imel... V zahvalo, da nisva trcila, si mi dolzna rundo!!!

Tadej

Hola!

Ejga, mojster, a ne poznas kaksne manj nevarne fore za bejbe lovit? Tsk, tsk, tsk...

Hm, upajmo, da je res fejstna...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi med motoristi(oz.vozniki motornih koles) se najdejo bedaki in neznalice. V nedeljo, ko sva šla s punco v MB (z avtom), se je v ovinku nasproti pripeljal motorist (mislim, da je bil znanec -mulc na sposojenem motorju). Pregleden ovinek, ki se da odpeljat s 110 je sekal vozil pa zihar ni več kot 50 in to po sredi najinega voznega pasu. Glih tolk, da nisa podrsala po ograji, ko sva se mu odmikala.Ne vem, ali ni znal peljat skoz ovinke al kaj.

Če je un k mislm, da je ga bom tulk napizdu.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista blonda bo ziher moja bodoca bivsa punca, sam se ujet jo morem, kar pa bo na glede na znane probleme precej tezko

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hm, upajmo, da je res fejstna...

LP suzuki

Tudi sam upam, da je tisto kar se skriva pod celado fejstno. Tako od dalec je zgledalo hudo dobro.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz pomislila na to, samo me motita dve dejstvi:

1. Tadej je rekel, da je imela tista blonda dolge lase, pa predvidevam, da BW niso tako hitro zrastli

2. Tadej je rekel, da je bejba zgledala hudo dobro na motorju..... torej ne gre čisto skupaj, ne??

Aja, pa BTW..... a ni BW sanjala o R1?????

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tadej, pazi da ni "sestra"!

mislis "brat"

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima oboje: Bjonda in Hornetka!

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ji boš pa čelado dol dal boš pa zagledal brke pa bradico ...

Marsiktera z žaklom na glav bolj zgleda.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, madona, pa kaj nisi šel za njo do konca. Ji snamež piksno iz glave potem pa vidiš ali na smrček ali pa lubčka.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Danes ob 12:45 sem sel na en giro. Ko sem pred Pravno fakulteto cakal na rdeci luci, je mimo mene svignila ena blond bebjbika na rumeni hornetki. Vsaj misli, da je bila hornetka (rumena sigurno!), ker sem bolj bulil v njene dolge lase, ki so strleli izpod celade.

Potem zelena in gasa za njo. Jo vidim, ko z Resljeve zavija proti Turistu. Lepo na levem pasu z levim smerokazom. Z veliko brzino se ji priblizam in se ji hocem postaviti ob desen bok, ona pa kar naenkrat da desni smerokaz in s pasu za zavijanje levo zavije desno. EJ MISLM!!!! A sploh ves, kako sem se lovil, ko sem bremzal po ful gladkem asfaltu in se cisto hladne gume sem imel (saj stanujem le 500m stran). V zahvalo, da nisva trcila, si mi dolzna rundo!!!

A mogoce kdo pozna to motoristko?

Tadej

Tadej

tedo, si potem dobil rundo? :D :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!