Skoči na vsebino

nov papež


JaRaNe

Priporočene objave

če že obljubljaš vsaj povej))))

kero pikantno bi rad

blagoslov tretjega rajha in okupatorske vojske(pa vseen kere vojske, ti ljudje so ubijali)

se mlajso..pedofilija..

se mlajso...novi papez je komunist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, predlagam, da nehaš bit pokroviteljska, da nehaš imeti edina zveličavno prav in da nehaš svoje teorije snovati na trhlih temeljih in s pavšalnimi sodbami po sistemu baba čula baba rekla. Dotlej pa ti bomo, v duhu natančnosti in pravičnosti, postavljali zoprna podvprašanja, na katera ti bo zmanjkovalo odgovorov.  :blush:

sej si brihtn decko in najbrz razumes vse in imas svoj mnenje..a dajmo po vrsti

kaksno je tvoje stalisce do prodajanja odpustkov.

sprjemljine, nesprejemnljivo

do mesanje cerkve v politi

do pedofilije znotraj cerkvenih zidov

do imenovanje sebe odposlancem, naslednikom, namestnikom oceta in jezusa

do seziganja naprednih

do blagoslovov vojske

do podpihovanja nestrpmnosti

do vtikanja v ateisticne zadeve ala splav, kontacepcija

za prvi krog dosti..kratko in jedrnato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blabla ... tam imaš cifre, piše, kolk je šlo za pomoč, kolk pa za režijske stroške pri organizaciji te pomoči ... če ti kaj ni jasno: tvoj bad. Lepo piše - 80 odstotkov sredstev so plasirali nazaj na trg v obliki "pomoči". Meni je to dovolj. ne mislim iti tja in jim narediti računovodskega pregleda, ker za to trenutno nimam ćasa.

Glej, predlagam, da nehaš bit pokroviteljska, da nehaš imeti edina zveličavno prav in da nehaš svoje teorije snovati na trhlih temeljih in s pavšalnimi sodbami po sistemu baba čula baba rekla. Dotlej pa ti bomo, v duhu natančnosti in pravičnosti, postavljali zoprna podvprašanja, na katera ti bo zmanjkovalo odgovorov.  :blush:

Oh ja simće.... vidiš, to je pa zdej problem. Jaz sebe nimam za pokroviteljsko, vidim pa, kje nekaj ne funkcionira in kje je kaj narobe.... in ker imam usta in možgane, da razmišljam tudi razmislim in povem. In mi ti lahko (zate) še tako zoprna vprašanja sprašuješ je dejstvo sledeče:

na vsa vprašanja nimam odgovorov in bodimo pošteni, jih tudi zelo malo dobivam. Enega konkretnega je Softi dal Lini, pa še do sedaj ni dobil odgovora.

Če bom znala, bom odgovorila, če pa ne, pa pač ne bom. Za razliko od tebe, ki braniš nekaj, v kar sploh ne verjameš kljub temu, da se ZAVEDAŠ vseh slabosti, ki jih imajo. V preteklosti (beri prejšnjih stvareh) sem že za dosti stvari rekla, da niso vsi isti, da je bil un dohovnik s katerim sem resnično komunicirala resnično prijeten itd.... da so cerkve v bistvu kar lepe zgradbe itd..., po drugi strani to preslišiš oz. ne vidiš in me za brez veze napadaš za nekaj, kar je več kot očitno, da imam prav.

Ne samo to. Vmes se najdete z drugačnim pristopom: dajmo se obesit na besede... hmmm :hmm: to tudi ni šlo..... pa dajmo s konkretnimi primeri.... :hmm: :hmm: to tudi ni šlo.... potem sem že kar baje nekaj obljubljala, kar boga mi če vem, da sem.....

in zdaj na koncu sem pokroviteljska??

Jaz ne napadam tebe osebno, ampak tvoja zagovarjanja... to, da me ti označiš pokroviteljsko je čisto na osebnem nivoju...... kaj si danes spet na to temo prišel??? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Softi Stalisce do prodajanja odpustkov.

sprjemljivo

do mesanje cerkve v politi

nesprjemljivo (in pri nas tudi onemogočeno

do pedofilije znotraj cerkvenih zidov

sprjemljivo ravno toliko, kot kjerkoli drugje (cerkev tu ni nobena izjema)

do imenovanje sebe odposlancem, naslednikom, namestnikom oceta in jezusa

sprjemljivo (tudi ti se za kaj okličeš, pa jaz, in še kdo)

do seziganja naprednih

sprjemljivo (vsake toliko se pač, tudi v ateističnem svetu, zgodi kakšna tragična žrtev)

do blagoslovov vojske

nesprejemljivo (taista institucija sedaj blagoslavlja tudi motoriste, btw, in ti bi tudi šla tja ;))

do podpihovanja nestrpmnosti

sprjemljivo ravno tako, kot povsod drugje (torej nesprjemljivo)

do vtikanja v ateisticne zadeve ala splav, kontacepcija

sprjemljivo, dokler pač to pridigajo "svojim"

za prvi krog dosti..kratko in jedrnato

nesprjemljivo

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo to. Vmes se najdete z drugačnim pristopom: dajmo se obesit na besede... hmmm  :hmm:  to tudi ni šlo..... pa dajmo s konkretnimi primeri....  :hmm:  :hmm:  to tudi ni šlo.... potem sem že kar baje nekaj obljubljala, kar boga mi če vem, da sem.....

lej, tudi ti se obesiš na neke pedofilske kretenarije itd ... probaj razumet, kaj cerkev pomeni kmečkemu in preprostemu prebivalstvu ... in ji za to, da ima tam tudi pozitiven vpliv, daj kaj pozitivnih točk ... ne pa, da jih obsojaš na celi črti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, tudi ti se obesiš na neke pedofilske kretenarije itd ... probaj razumet, kaj cerkev pomeni kmečkemu in preprostemu prebivalstvu ... in ji za to, da ima tam tudi pozitiven vpliv, daj kaj pozitivnih točk ... ne pa, da jih obsojaš na celi črti ...

O hudiča....... za kaj naj jim dam pozitivne točke?

hmmmm čaki, bom premislila..........

sorry... ne najdem!

aja, majo lepe cekrve, če to šteje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vprašanje ti je sicer Softi dal, ampak hvala vseeno...

in še vedno stojiš na prvi bojni liniji in braniš RKC????  :hmm:  :hmm:

ne branim je v celoti in en general ... branim pa njene pozitivne doprinose družbi kot taki. Tega ti nisi sposobna. Ti bi rušila zaradi negativnih lastnosti, kontraindikacij... si kdaj skušala zadeve dati na tehtnico in razmislit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stalisce do prodajanja odpustkov.-> ceprav gre za laganje vernikom in skrivanje resnice in ceprav bog to prepoveduje

sprjemljivo

do mesanje cerkve v politi

nesprjemljivo (in pri nas tudi onemogočeno->zaenkrat se

do pedofilije znotraj cerkvenih zidov

sprjemljivo ravno toliko, kot kjerkoli drugje (cerkev tu ni nobena izjema)->pedofilija ti je sprejemljiva. kjerkoli. cudn.(si pedofil?)

do imenovanje sebe odposlancem, naslednikom, namestnikom oceta in jezusa

sprjemljivo (tudi ti se za kaj okličeš, pa jaz, in še kdo)->ceprav te bog ne pooblasti, ne imenuje in na noben drug nacin nedoloci, izbere. zopet srivanje resnice, laganje vernikom

do seziganja naprednih

sprjemljivo (vsake toliko se pač, tudi v ateističnem svetu, zgodi kakšna tragična žrtev)->kaksna zrtev. tisoce mogoce.torej aleksinac, srebrenica, sarajevo, vukovar, vietnam->sprejemljive zrtve

do blagoslovov vojske

nesprejemljivo (taista institucija sedaj blagoslavlja tudi motoriste, btw, in ti bi tudi šla tja ;))->ne grem.

do podpihovanja nestrpmnosti

sprjemljivo ravno tako, kot povsod drugje (torej nesprjemljivo)->sprejemljivo al ne, da ne ugibam

do vtikanja v ateisticne zadeve ala splav, kontacepcija

sprjemljivo, dokler pač to pridigajo "svojim"->referendum v sloveniji je bil in izid je bil za vse, ne sam za vernike, ze malo umesavanja v politiko, se ti ne zdi

za prvi krog dosti..kratko in jedrnato

nesprjemljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in oprosti, da jaz nesem sveže oprano obleko na Karitas in mi rečejo, da če je bil a v čestilnici in povem da ne, da je na sveže oprano in posušeno in mi reče: ne, to pa ni dobro...... mislim veš kaj??

Zanimivo....bilo celo na TV...to dela RK ...karitas pa ne...no edin če se je samo tebi to zgodilo.....meni se namreč ni...se mi je pri RK.

Sorry ker se utikam....kdo spet brani RKC?...Kot jaz razumem, tist kar preberem....ti SYM samo vprašanja postavlja....,,mgoče samo razčiščuje svoje pojme,, in argumentira tist o čemur ima podatke in te je dobil da lažeš oz posplošuješ oz. kar neki govoriš....res nisem zasledla ,,I LOVE AND SUPORT RKC,,....in tudi mene največrat doleti takle zaključek...čist out of blue...sem zagovornik nečesa. In kako če smem vprašat si ti pridobila vso to znanje...samo s kimanjem (čeprav res tako izgleda)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do pedofilije znotraj cerkvenih zidov

sprjemljivo ravno toliko, kot kjerkoli drugje (cerkev tu ni nobena izjema)->pedofilija ti je sprejemljiva. kjerkoli. cudn.(si pedofil?)

(Ne, samo čakal sem, kdaj se boš obesil na to - stopnja sprejemljivosti pedofilije=0, kot kjerkoli drugje ... cerkev tu ni izjema, glih tako, kot pedofilije ne sprejemam pri svojem avtomehaniku, v prodajalni mercator, pri sosedu, sorodnikih ali doma... ergo - ne-sprejemljivo). Hotel sem samo rečt, da ne mi zdaj cerkve kot leglo pedofilije kazat, ker to ni.

do seziganja naprednih

sprjemljivo (vsake toliko se pač, tudi v ateističnem svetu, zgodi kakšna tragična žrtev)->kaksna zrtev. tisoce mogoce.torej aleksinac, srebrenica, sarajevo, vukovar, vietnam->sprejemljive zrtve

Ne - vsaka žrtev ali namerno povzročena smrt je nedopustna. in vejretno je vsem jasno ,da danes pač cerkev ne more več sežgati znanstvenika na grmadi. Takrat, v srednjem veku, pa je lahko tudi deželni grof mlade neveste prvo noč porival, če je hotel - pa to danes ni več možno. imamo kaj proti grofom?

do vtikanja v ateisticne zadeve ala splav, kontacepcija

sprjemljivo, dokler pač to pridigajo "svojim"->referendum v sloveniji je bil in izid je bil za vse, ne sam za vernike, ze malo umesavanja v politiko, se ti ne zdi

lej, vsaka interesna skupina pač lahk prijavi referendum. če bi bilo motoristov dovolj, bi tudi dal ireferendum za ograje - pa nas je premal. jebat ga, naravna danost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ravno zaradi tega to sedaj ni več mogoče.......

:slap: kje živiš Pupa....se je zgodilo ne dolgo nazaj....se še in se še bo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

braniš nekaj, v kar sploh ne verjameš kljub temu, da se ZAVEDAŠ vseh slabosti, ...... :

A misliš, da se jih jaz ne....problem je vtem, da se ti zavedaš SAMO vseh slabosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej, Lina, ne bod malenkostna - je rekla, da so ji ene cerkve všeč, čeprav ji gre na živce, da jih mora povsod gledat, pa da je en duhovnik bil kul, ko sta si dopisovala... edin mal jo mot, da so bla poročila o novem papežu predolga ...

čist preveč cajta press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej, Lina, ne bod malenkostna - je rekla, da so ji ene cerkve všeč, čeprav ji gre na živce, da jih mora povsod gledat, pa da je en duhovnik bil kul, ko sta si dopisovala... edin mal jo mot, da so bla poročila o novem papežu predolga ...

čist preveč cajta press

poglej kok stvari vezanih na rkc ti je nesprejemljivih, podpiras pa jo. oz jo ne sam oporekas jim pa tut ne..tok sranje, pa tok uspesna. in jaz se ne stri njam z njimi in jih ne odobravam zaradi vsega zgoraj nastetega. ti pa kukr ces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globina Symovih postov = :yes: B) Bi pridodal kupico, pa se mi ne da tipkat, ste prehitri, heh... Huh. Huh. :yes:

Rad pa berem. :grim

No, si grem enga zrolat... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podpiras pa jo

Podpiram jo?...ne vem no...nikoli nisem dala nič v pušco, sem nesla kaj na karitas...če to šteješ kot podporo.

Je pa ne sovražim...edin če ti je parola ,,kdor ni z nami je proti nam,, edina zveličana resnica.... pol pa drži, da jo podpiram.

Gledam jo/jih...enkrat iz strani čarovnic, drugič iz strani evangelija....enrat iz strani križarski vojn...drugič iz strani ,,ranjencev, beguncev vojne, revnih in prizadetih v vojni,,...enkrat iz strani preganjanja/zažiganja znanstvenikov, drugič iz strani prvih ,,navadnih smrtnikov,, ki so se učili pisati....kot pisce in požigalce knjig, kot zatiralce žensk in kot častitelje Marije, kot prodajalce odpustkov in kot upanje vlivajočih v najhujših situacijah, kot razdiralce in kot graditelje,, kot pobiralce denarja revnim in kot skrbnike revnih, kot zagovornike dobrote in kot učitelje s palico v roki.........VSE so dali čez. Pisana druščina ZA in PROTI...stehtati nikakor ne morem...in puščam odprta vrata. Poleg tega še nikoli nisem bila tok na tleh, da bi lahko zagotovo trdila...nikoli ne bom rabila duhovnika, nikoli rabla enega njihovega zatočišča in nikoli rotila boga naj mi pomaga...

Poleg tega...pojem žegnano šunko..in tudi pirh vzamem če mi ga kdo podari, ni mi panike iti na žegnanje motoristov, grem pogledat slike in oltar v cerkev, kupim Ašičev kis...če bi bila tokle zagreta in totalno proti....tega ne bi mogla počet-jebat ga nisem SOFTY (zgolj ime za mehko raztegljivo in po vetru upogljivo).

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si slepa al ti je treba vse v enozložnih stavkih povedat.

Pridna Pupa. Bombončka dobila. Sedi. Pridna, pridna punčka. :blink:

Tvoj podpis je parava parodija...glede na zgornji post. :kva2:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, na vrhu tele 19. strani, je linin post, ki ga - vsaj jaz - razumem kot PRO & CONTRA. Kako ga razumeš pa ti, pa ne vem, sumim pa, da ga niti opazila nisi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!