Skoči na vsebino

nov papež


JaRaNe

Priporočene objave

Sicer pa - my point still stands, ti primeri pedofilije nimajo ama nobene veze s tem kar sem napisal ... :)

Jasno da ne. To je bilo samo malo za posolit ...

morje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa - my point still stands, ti primeri pedofilije nimajo ama nobene veze s tem kar sem napisal ... :)

Seveda imajo.........čakamo prvi primer AIDS-a v RKC..........fora je samo v tem,da ga ne priznajo!!!!!!

Zakaj to trdim.......ker vem,da se nek semeniščnik iz LJ zdravi zaradi tega.....torej.....s prepovedjo kondoma sami sebi v skledo pluvajo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a se zezate ali kaj, sploh ni vprašanje a je to pametno ali ne, še manj ali se bomo tega držali ... ker se ne bomo. Ampak ko je bilo navrženo, da je RKC kriva za tisto širjenje AIDSa ... in potem se skuša to postavit v novo luč, kot da kdo moralizira glede uporabe kondomov pa kaj jaz vem kaj ...

To da se nekateri v njihovih krogih ne držijo lastnih pravil tudi ne pove nič, to je ločen problem. Če bi se držali svojih pravil ... ne bi bilo nič. Če pa to malo na pol vzameš, rečeš da kondome ne ker RKC pravi da je to bad bad bad, ampak seksu s partnerjem ki ga ne poznaš se pa ne odpoveš ... pol ... klinc a ne, si sam kriv.

In da ne bo pomote - ne zagovarjam neuporabe kondomov :) Da ne bo spet kako vprašanje če jih uporabljam pa pritožba da moraliziramo in naj mečemo skale če smo brez greha itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a se zezate ali kaj, sploh ni vprašanje a je to pametno ali ne, še manj ali se bomo tega držali ... ker se ne bomo. Ampak ko je bilo navrženo, da je RKC kriva za tisto širjenje AIDSa ... in potem se skuša to postavit v novo luč, kot da kdo moralizira glede uporabe kondomov pa kaj jaz vem kaj ...

To da se nekateri v njihovih krogih ne držijo lastnih pravil tudi ne pove nič, to je ločen problem. Če bi se držali svojih pravil ... ne bi bilo nič. Če pa to malo na pol vzameš, rečeš da kondome ne ker RKC pravi da je to bad bad bad, ampak seksu s partnerjem ki ga ne poznaš se pa ne odpoveš ... pol ... klinc a ne, si sam kriv.

In da ne bo pomote - ne zagovarjam neuporabe kondomov :) Da ne bo spet kako vprašanje če jih uporabljam pa pritožba da moraliziramo in naj mečemo skale če smo brez greha itd. :)

samo eno vprašanje...... zdej je kar vse ločen problem in kar naenkrat je treba vsako stvar ločeno reševat. Kaj pa je potem tu skupnega? Kdaj pa je zadeva v taki meri, da pa se lahko skupno rešuje in tudi skupno gleda??

in ne samo to.... kar spomni se tvojega politiziranja kar se vlade tiče itd.. in VSI LDS-ovci so bili slabi in VSE v prejšnjem sistemu je bilo slabo...

ne ne dragi cyc :nono: zadeve je treba ločevati POSAMEZNO....... se strinjaš?? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ... saj se ne razumemo ...

Tkole:

Če fašeš AIDS z XY osebo ker nisi imel kondoma (ker RKC to odsvetuje, ne ker je brez bolj udobno!):

- si si sam kriv, kaj pa poslušaš RKC ...

- si si sam kriv, kaj pa nisi upošteval še ostalih reči, ki jih trobijo ovčicam ...

Če jih ne bi poslušal in bi se zaščitil ... bi blo OK. Če bi jih poslušal v celoti najverjetneje tudi. :) To je to ...

Glede papeža in kako bi izpadel slab (da se vrnemo na temo ... ) pa tole: če pride na dan da se je v Hitlerjugendu mel čisto fajn in da je z užitkom maltretiral folk ... to mu gotovo ne bi bilo v čast. Izjava da splav absolutno ne, tudi če je življenje matere v nevarnosti ... to tudi ne bi bilo fino. Podpihovanje kake nestrpnosti, ali pa recimo zavračanje miru in dobrih odnosov z ostalimi verstvi ... bi bilo tudi slabo. Ampak vsaj kar se slednjega tiče, si je prejšnji papež veliko prizadeval, mir, sožitje itd. Tako da če bo sedanji glede tega mu res sledil, dosti kiksnit ne more ...

Moje mnenje :)

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je že malo prestar, lahko bi dali kakšnega mlajšega....pa še fotogeničen ni :grim !!!

Težko pa bo nadomestil prejšnjega!!!! :yes:

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, boš šla milijonom vernikom pridigat, naj nehajo verjeti? Misliš, da jih sploh zanima, kakšna je RKC? A sploh veš, kaj je globoka vera? To je isto, kot ljubezen - partnerja sprejmeš tudi z njegovimi slabostmi: in zato je še slajši, kot če bi bil "perfect"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, boš šla milijonom vernikom pridigat, naj nehajo verjeti? Misliš, da jih sploh zanima, kakšna je RKC? A sploh veš, kaj je globoka vera? To je isto, kot ljubezen - partnerja sprejmeš tudi z njegovimi slabostmi: in zato je še slajši, kot če bi bil "perfect"...

To je to :yea2:

mogoče samo to;vera je globoka notranja potreba vsakega človeka,pa če si to prizna ali ne.Razlika je samo v tem,da eni temu rečejo Bog,drugi Alah ali pa hudič.V končni fazi je vse kar nas obdaja neke vrste˝ božje˝in je prov en k..c važno kako ga imenuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je že malo prestar, lahko bi dali kakšnega mlajšega....

S tem je pa trenutno bolj kriza. Vsi mlajši in fotogenični se namreč matrajo okoli "sanjske ženske".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe PEPE, če tko pogledaš - saj je dosti bolj mikavno ;) Sploh ko gre za sanjsko žensko, ki ni Sanjska ženska ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, boš šla milijonom vernikom pridigat, naj nehajo verjeti? Misliš, da jih sploh zanima, kakšna je RKC? A sploh veš, kaj je globoka vera? To je isto, kot ljubezen - partnerja sprejmeš tudi z njegovimi slabostmi: in zato je še slajši, kot če bi bil "perfect"...

no, moje MOJE MNENJE JE, da vsak človek se sam pri sebi odloči koliko mu je kaj vredno in ali bo pripravljen sprejeti svojega partnerja ali ne. V kolikor ga sprejme je potem to to... in ni potem več izgovorov, nisem vedel itd.

Samo v cerkvi je pa malček drugače. Ali imaš možnost širjenja ta iste vere preko kake druge institucije, kot je RKC?? Ali boš rekel, ker mi RKC ni všeč, ne bom veroval??? Ne gre.. če veruješ in veruješ v tega Boga in tega Jezusa in Marijo itd.....

Že cel čas poudarjam, da mešate inštitucijo in vero. Vera je individualna stvar, ki se širi preko institucije, ki ni zdrava in ki je "gnila" na nekaterih vogalih..... ali kar na velikih vogalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem primeru ne gre za oči, ker dokler vidiš samo njene slike, ni nič narobe ... problem je ko vidiš par posnetkov in vsaj meni zafnano deluje. Ampak - :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je že malo prestar, lahko bi dali kakšnega mlajšega....pa še fotogeničen ni :grim !!!

Težko pa bo nadomestil prejšnjega!!!! :yes:

:kva2:  :kva2:  :kva2:

lohk bi dal eno mulatko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezni ni enako zakonsko dovoljeno, ok? .)

Razliko med obveznim in zakonsko dovoljenim prav dobro ločim, ampak tole sem prebral:

Kdo pa je cerkev, da bo branila bigamijo v nekih državah? V določenih državah v Afriki je zakonsko dovljena - ne samo dovoljena, obvezna je..... pa ne zato, ker bi se kar tako odločili, ampak z razlogom. Naj gre cerkev dol živet v take pogoje, kot imajo oni, pa bodo videli, zakaj živijo v bigamiji.

Če je pa to res pa ne vem ... premalo se zanimam za običaje afriških ljudstev :doze:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razliko med obveznim in zakonsko dovoljenim prav dobro ločim, ampak tole sem prebral:

Če je pa to res pa ne vem ... premalo se zanimam za običaje afriških ljudstev  :doze:

jst sem eno oddajo gledala, pa je bilo prav zanimivo - prav o bigamiji v Afriki.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, ne vem..... bila je oddaja o bigamiji....... menda pa niso vse države v Afriki z istimi zakoni itd...... ampak to je že druga tema, pomoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, ne vem..... bila je oddaja o bigamiji....... menda pa niso vse države v Afriki z istimi zakoni itd......  ampak to je že druga tema, pomoje.....

ne, to je idealna iztočnica za debato o RKC. RKC je ena, po celem svetu, ki pa ima številne države in kulture, običaje. .. Verjetno se ne more RKC v eni državi obnašati diametralno nasprotno, kot v drugi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menim da je treba vse tiste ki so dali svoje mopede žegnat na gavge obesit :angry2:

(hecpress :) )

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!