Skoči na vsebino

nov papež


JaRaNe

Priporočene objave

Pa protestanti so tudi med nami recimo..... :doze:

protestanti so se predolgo pečali s katoliki.....so okuženi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tko mal študiram...protestantizem je vsaj meni ..če bi že morala izbrati kdo me bo pasel...zelo free in ok. zadeva....problem je v tem ker so preveč ,,nevsiljivi,, in ne verjamem, da bi pridobili ovce, ki so navajene na ,,tega ne smeš,, to ni vredu,, dej to pa dej ono,.....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tko mal študiram...protestantizem je vsaj meni ..če bi že morala izbrati kdo me bo pasel...zelo free in ok. zadeva....problem je v tem ker so preveč ,,nevsiljivi,, in ne verjamem, da bi pridobili ovce, ki so navajene na ,,tega ne smeš,, to ni vredu,, dej to pa dej ono,.....

s tem stavkom se pač moram strinjati. S tem da še enkrat poudarim ČE BI ŽE MORALA IZBIRATI KDO ME BO PASEL......

končno en dober post Lina .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem stavkom se pač moram strinjati. S tem da še enkrat poudarim ČE BI ŽE MORALA IZBIRATI KDO ME BO PASEL......

končno en dober post Lina  .)  :OK:

dober ker se strinja s tabo? al ti znjo al kako ze? :wacko:

:blink: bravo pupa ......

kvaliteta posta se ne meri po tem s kom se kdo strinja :photo: ...

slika :huh:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober ker se strinja s tabo? al ti znjo al kako ze? :wacko:

:blink: bravo pupa ......

kvaliteta posta se ne meri po tem s kom se kdo strinja  :photo: ...

slika :huh:

Nagaya.... a si že kdaj slišala za besedo HECANJE??

si? ok... no to je to...... :gri .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... kaj pa Vesna in ostale boginje in bogovi...? kukr vem so ble tiste zadevce še najboljše.. so skurl kako piško al pa mal koruze v dar in je blo to to.. mbenih politizacij/vladanj/nasilja nad soljudmi, ki imajo več/ker niso dale fukat (vse seveda v imenu boga... :SS ) / licemerstva............ ipdipdipdipdipdipdipd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya.... a si že kdaj slišala za besedo HECANJE??

si? ok... no to je to......  :gri .)

ne v bistvu nisem....vsaj ne v povezavi s teboj, ki se tko zelo samovoljno odlocas kdaj in kako in skom se bos hecala in kaj boš jemala resno in kdo ti je usec in kdo ne....in čigav post bos v resnici prebrala in čigavega ne.......

fer a? :naughty:

sori..moja napaka...... :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest ne razumem, Pupa in čist tko, da ne bo pomote, ni bilo mišljeno kot strinjanje s čimerkoli.

A bi se dal brez...poglej končno en dober post ....nisi moja tršica

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tujčev škorenj že tepta ponovno našo domovino!

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20050...teid=1114636548

ob tem verjetno slo-rkc veselo ploska in naša vlada zraven, neopazno seveda....

:angry2:

seveda.....naša vlada je ziher navdušena nad celo zadevo... :grrr

btw..kaj pa maš ti tole zaeno zadevo v avatarju :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tujčev škorenj že tepta ponovno našo domovino!

http://24ur.com/naslovnica/slovenija/20050...teid=1114636548

ob tem verjetno slo-rkc veselo ploska in naša vlada zraven, neopazno seveda....

:angry2:

Jest pa rabim stranski porovček za suomy čelado....v trgovini je predrag, in sigurno ima rkc prste vmes.:nono:

sem popravla post, ker sploh nisem prebrala tvojga linka...sam odprla in zaprla sem...sorry.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni lep avatar :grim

no sej ni treba se sprenevedat. sej vemo koga podpira naša rkc. vlada pa je tako in tako "požegnana". zdej so sicer neki protestirali, ma je vse skupaj le farsa. zato sem napisal, da rkc in vlada veselo ploskata za še en tak udarec po spominu na padle partizane in druge žrtve zadan s strani te izdajalsko-fašistične klike.

sej ni blo za v ta topic, ma glede na hitlerjugend papeža...spada zraven :lol:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne govorimo o tem da so ponoči patri steptali tam pri peskokopu en kucelček in dali na vrh mal višjo travo, da se ne opazi tako ... dovolj da sem skupaj z bremzanjem pridelal izlet na tla + odlomil zavorno ročko ..

Svinje :BUA:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PARANOIK!

Sedaj sem prebrala cel članek...in tudi besede o rkc in odobravanju vlade nisem našla...ravno nasprotno.

Verjetno sem slepa in ne dojamem tajnih kod in ne znam brati med vrsticami...in TI se zgražaš nad RKC .... tule si celo boljši od njih...ki v rikverc poslušajo rok besedila in razberejo satanistične maše, ki naj bi jih nekateri rokerji kodirano vcepljali v glave ovčkam....SVAŠTA. :eek:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, a ti pa ne bi kakšnega dobrega posta napisala? :) Da bi lahko pokroviteljsko vzkliknili "pupa! končno en dober post" ;)

No, glede GorazdH-ja pa ne gre izgubljati besed ... njegov avatar pove vsaj meni več kot dovolj, tako da njegovih predstav, sklepanj in trditev ne gre resno jemati :grrr

Piše na dolgo in široko da predsednik vlade obsoja itd. itd., ampak ni hudič, je GorazdH bolje obveščen očitno :doze:

Aja! :kva2: Ziher se žrejo ker morajo to veselje pred javnostjo skrivat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem spet napisat, ker prej ni primlo...buh me nima rad... :afro1:

nagaya...mam lih kar oblečeno majico s tem grbom...karantanski panter...moram dobit še majico z grbom kranjske konjenice iz bitke pr sisku... :lol: :lol:

cyc...vesel sem, da si me zaradi mojega avatarja označil za omejenca in nekoga s katerim ne moreš resno razpravljat...lepo si se opisal :afro1:

lina...nisem paranoik, ne poslušam po nazaj plošč in ne gledam mikrosekundnih reklam posnetih v filme. :lol:

pa še, da ne pozabim na papeža...lepo ga pozdravljam :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem spet napisat, ker prej ni primlo...buh me nima rad... :afro1:

nagaya...mam lih kar oblečeno majico s tem grbom...karantanski panter...moram dobit še majico z grbom kranjske konjenice iz bitke pr sisku... :lol:  :lol:

cyc...vesel sem, da si me zaradi mojega avatarja označil za omejenca in nekoga s katerim ne moreš resno razpravljat...lepo si se opisal  :afro1:

lina...nisem paranoik, ne poslušam po nazaj plošč in ne gledam mikrosekundnih reklam posnetih v filme.  :lol:

pa še, da ne pozabim na papeža...lepo ga pozdravljam  :lol:

:lol1:

ojoj, hudoo! :lol:

sorry, kr ne morem si pomagat, ampak tole me je pa res spravlo v smeh :lol:

Gorazd :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla previdno, te bodo hitro za ta rdečo označil in potem ni šans, da kaj napišeš, da jih ne fašeš po buči....... :lol:  .)

:004

ne pupa...to delaš ti :naughty: ....sam da namest tardečih mečeš okol očitke da smo klerikalci...čeprav v resnici nimaš pojma.. :doze:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!