Skoči na vsebino

nov papež


JaRaNe

Priporočene objave

@GorazH: nisem te označil za omejenega, pač pa izrazil mnenje da imaš glede politike očitno zabetonirano mnenje ... železobeton popoln.

Konec koncev - če piše v novici A, ti pa iz tega povzameš točno nasprotje tega in tu blebetaš o tem in pričakuješ, da te kdo resno jemlje ... ma saj, res nima smisla.

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubica zlata, ne sodi drugih po sebi!  :004

lubica zlata moja bom sla zdele nazaj poiskat pa bos pol cel teden surlo vlekla za sabo.... :wub: ...tko kot maš navado....

grem na kavo.... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me ti tako dobro poznaš, da veš kaj počnem in česa ne....

no razen informacij od določenih osebkov, ki jih dobivaš..... ampak tudi to so mogoče le natolcevanja........

pojdi na kavico in naj ti tekne........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, a ti pa ne bi kakšnega dobrega posta napisala? :) Da bi lahko pokroviteljsko vzkliknili "pupa! končno en dober post" ;)

No, glede GorazdH-ja pa ne gre izgubljati besed ... njegov avatar pove vsaj meni več kot dovolj, tako da njegovih predstav, sklepanj in trditev ne gre resno jemati  :grrr

Piše na dolgo in široko da predsednik vlade obsoja itd. itd., ampak ni hudič, je GorazdH bolje obveščen očitno  :doze:

Aja!  :kva2:  Ziher se žrejo ker morajo to veselje pred javnostjo skrivat  :krneki:

jansa je desni rotiliznes in tja kamor on jezik utika jest se kurca ne bi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je. mam železobetonski bunker, dodatno vkopan, kar se tiče mojega "političnega" mnenja. če mi nekdo reče in kaže, da je nekaj A, ga še zmeri mam možnost vprašat če je lahko tudi, oziroma če ne v resnici misli na, ali se skriva za B, al pa AB,BA, AA al BB <_< to je moj bunker- moje mnenje. in glede na politično delovanje JJ , njegov odnos do nekaterih delov naše preteklosti in ljudi, ki ga obkrožajo, mam pač tako mnenje, da me on s svojimi retoričnimi floskulami ne prepriča. vlada prav tako ne.

aja, še bol odkrito me ne prepriča papež (kdorkoli je ostal več kot eno leto na dolžnosti, druge pospravijo), pridigar kreposti in resnice, zavit v belino nedolžnosti, opasan z zlatom, na čelu cerkve s katere se CEDIJO KRVAVE SRAGE NARODOV.

in končno, nimam samo proti rkc, mam proti vsem organiziranim religijam, ki so očitno PROTIŽIVLJENJSKE. :ninja:

zato pa govorijo da so pastirji in verniki "ovčice"...retorično gledano niso verniki niti ljudje zanje...dobro to zadnje je blo priznam malo tako napihnjeno napisano :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vprašam še enkrat: Če preženemo rkc iz SLO.....ob dejstvu, da večina ljudi rabi pastirja oz. karkoli pač že...kaj bo prišlo namesto tega??

Med drugim ne nasprotujem RKC tudi zaradi tega, ker se je vnesla, ker je status rešen (je ločena od države), ker me na silo nikamor ne vleče, ker sem jo navajena kakršna je in ker vem kam kdaj pes taco moli, ker ne verjamem, da bi se križarske vojne, inkvizicija in nasilno pokristjanjevanje  lahko ponovili.

zakaj bi kogarkoli kam preganjal. prepovedano je najslajse. sam treba bi jo bilo odlocno odstranit iz javnega zivljenja in politike. ce tebi pase v nedeljo pri masi poslusat mikanje duhovnika, poslusaj, meni bolj pase spanje, seksanje, furanje..

in zakaj bi rabili nadomestilo rkc. poglej okoli sebe in bos videla kup lds, sds, nsi itd ovc. tut ti nisi verjetno sam rkc certificirana ovca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me ti tako dobro poznaš, da veš kaj počnem in česa ne....

no razen informacij od določenih osebkov, ki jih dobivaš..... ampak tudi to so mogoče le natolcevanja........

pojdi na kavico in naj ti tekne........  :OK:

ne vem kaj naj bi dobila od določenih osebkov in kdo to sploh so ti določeni osebki.... :blink: :blink: :blink: ..ampak...so to al niso to tvoje izjave v tej temi?

ovce vseh dežel združite se... tu vas že čakajo vaši somišljeniki......... vedno več vas je... kako zabavno 

"gnila" na nekaterih vogalih..... ali kar na velikih vogalih.

...... tudi satanizem je lahko dober primer ovčarstva

ne bodta tolk moralista..... cyc, ne mi rečt, da še nisi seksal, kakor pa vem, poročen nisi

ne bi bilo prvič Horjo, da ne bi našel povezave

če pa ti misliš, da si najbolj brihtna in da .....

precej prazne slame in samo udrihaš tam, kjer ti nekdo prej naredi teren.... samoiniciativno pa ni nič.......

...... se spet oglašajo, ko nekdo drug kaj reče....... ste prav zabavni....

no tok kako mnenenje maš ti o svojih sogovornikih.....

po tvojem mnenju smo potem vsi ali moralisti, ali ovce, al nismo sposobni povezat stvari skupaj in njat bistva, al ne razumemo heca, smo brez iniciative in predvsem se oglašamo ko kdo kaj reče, pa definitvno nevredni da bi se ti z nami grupirala....pa predvsem zabavni..... :rolleyes: ...

...a ni fino da te tkole zabavnamo ko ti je tko dolgcajt v sluzbi pa doma...priznaj...brez motosveta ti bi blo hudo dolgacjt :closedeyes:

in kava je bla fajn :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa že en čas ne razpravljate o novem papežu ... :hmm:  :grrr

že lep čas ne govorijo več o novem papežu....

Zdej se samo še kragajo med sabo glede RKC.....

:topic:

:kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...priznaj...brez motosveta ti bi blo hudo dolgacjt ..

Prmejduš nazaj, tole pa podpišem! Pa še delat bi blo treba, al pa od dolgcajta umret! Kriza se že pozna. Folk je začel vozit, vedno manj čiknfajtov bo tle gor... :cry: N'č, bo treba na dopust .) :OK: Še malo, še jutr ene par urc, pa letemo drvemo, se n'č ne bojemo!

Kaj ima to veze s papežem? N'č, tko kot 99% tega šodra tlele notri. Pa kaj, pa kaj, važn de se naklada! :blush: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se samo še kragajo med sabo glede RKC.....

...

Slabo vidiš! Poglej bolje, boš videl, da lupčke talajo!

(ZaHrbtomPaNabrušeniNožiPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj naj bi dobila od določenih osebkov in kdo to sploh so ti določeni osebki.... :blink:  :blink:  :blink: ..ampak...so to al niso to tvoje izjave v tej temi?

no tok kako mnenenje maš ti o svojih sogovornikih.....

po tvojem mnenju smo potem vsi ali moralisti, ali ovce, al nismo sposobni povezat stvari skupaj in njat bistva, al ne razumemo heca, smo brez iniciative in predvsem se oglašamo ko kdo kaj reče, pa definitvno nevredni da bi se ti z nami grupirala....pa predvsem zabavni..... :rolleyes: ...

...a ni fino da te tkole zabavnamo ko ti je tko dolgcajt v sluzbi pa doma...priznaj...brez motosveta ti bi blo hudo dolgacjt :closedeyes:

in kava je bla fajn :)

kaj ma to zdej veze z dolgim nosom????? :hmm: :hmm:

Joj.... da se ti da ej.... :lol: si pa res zabavna in prav smšena izpadeš s tem...... :grim

daj si dihat malo no.... saj ti noben nič noče... še najmanj pa jaz........ :grrr :grrr

občasno čisto zares bi mi bilo dolčas - in kaj potem? :blink: spet ne najdem poante........

mater, a sem jaz tebi ponesreči na kak žulj stopila al kaj? Al to kar samo od sebe pride???

no daj.... malček se pomiri :friend1: pa globoko udihni, pa pojdi se malček z motorčkom vozt, da ti ne bo tolk dolgčas, da boš tu iskala po forumu moje besede in jih popala v post, ki sploh ne vem kak pomen ma.......

pa lep dan ti želim :004 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo vidiš! Poglej bolje, boš videl, da lupčke talajo!

(ZaHrbtomPaNabrušeniNožiPress)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

...sn slabo vidu....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, meni bolj pase spanje, seksanje, furanje..

in zakaj bi rabili nadomestilo rkc. poglej okoli sebe in bos videla kup lds, sds, nsi itd ovc. tut ti nisi verjetno sam rkc certificirana ovca.

Vsakemu paše tisto česar mu primankuje.

Tko nekako...če skoz dunajce ješ...bi dal vse za en prežgan golaž. :naughty:

In cerkev je odstranjena -uradno-iz politike...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma to zdej veze z dolgim nosom?????  :hmm:  :hmm:

Joj.... da se ti da ej....  :lol:  si pa res zabavna in prav smšena izpadeš s tem......  :grim

daj si dihat malo no.... saj ti noben nič noče... še najmanj pa jaz........  :grrr  :grrr

občasno čisto zares bi mi bilo dolčas - in kaj potem? :blink:  spet ne najdem poante........

mater, a sem jaz tebi ponesreči na kak žulj stopila al kaj? Al to kar samo od sebe pride???

no daj.... malček se pomiri  :friend1:  pa globoko udihni, pa pojdi se malček z motorčkom vozt, da ti ne bo tolk dolgčas, da boš tu iskala po forumu moje besede in jih popala v post, ki sploh ne vem kak pomen ma.......

pa lep dan ti želim  :004  :OK:

ja no...sem upala da so tele skor zaljivke nastale iz uzaljenosti...ker ce so nastale kar tko...ker ti je dolgčas...pol pa res ne vem...kako maš ti pošlihtano tole ....spoštovanje sočloveka pa to...

in seveda...ti lahko pacas po forumu in klamfaš kar se ti tisti moment ocitno zdi, ko ti pa nekdo pove da to ni glih, ali pa da mu mu morda ni vsec....smo pa evil, pa zoprni pa zagrenjeni,...

a seveda :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima to veze s papežem? N'č, tko kot 99% tega šodra tlele notri. Pa kaj, pa kaj, važn de se naklada! :blush:  .)

pa kaj če sem predstavnik ljudstva

pa kaj če sem obljubljal in se lagal

pa kaj če se kregam za oslovo senco

pa kaj če streljam kozle

pa kaj če brijem norce

pa kaj če guncam afne

pa kaj če imata skuši dve duši

pa kaj če obljuba dela dolg

pa kaj če tovarne delajo nesnago

pa kaj če sem šel po gobe

pa kaj če mi raki žvižgajo

pa kaj če sem prah in se več ne vrnem

zdaj ali nikoli ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla previdno, te bodo hitro za ta rdečo označil in potem ni šans, da kaj napišeš, da jih ne fašeš po buči....... :lol:  .)

:004

A vazelin imaš kar skoz s sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu paše tisto česar mu primankuje.

Tko nekako...če skoz dunajce ješ...bi dal vse za en prežgan golaž. :naughty:

In cerkev je odstranjena -uradno-iz politike...

kaj pa neuradno, ki je vaznejese od uradnega..

a so JJ polival s sveto vodico k je zmagal na volitvah al ne. po vsem tem mu ze novi lasje poganjajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je sedaj KAR NAENKRAT z demokracijo narobe...prej je bila (12 let) to ful fajn zadeva...zdej ...se pa nekoga z blagoslovljeno vodico poliva :doze: in kaj naj rečem kot da kopiaram Ica: TRPI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa neuradno, ki je vaznejese od uradnega..

A si ti sigurn, da je bilo prej neuradno in se dejansko NI dogajalo....prebskaj malo stare Mag-e.....naveza Rode Kučan, barantanje za Šentviško cerkev in podobno.

Torej meni je pomembno, da se uradno ne morejo vmešavati...v zadeve kot se tičejo osebno mene oz. posameznika....in tudi nekih potez, da bi postalo obvezno npr. hoditi k maši se ne da uvest...če pa barantajo, da ostajajo neobdavčeni....jebat ga politika je umazana zadeva...vseh barv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti sigurn, da je bilo prej neuradno in se dejansko NI dogajalo....prebskaj malo stare Mag-e.....naveza Rode Kučan, barantanje za Šentviško cerkev in podobno.

Torej meni je pomembno, da se uradno ne morejo vmešavati...v zadeve kot se tičejo osebno mene oz. posameznika....in tudi nekih potez, da bi postalo obvezno npr. hoditi k maši se ne da uvest...če pa barantajo, da ostajajo neobdavčeni....jebat ga politika je umazana zadeva...vseh barv.

MAG beres. vse si mi povedala. a si tut narocena?

dok ima ludacica bice kolacica. z MAG-om si pa se rit ne mors obrisat, kaj da bi kaj pametnega, novega, ne ritolizajocega desnim in sredinca kazajocega levim prebral. slabsega tednika, dnevnika, mesecnika se nisem imel priloznost prebrat.

uzivaj v MAG-u in baje je tut DEMOKRACIJA super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je MAG je super zadeva, demokracija...preveč dolgočasno, berem pa vse od Mladine, politike expres, večernji list, delo, dnevnik, lady, hopla, radar, Večer...vse kar mi pride pod roke.

In glede Maga...če bi ga bral, bi mnoge stvari vedel prej :naughty: ...in ne jih tok podcenjevat...jest priznam so desni in vrtajo v leve....Maldina ravno kontra...ti bi pa verjetno z zakonom prepovedal....pa smo spet pri inkviziciji. :nono:

PS...ŽURNAL...eden boljših :grim

baje je tut DEMOKRACIJA super.

Kr neki nabijaš in priznavaš da bereš samo ENO stran :grrr

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je MAG je super zadeva, demokracija...preveč dolgočasno, berem pa vse od Mladine, politike expres, večernji list, delo, dnevnik, lady, hopla, radar, Večer...vse kar mi pride pod roke.

In glede Maga...če bi ga bral, bi mnoge stvari vedel prej :naughty: ...in ne jih tok podcenjevat...jest priznam so desni in vrtajo v leve....Maldina ravno kontra...ti bi pa verjetno z zakonom prepovedal....pa smo spet pri inkviziciji. :nono:

PS...ŽURNAL...eden boljših :grim

Kr neki nabijaš in priznavaš da bereš samo ENO stran :grrr

eno je brati, drrugo ga pa navajati kot zaneesljiv vir..pol pa podjebavate gorazdah k bere radar.

kdor se informira iz maga je boljs da si svinc v glavo pozene. s tabo se pa vec ne pogovarjam o politiki. se manj pa o cerkvi.

perimozganedrugemu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!