Skoči na vsebino

nov papež


JaRaNe

Priporočene objave

Se oproščem, če bom nevljuden in bom vprašal nekej, kar z RKC in to temo nima nobene zveze: Pupa, Lina, Softi, HHV, Pervy...al ste v službi, al ste na LD, na bolniški, al kje,..... da mate toooooolk cajta sred dopoldneva...

Pa ne, da ste med tistimi 100 primerki, ki (ne)delajo pri ministru Erjavcu?

:hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščem, če bom nevljuden in bom vprašal nekej, kar z RKC in to temo  nima nobene zveze: Pupa, Lina, Softi, HHV, Pervy...al ste v službi, al ste na LD, na bolniški, al kje,..... da mate toooooolk cajta sred dopoldneva...

Pa ne, da ste med tistimi 100 primerki, ki (ne)delajo pri ministru Erjavcu?

:hmm:  :hmm:

zal bolniska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščem, če bom nevljuden in bom vprašal nekej, kar z RKC in to temo  nima nobene zveze: Pupa, Lina, Softi, HHV, Pervy...al ste v službi, al ste na LD, na bolniški, al kje,..... da mate toooooolk cajta sred dopoldneva...

Pa ne, da ste med tistimi 100 primerki, ki (ne)delajo pri ministru Erjavcu?

:hmm:  :hmm:

Tedy... ne skrbi...... delamo, delamo.. mene zadnje 2. uri ni bilo nič tu naokoli, ker je bilo toliko dela..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prjatu z vasi, star dedec, je ob obisku prejšnjega v Sloveniji rekel, da bi ga rad šel pogledat. Verjetno bo imel isto željo tudi za tega. Ga it pogledat. Skoz rešpetin, pravi! Skoz tistega, ki ima križ na sredi... :hmm:

A tudi on jager? He ... kak folk ... in pol se čudite od kod tako mnenje o ubogih lovcih :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...najboljš da ti poveš...seveda kot ,,MI,, ...in očitno rada nastopaš pod MI, naša, smo, ...itd......oz kakorkoli kot troblja nekoga...mene prosim nikdar ne zastopaj...in ne poiskušaj ugibati zakaj in kako VAŠA :blink: Lina nečesa ne razume....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...najboljš da ti poveš...seveda kot ,,MI,, ...in očitno rada nastopaš pod MI, naša, smo, ...itd......oz kakorkoli kot troblja nekoga...mene prosim nikdar ne zastopaj...in ne poiskušaj ugibati zakaj in kako VAŠA :blink:  Lina nečesa ne razume....

ok.. bom popravila:

nam draga tovarišica Lina........

bo bolje??? :naughty: :naughty: :naughty: :devil:

ah ugibam pa lahko.... tega mi pa žal ne morš vzet.....

rečmo temu, da naglas razmišljam :whistle: :whistle:

troblja nekoga?? (pogledam levo in desno) ahh neee..... trbolja že sem ja... samo same sebe - meaning - zastopam le sebe in svoja stališča! :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si hotela rečt "nam", kajne?  :grim  :devil:  :P

Kaj je mali... a zdej si upaš lajat, ne??

no, da ti pomagam...

HOV HOV HOV.....

a NAM gre dobro od rok???? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:grrr :grrr :grrr svašta :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res?....no za razliko mi vloga ,,burkeža,, nekak ne pristoji....zato naglas razmišljam na štiri oči.... nikoli ne govorim za oz. nekoga razlagam, če je ta prisoten....

Če nisi trobilo...zakaj pol skoz 1 os.množine-- morda ti dela preglavica slovnica????

in hov hov tudi tebi

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš, očitno rad gleda skozi daljnogled na puški ... pol se mu pa še po cvičku kolcne pa smo tam.

tut ce bi v doticnem primeru sprozu ne bi pocu psa, ampak papeza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res?....no za razliko mi vloga ,,burkeža,, nekak ne pristoji....zato naglas razmišljam na štiri oči.... nikoli ne govorim za oz. nekoga razlagam, če je ta prisoten....

Če nisi trobilo...zakaj pol skoz 1 os.množine-- morda ti dela preglavica slovnica????

dej pol sama povej zakaj mi ne odgovoris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno sta tole temo izčrpala do konca, da sta se spravila name, ker sem enkrat samkrat napisala nam.... (mislila sem pa nasplošno na ljudi....)

no ja saj razumem.... take organizacije, kot je Cerkev pač ne morš v nedogled zastopat........

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar posameznika..papez je znal odpuscat, tko da...

Skratka ce tebe nekdo poči je to še vedno "stvar posameznika"? Hear, hear ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..cerkev se vraca k nacelom komunizma

V tem primeru boste težje našli izgovor zakaj je ne morete videti ... ko vam je pa komunizem ja tako pri srcu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga ne moremo videti????? cerkve... ma jih gledam na vsakem kurčevem hribčku.......

čeprav, meni v bistvu so cerkve lepe.... čeprav se pa nikakor ne strinjam, kako so do tega denarja za opremljanje teh crkva prišli........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!