Skoči na vsebino

Delni papirji od skuterja (registracija)


mirsi

Priporočene objave

Pozdravljen/a !

Imam en problem.

Lansko leto sem kupil skuterja italjet brez paprijev. Kupil sem ga od 2.lastnika.

Dobil sem le 2 zavarovalni polici iz leta 97 in 99. Na polici so podatki od prvega lastnika, ki je zavaroval motor. Zavarovalnica SLOVENICA

Zanima me če si lahko kaj pomagam s temi papirji, da bi dobil kakšne paprije da bi lahko registriral motor ?

Kam se naj obrnem?

Za morebitne odgovore se vsem vnaprej zahvaljujem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poisci kakega odvetnika :fredy: :whistle: ah ne wem ... kolega je pravu da to baje ni problem dobit :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem emu tomosa .... brez papirov ... ni se mi ga dalo registrirat ... tak sem pred panduri ze spizdu ... in to s tomosom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam si te spizdo.. v šumo?!? :lol: ... pa kaj so oni bli peš... :kva2: :lol1:

sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam si te spizdo.. v šumo?!?  :lol: ... pa kaj so oni bli peš...  :kva2:  :lol1:

sorry za  :topic:

um ne ... na enosmerno :D pa po dvoriscih pa so me zgubli :OK: :grupni: samo šššššššš :xx: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da glede tega ni problema. Sicer ne vem, kako imajo lahko eni tako slab odnos do dokumentov (predvidevam, da je dotični osebek izgubil tudi potni list, osebno in kak telesni organ), ampak... Skratka, tvoj kolega bo moral do tehnične baze, kjer mu bodo na osnovi številke šasije sestavili novo prometno dovoljenje. Vsaj mislim, da je moj kolega to rešil na tak način. Šasijo preverijo samo zato, da skuter ni vkraden in potem se baje da urediti vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je pa tko če je biv motor enkrat registriran majo to oni vse u računalnikih zapisan in rabš samo kupoprodajno z tistmu k je pisan kot lastnik tega motorja.ne vem no pjt na upravno enoto pa se pozanimej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!