Skoči na vsebino

Rojstni dnevi in obletnice


Priporočene objave

:hmm: Kaj bi ji dal , kaj bi ji kupil za roj. dan , to je zdaj vprašanje?

;) Rožico sigurno , pa enga :004 . Ali jo vprašati , ali jo kar presenetiti ?

Ima kdo kakšen predlog oz. namig?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 dni terme ? :unsure: ... ali kakšen drug izlet na samo (če je kakšna okrogla številka)

Vbistvu pa samo darilo ni tako pomembno - važno je da je iz srca ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za moj rojstni dan že 6 let dobivam izključno moto opremo...za njen pa tudi velikokrat moto opremo, letos pa karto za koncert Kovač, Stavros pa Zajec....

ma je menda že tema odprta na to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj bi ji dal , kaj bi ji kupil za roj. dan , to je zdaj vprašanje?

;) Rožico sigurno , pa enga  :004 .  Ali jo vprašati , ali jo kar presenetiti ?

Ima kdo kakšen predlog oz. namig?

hja, ne poznamo je ... kako nja ti potem svetujemo? A ti je ne poznaš, da tuki sprašuješ, kaj naj ji kupiš???

PS: Vibratorji so zmer dobrodošli, čeprav so sramežljive in ne priznajo rade ... :afro1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Vibratorji so zmer dobrodošli, čeprav so sramežljive in ne priznajo rade ...  :afro1:  :devil:

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nata, a ne veš, da je dan žena že mimo pa kulturni praznik tudi ;) ok, mogoče bo še kak športni dan al pa dan za družbeno koristno delo ;)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a torej letos jaz od tebe ... ??? ...  :grim  :grim

za r.d. dobiš :grim ....tazga, sej veš :grim ....ka je sej veš kje :grim

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za r.d. dobiš :grim ....tazga, sej veš :grim ....ka je sej veš kje  :grim

:004

Ja tanarbol je, ce dobis dnar :hmm: pol si lahk pa karkoli kupis...tist k si zelis :OK:

Jaz pa od kar pomnim, sem dobival samo neke koverte pa cestitke not! Zdej pa ze dvajset let sploh ne odpiram vec, jih kar na podstresje v eno skrinjo mecem brez da bi sploh odprl. No, samo enkrat me bo pa firbec zamatral, pa bom sel posnikat not :hmm: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tanarbol je, ce dobis dnar :hmm:  pol si lahk pa karkoli kupis...tist k si zelis :OK:

Jaz pa od kar pomnim, sem dobival samo neke koverte pa cestitke not! Zdej pa ze dvajset let sploh ne odpiram vec, jih kar na podstresje v eno skrinjo mecem brez da bi sploh odprl. No, samo enkrat me bo pa firbec zamatral, pa bom sel posnikat not :hmm:  :fredy:

:hmm: Kaj pa če so notri tolarji ? Pazi, ker dolgo ne bodo več v veljavi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se vedno trudim kupiti nekaj uporabnega........... letos bova z bratom fotru kupila kopalni plašč... sicer nič posebnega, samo nujno rabi novega.

SE mi zdi brez veze kupovati nekaj, kar hitro mine, ampak od nekdaj probamo kupovati uporabna darila......

Kaj pa je za tvojo drago uporabno, je pa težko povedat..... jst bi bila kakega usnjenega korzeta čist vesela .) (mogoče hint)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, ne poznamo je ... kako nja ti potem svetujemo? A ti je ne poznaš, da tuki sprašuješ, kaj naj ji kupiš???

PS: Vibratorji so zmer dobrodošli, čeprav so sramežljive in ne priznajo rade ...  :afro1:  :devil:

Poznam že .) Pa saj nisem vprašal kaj bi vi moji kupil :blush:

:hmm: Ne vem če ni vibrator potuha za moške :?

:D Za prave beybe je od pravih dedcov nazarensko dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam že  .) Pa saj nisem vprašal kaj bi vi moji kupil :blush:

:hmm: Ne vem če ni vibrator potuha za moške :?

:D Za prave beybe je od pravih dedcov  nazarensko dober :OK:

potuha?? saj mora z njim delat in obdelovati hehehe....... kaj ti misliš, da je vibrator izključno ženska domena za takrat, ko se ti z motorjem naokoli preganjaš????

ohhh.. .veliko se morš še naučit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potuha?? saj mora z njim delat in obdelovati hehehe....... kaj ti misliš, da je vibrator izključno ženska domena za takrat, ko se ti z motorjem naokoli preganjaš????

ohhh.. .veliko se morš še naučit  .)

:hmm: Da nebi zdele o izkušnjah , tehniki in znanju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi.... jaz samo predlagam in povem..........

:D Saj te nisem hotel zabit, lepo , da pomagaš s predlogi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tvoja pupa?! :devil:

post-685-1114411690.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pizda :slap: :slap: :slap:

pa to ni res (ja mal me čas prehodu), ...

v soboto se mi ženi sestrična, jest pa še nč kupu :whistle: ,.....seveda se tuki pojavi problem, :hmm: kr sploh ne vem kaj bi kupt, predvsem pa nimam cajta laufat po trgovinah in potem kupt neki kar že ima,....oz. lahko isto stvar dobi, tko da :hmm: :hmm: :hmm:

osatane samo še varianta, Keš, gotovina, in naj si punca kupi sama kar si želi, oz.kar bo potrebovala.

seveda pa se mi postavlja vprašanje, glede na to da že kr neki časa nism bil na ohceti,.......KOLIKO :hmm: , vrednost :hmm: :hmm:

ajde,...prosm za pomoč oz za info.....

A bo dovolj če ji prlimam 100 čukov in zraven še eno lepo čestitko, pa seveda :004 na levga in desenga lička :blush:

:hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo dovolj če ji prlimam 100 čukov  in zraven še eno lepo čestitko, pa seveda  :004 na levga in desenga lička :blush:

:hmm:  :hmm:

Pomota prjatu - kakšnih sto čukov! :slap:

Lepo jo stisni, objemi in ji na uho zašepetaj - lej, vsi ti nekaj nosjo, vsi te nekaj zakladajo z nečim, jaz sem vedel, da bo tako! Pridi z najdražjim v soboto na kosilce in mi povej, kaj vse so ti nanosili . Se bomo smejali..... :devil:

Potem ji pa stisni darilni bon agencije ( nebomdelalareklame) ali pa term (nebomdelalareklame) in reci : "Pa lepo se imejta! "

In ji pomežikni in če je treba, še lopni po riti :xx:

Verjemi mi, člowk, tanartabolvesela bo. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomota prjatu  -  kakšnih sto čukov! :slap:

Potem ji pa stisni darilni bon agencije ( nebomdelalareklame) ali pa term (nebomdelalareklame) in reci : "Pa lepo se imejta! "

Manu, hvala,.....ampak, ne boš verjela,.....vikend paket Toplic ima že v dobrem,

pa tud neko destinacijo v (Grčiji,....ne bom pametoval k si lahko jezik zlomm :grim) kao poročno darilo od priče....

PS; tist predzadn odstavek, zadn del se mi dopade,.......matrrrr da mi ni sestrična :grim pol pa bi padlo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS; tist predzadn odstavek, zadn del se mi dopade,.......matrrrr da mi ni sestrična :grim pol pa bi padlo :lol1:

Bi reku moj bratranc : " Kšno sestrično pa le morš od cajta do cajta dol dat!" :blink: :eek: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po liniji najmanjšega odpora...darilni bon....česarkoli že....lahko (10)XXX obiskov wellnes centra....al pa iz Merkurja...Agro Ruše <_<...obleke, otroški vozički.... kakorkoli že pač.

Da bi ji pa ti vibrator kupoval...no od bratranca tega ne bi pričakovala...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!