Skoči na vsebino

V Ilirski Bistrici bil potres


Stric Burek

Priporočene objave

Ja nevem še nič kolk je bil močan ampak doma se je hiša zazibala, bobnelo je ful....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tud pr nas v Kočevju je blo kr hudo,....no, še hujš je blo to ko je kr trajalo,.....

ma res,....je tolk treslo da je vrglo film dol k ga je sin loadov :whistle:

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potres 24. 04. 2005 ob 20. uri 34 minut

Močan potres magnitude 3,8 pri Ilirski Bistrici

2005-04-24

Agencija Republike Slovenije za okolje, Urad za seizmologijo in geologijo sporoča, da so seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic zabeležili v nedeljo, 24.4.2005 ob 20. uri in 34 minut močan potresni sunek. Po preliminarnih podatkih je bilo žarišče potresa 60 kilometrov južno od Ljubljane, v bližini Ilirske Bistrice. Preliminarno ocenjena magnituda potresa je bila 3,8.

Ocenjujemo, da intenziteta (učinki) potresa v širšem nadžariščnem območju ni presegla V stopnje po evropski potresni lestvici (EMS). Po prvih podatkih so potres čutili prebivalci južne in osrednje Slovenije

VIR: ARSO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma glih zdej je bila oddaja o potresih in vulkanih in vpliv lune, ki dviguje vodo in baje...baje....vpliva tudi na potrese...in glih polna je bila.

No v glavnem jest nisem nič čutla...kot po navadi. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj prvič občutu potres in moram reč da me je kr stisnlo. Tisto čudno bobnenje in tresenje. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved unga Rusa se uresničuje......

Slovenija bo izginila s tega planeta!!!!!!!.....in ponovno bodo zavladali dinozavri!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz u lj nič čutla, sam sm brala po 24.ur in me res preseneča da je slovenija tako zaostala dežele še oglednika niso poslal tja da bii preveru škodo .)

Intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju pa je bila okoli pete stopnje po evropski potresni lestvici. drgac pa 3,8.

Lp tejcy :004

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah neee.... to smo bli mi (piknik) na drugi strani Snežnika... pol se je u Ilirski pa samo še 3.8 na lestvici čutilo.... na Cerkniškem jezeru je bil pa cunami zarad tega.... :naughty: sam so občinske oblasti prepovedal objavljat v medijih, da ne bi turizem trpel...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem včeraj prvič občutu potres in moram reč da me je kr stisnlo. Tisto čudno bobnenje in tresenje. :eek:

Jest ga še nikol nisem, pa rad verjamem da more bit čudn filing, če se vse okol tebe trese :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva sploh ni nedolžna, še posebej, če živiš v četrtem štuku! :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva sploh ni nedolžna, še posebej, če živiš v četrtem štuku! :devil:  :devil:  :devil:

Al pa v petem... :huh: bloka, zgrajenega vsaj 22 let nazaj... :krneki:

Sm ga cutla ze kr parkrat in ceprav se mi zdi da sm cutla tud ze kancek mocnejse in me ta ne bi vec prow tolko ustrasu, sm vesela da sm bla v Ljubljani...

ni nedolžna, ne... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!