Skoči na vsebino

Predelava za aprilio mx50


_MX50_

Priporočene objave

ker kit ker frgazr ker izpuh pa daj ena zmerna cena pa kvaliteta:)

Kit polini :OK: , pa avspuh leovince v6 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frgazr dell'orto 21mm.... pa Malossijev kit 85cc... :D pa pol se kokr je en pred tabo reku auspuh LeoVince V6... pol dej se sportni filter od Malossija... penastga... pa mal zobnike zamneji po moznosti.. to je pa ubistvu use.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kpa polini 70 hh? ta malossi 80 more bit res drag ko svina an pol avspuh kšn arrow nemore bit slb an pa frgazr 19 čist dost pomoje en dell orto sam poj un z zobniki pa ne vem an kva veči zobnik dat uspredj a kua?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam s telm športnm filtrm, toj kurac k ti ne filtrira usega pa ti grejo smeti notr u mašino pa ti spraska bat raj vidm da se mi moped mav mn dere an:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja btw kok bi me pršu en polini kit 70 19 frgazr dell orto pa tel zobnik pol pa če mi kj keša ostane še en orng avspuh nvem leovince v6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... auspuh LeoVince je itaq zakon.. jest sm mensezdi tm okol 60k dau zanga.. pa mi ni prov nc zou... za zobnike pa upras Road_Killer... on ma isto MX 50 pa je menju zobnike isto.. drgac pa pr filtru ti ne bojo ne vem kako smeti notr letele... on je dau filter pa je vse ql, pa sm se glih dons z njegovim po gmajni furu... mislm.. kokr cs... drgac pa fukn mallosijev kit 80.... in to ti bo delal stalo.. ;) sam jest bi useen prhranu dnar za 125... k v 50 se ne splaca prevec vlagat... res.. auspuh ze... ostalo je pa v bistvu larifari... mislm.. ne larifari.. sam skoda dnarja.. sej zastops..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaa poglej v 125 izpit je drag ko svina pa še motor tko nov bi me pršu še enkrat več tko z rablenmi je pa loterija k je uhka sfukan ko prešč an raj guram 50ccm pa ga napilm tko do ene mere pa je:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol tale malossi pa en orng frgazr pa en orng avspuh pa zobniki pa kšne estetske predelave ma to me bo koštal prek 200k zihr an:) bo treba čez počitnce devat hehe:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!