Skoči na vsebino

2.MOTO PIKNIK MK RAUBRITTER 21.MAJ.05


raubritter

Priporočene objave

blo fajn,precej več folka k lani ampak sm nažalost prekmal mogu odbremzat domov...prpopejte še kšno slikco .)

pohvale v besnco :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija raubritter žal ni uspela, ker so izvajali še neke operacije na mojmo mopiju. :cry:

... čevapi, erste klase ...

In zaradi tega se bom zdaj celo leto tolkla po glavi :slap: , do naslednjih raubritterjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bilo je super :OK: :OK: ...

...videl veliko znanih ljudi,muzka je bla OK :yea2: ,striptiz no ja glede na to,da smo Pio že vsi videli nič posebnga...folka še enkrat več kot lani :OK: ,....splošni vtis....zbor je maximalno uspel :worship: :OK: ...

...raubritterji kapo dol :worship: :worship: :worship:

P.S.1: ...edin najprej mi ni blo točn jasno kaj je to "besnška alka"... :hmm: :? :P ...no ko sem sodeloval v njej sem izvedel kaj je... :D :D

P.S.2: ...edina slaba stran včerjašnjega dneva je bila moja zadnja guma,ki sem jo zgleda uničil na tistem makadamu...kr nitke so se vidle :cry: ...ampak sva jo s fotram ob 1.30h zjutraj s "pajsarji" zamenjala da sem se lohk danes spet vozu :afro1: ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo fajn,precej več folka k lani ampak sm nažalost prekmal mogu odbremzat domov...prpopejte še kšno slikco .)

pohvale v besnco :yea2:

Ja tudi jaz moram rečti, da so fantje zelo dobro organizirali in speljali celo zadevo skupaj, tko da :OK: ! Ja res pša je da sem mogla tudi jaz dokaj hmalu iti! Sej veste bolezen, obveznosti,... Pa drugo leto dalj časa! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...edina slaba stran včerjašnjega dneva je bila moja zadnja guma,ki sem jo zgleda uničil na tistem makadamu...kr nitke so se vidle :cry: ...ampak sva jo s fotram ob 1.30h zjutraj s "pajsarji" zamenjala da sem se lohk danes spet vozu :afro1: ...

:grrr sej si šu v besnco,kva pa si ti mislu...bo drugič treba mitaske zmontirat za gor :P

pimpi limpi,a ti si bl tud bolna :zzz: :whistle:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jaz moram rečti, da so fantje zelo dobro organizirali in speljali celo zadevo skupaj, tko da  :OK: ! Ja res pša je da sem mogla tudi jaz dokaj hmalu iti! Sej veste bolezen, obveznosti,... Pa drugo leto dalj časa!  .)

hvala za obisk sam drugič vsaj pjačo popijta s katrco zmano,sej kakšna obveznost tut počaka ane :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem,ki ste prišli na Raubritterjev piknik se v imenu Raubritterjev zahvaljujem upam,da se vidimo tudi drugo leto.Zahvaljujem se tudi vsem,ki ste kupovali srečke ,saj bomo polovici izkupička namenili Nini,ki je izgubila starša v prometni nesreči z motorjem res šeenkrat lepa hvala :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr sej si šu v besnco,kva pa si ti mislu...bo drugič treba mitaske zmontirat za gor :P

pimpi limpi,a ti si bl tud bolna :zzz:  :whistle:

TUDI JAZ sem bila bolna, ja! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za obisk sam drugič vsaj pjačo popijta s katrco zmano,sej kakšna obveznost tut počaka ane :)  :)  :)

Ja sej smo že na začetku povedale, da smo vas prišle bolj pozdravit, kot pa žurat! :oops: Obljubim da drugič pijačka pade! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Operacija raubritter žal ni uspela, ker so izvajali še neke operacije na mojmo mopiju.  :cry:

In zaradi tega se bom zdaj celo leto tolkla po glavi  :slap: , do naslednjih raubritterjev...

škoda ker te ni blo tut konje(taprave)smo imel tm :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bilo je super :OK:  :OK: ...

...videl veliko znanih ljudi,muzka je bla OK :yea2: ,striptiz no ja glede na to,da smo Pio že vsi videli nič posebnga...folka še enkrat več kot lani :OK: ,....splošni vtis....zbor je maximalno uspel :worship:  :OK: ...

...raubritterji kapo dol :worship:  :worship:  :worship:

P.S.1: ...edin najprej mi ni blo točn jasno kaj je to "besnška alka"... :hmm:  :?  :P ...no ko sem sodeloval v njej sem izvedel kaj je... :D  :D

P.S.2: ...edina slaba stran včerjašnjega dneva je bila moja zadnja guma,ki sem jo zgleda uničil na tistem makadamu...kr nitke so se vidle :cry: ...ampak sva jo s fotram ob 1.30h zjutraj s "pajsarji" zamenjala da sem se lohk danes spet vozu :afro1: ...

lp cagiva B)

sigurn si kakšne babe vozu po gmajn,na makadamu jo nis uniču,mi se skos vozmo tam pa do dons še ni bli nč :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmagou s hudimi napori... :yea2: še donc čutm na puklu (pa vratu) pa mal še cvil po ušesih... Drgač pa smrekouc :devil: :eek: :drunk: Yuhu... Pa pozdrav vsem gorenjskim motosvetovcem!

Lp

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker te ni blo tut konje(taprave)smo imel tm :OK:  :OK:

Ja pa otroke pod konji, k sreč je bilo vse OK! Moja žena je bla čist preč! Srečo ste imeli, da je blo kakor je blo! Fotra bi jaz prbu na kol :fight2: ! Posledice bi pa nosil organizator v primeru drugačnega razpleta dogodka.

Drugače pa SUPER :yea2: - drugo leto pridem JO!

Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je prav super :OK: :OK: škoda da piknika ne pripravite vsaj 2x na leto :hmm: :yea1: :yea1:

Glede konjev in otrok pa tole: za otroke so odgovorni starši, ne organizatorji prireditev :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Glede konjev in otrok pa tole: za otroke so odgovorni starši, ne organizatorji prireditev :nono:

Samo toliko - Fotra bi jaz poslal ....! Starši so odgovorni za otroke, za konje in varnost pa organizator!

Če bi bila telesna poškodba, pa bi najebali organizatorji, ker so dolžni poskrbeti za varnost! Tak kiks se verjetno ne bo nikol več ponovil! Tako pač je. BEJBA - vrjemi, da vem kaj pišem.

Besniški motoristi so se potrudili in res je bilo OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala našim raubritterjem,še posebej prezidentu :worship: je dobr organitirov vse skp. pjača je bla (kar preveč zame) ,vreme tud,edin z hrano nisem bla zadovolna,še dobr da mi je pol pico prpelov :ninja: je trgal,noro ane :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...edin z hrano nisem bla zadovolna,še dobr da mi je pol pico prpelov

Moji čevapi so bili čisto vredu, več kot vredu :OK: . Mogoče je nekdo samo malce razvajen O:-) .) . Super zbor, se vidimo drugo leto na tretji ponovitvi :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blo je res fajn! :OK: Zjutrej sm se zbudu še čist prbit tko d sva odšla z mojo bolšo polovico med zadnjimi... Se vidmo nasledn let! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa otroke pod konji, k sreč je bilo vse OK! Moja žena je  bla čist preč! Srečo ste imeli, da je blo kakor je blo! Fotra bi jaz prbu na kol  :fight2: ! Posledice bi pa nosil organizator v primeru drugačnega razpleta dogodka.

Drugače pa SUPER  :yea2: - drugo leto pridem JO!

Mare

res smo imel srečo glede tistga otroka,večkrat sem opozoril ljudi naj se umaknejo saj so se tudi vsi umaknili za trak,ki je ločeval prostor za igre in obiskovalce,pač starši pa niso bili pozorni na otraka :BUA: res veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala našim raubritterjem,še posebej prezidentu :worship: je dobr organitirov vse skp. pjača je bla (kar preveč zame) ,vreme tud,edin z hrano nisem bla zadovolna,še dobr da mi je pol pico prpelov :ninja:  je trgal,noro ane :kva2:

ja če preveč popiješ :SS hrana pol vrjeten nau pasala :SS ampak mislm,da je bla kar uredu za besnške babe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res smo imel srečo glede tistga otroka,večkrat sem opozoril ljudi naj se umaknejo saj so se tudi vsi umaknili za trak,ki je ločeval prostor za igre in obiskovalce,pač starši pa niso bili pozorni na otraka :BUA: res veliko sreče.

Se čist strinjam da so za otroke odgovorni starši! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bila telesna poškodba, pa bi najebali organizatorji, ker so dolžni poskrbeti za varnost! Tak kiks se verjetno ne bo nikol več ponovil! Tako pač je. BEJBA - vrjemi, da vem kaj pišem.

Besniški motoristi so se potrudili in res je bilo OK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!