Skoči na vsebino

Honda X8R


{MIT§URUG!}

Priporočene objave

Mam skuter Honda pa me zanima kako je mozno da mi gre po tem k so dal blokade stran isto kot prej??--WTF? :blink: :? :angry: )Dau sm na servis da mi dajo stran)

Dons sm dau auspuh dol pa pogledu ce je blokada in je NI blo!!

Pol sm razdru mašino in vidu da blokade na variomatu ni!! (vsaj mislm-kr je se neki not podobnga k blokada sam da se premika not pa vn)

Pospeske ma hude, sam koncna! :angry2: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil {MIT§URUG!}
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam skuter Honda pa me zanima kako je mozno da mi gre po tem k so dal blokade stran isto kot prej??--WTF? :blink:  :? :angry:  )Dau sm na servis da mi dajo stran)

Dons sm dau auspuh dol pa pogledu ce je blokada in je NI blo!!

Pol sm razdru mašino in vidu da blokade na variomatu ni!! (vsaj mislm-kr je se neki not podobnga k blokada sam da se premika not pa vn)

Pospeske ma hude, sam koncna!  :angry2:  :BUA:  :BUA:

onesposobi elektronsko blokado drugač nebo nikam šo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm spet pelu na servis pa je reku da more dizo zamenat (vecjo dat) kr ga baje zaduši in nima moči da bi šou več. :?

Kr sm opazu da k grem po ravnem iz nule mi gre tok k prej, če pa dobim zalet iz manšga klanca pol se lahka po ravnem pelem do konca :yea1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

lep pozdrav

jest mam tut hondo pa sm iskov ta omejevalec pa ga ne najdem, al je to spredi motorja a kva :?

če je kdo tok prjazn pa mi pomaga mi pošle kšno sliko kje je, k tista nemška stran je bl tko.rt bi pa da mi gre motor več mam blokade zuni pa gor en str gianelli auspuh pa mi gre motor sam 68km.

prsimmza pomoč hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!