Skoči na vsebino

Pogrešane osebe


.T.

Priporočene objave

Mah tu se jaz težko predelim ali sploh lahko verjamem v to ali ne. Po eni strani si mislim, če ne vidim potem tega ni... po drugi strani pa, zakaj hudiča pa ne bi to obstajalo.........

verjetno bom mogla mal v Bohinj na sprehod, da vidim če to res obstaja ali ne :whistle:

so mi pa zaenkrat vseeno bližje razlage, da ga je medved pojedel, da so ga ubili itd... kot pa taki paranormalni pojavi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, raje ne, se te bodo paranormalni pojavi ustrašili in spizdili stran ... pol se bodo pa drugje z njimi ubadali. Naj jih imajo Bohinjci, itak drugega nimajo ... :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dravogradu še vedno pogrešajo deklico

Ljubljana - Na območju PU Slovenj Gradec, še vedno poteka iskalna akcija dve in pol letne deklice, ki jo pogrešajo od včeraj popldne.

V naselju Meža v Dravogradu se je včeraj okoli 16. ure izgubila dve in pol letna deklica. Kot so povedali na Policijski upravi Dravograd, deklice še niso našli, preiskali pa so že celotno naselje in obrežje reke Meže.

V iskalni akciji sicer sodelujejo policisti in gasilci iz Dravograda, deklico pa iščejo tudi s čolnom po reki Dravi, so sporočili iz Uprave RS za zaščito in reševanje

vir:siol.net

no, ko smo že pri izgubljenih osebah... tole ni prijetno brati :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pogrešana...izginila....Moja nona je leta 1988 izginila...je ni več..ali pa je še :? ....vsaki dan je hodila okoli....tudi po 10 km...prihajala je proti večeru domov-raje prej.....in en dan je ni bilo..in je ni....vojska,policija,vsi ki smo pač bli tukaj smo vse preiskali..in nič....izginila....ne verjamem da je padla v časovno luknjo ali da bi spadala v kakšno tujo delegacijo iz kakega tujega planeta - resda je imela navado s smetišnico po glavi mahat (če je z drugega planeta bila pole se pazite - imajo trde buče :D :D )....in je pač pogrešana.....smo se pač sprijaznili da je šla...pogreba ni bilo...groba ni....osebno pa mislim :ali je padla kje v gozdu v kako grapo ali vodo : ali pa jo je na cesti kakšen podrl in odpeljal bog ti ga vedi kam........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem videla to na avtobusni postaji v Kosezah... bošček...... to je noro, kaj ta bolezen naredi. Moj dedi se je tudi tako zgubljal, potem smo ga pa morali dati v dom.....

mi je bilo full :cry: :cry: ko sem to prebrala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa tice bermudskega trikotnika je pa tako. Te nesrece se dandanes ne dogajajo vec. To je obmocje kjer se spreminja magnetno polje zemlje(spreminja smer). Zaradi tega so kompasi na letalih itd. napacno kazali(no oz. so prav kazali) in so samo krozili nad obmocjem.

Moje mnenje o paranormalnem je pa, da bodo vsi "cudni" pojavi nekoc pojasnjeni in popolnoma logicni. Ozrite se nazaj v preteklost, ko so danes popolnoma logicne pojave oznacili kot nadnaravne. Potreben je cas in ene par pametnih glav na kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitja BOGOVIČ <-- tega sem pa poznal. Smo bli skupaj v dijaškem domu Tabor

Tip je ful dobro špilal namizni tenis, bil je mirna dušca, nikomur ni hotel nič žalega. Pol je pa en dan samo izginil :blink:

Pa še mojih let je (bil)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj nenavadno od vsega je, da po navadi zginejo dobri ljudje, kake žlehtnobe in svinje kar noče in noče pobrat kaka črna luknjica, kaka navadna luknja al podobno... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!