Skoči na vsebino

Prvomajski umor...


devilish

Priporočene objave

Tole me je pa malo sokiralo... :eek:

V bistvu sm ostala cisto brez besed... ubogi fant... sel je kresovat... :unsure: in storilci... jst ne bi mogla zivet s tem... ne razumem... 17 let!?

R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ... slišal sem da naj bi bilo 30 tisoč ljudi tam ... to je že kar lepa številka in v taki množici ljudi je marsikaj ... lepo gre po Gaussovi krivulju <_< No - in šodra je bilo očitno dovolj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm jaz to slisala sm si rekla hvala bogu da sm bla ze ob 22h pjana k maba da sploh nism mogla pridt do roznika .) zdej vsaj vem da za vsak 1maj bom kr lepo nadaljevala s privat zuri ker roznik zgleda me ne vid več :wacko: ...Model je kumi začel spoznavat life, boga njegova familija, da ma model kakega brata sestro ne vem če mu bodo se dovolil kej prevec vn .)

Lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dogaja. tudi nam.

čefurijada&Co.Press

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta citat pove vse:

"Po zadnjih podatkih policije je osumljenec, ki naj bi najstnika zabodel, govoril z naglasom iz bivših jugoslovanskih republik..." :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( eh.. pa toti folk je ze cist out... pa kai se te na mlade neke spravljajo... nimajo kai bol pametnega za delat.. :angry:

ja... ce ma keri kake take mal nore stare doma... pomojem zdai ze nebi smel vec ven za en cajt :glare: :)

eh bet... zakaj se lepo nebi toti zmenli... kai bi se pac radi malo stepli.. spoklali.. no whatever.. pa se neki dobijo spopadejo pa ko jim dopizdi.. pa rejo domu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta citat pove vse:

"Po zadnjih podatkih policije je osumljenec, ki naj bi najstnika zabodel, govoril z naglasom iz bivših jugoslovanskih republik..."  :BUA:

kaj vse pa pove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda pa sej to ne more bit več res, človeku se zmeša k more skos to poslušat da se umori dogajajo pa take pizdarije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa dela največjo pizdarijo v Sloveniji <_<  <_<

Vlada RS, direktorji tavelkih firm, pijani vozniki ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vse pa pove?

mislim, da je mislil na zadnje besede... govoril z naglasom iz bivših jugoslovanskih republik... :hmm:

pa se strinjam z D.J. -om ... skor vsaki tedn od kakega koleka slišim da so se tepli.. da so oni onega narezali pa nevem kai še vse... pa še to najbolj te ko je folk najbolj pijan :drunk:.. petek, sobota.. pa potem pridem v šolo.. pa sošolci celi razbiti pa plavi... eh.. pa trga se jim že.. :wacko: ce se radi tepejo.. te pa se kr naj tepejo če jim že je tak fgejst do tega.. sam z tem nebojo nikamor prišli.. :krneki:

pa tut eni.. pa prav tak ko so z nekimi frendi skup nekje zunaj...pa če gre kdo mimo, prav izzivajo da bi se tepli... se tm nekaj drejo za nami al pa bilokaj... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym mal si poglej statistiko, pol pa pametuj. Ko boš mel otroke stare 15 let boš razumel. Ne vem kako je blo s tabo, ampak jst ko sm jst z vlakom u šolo hodu, mi je vedno en določen tip osebkov utruju.

Ubil so ga pa baje zarad enga pofukanga mobitela. :SS

Popravljeno . Popravil jerci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sym: Brez zamere ampak ne pametuj vedno in povsod ker vsi vemo kaj sem mislil povedad s citatu na prejšnji strani. <_<

Če rabis slabe izkušnje z če***** vabljen v naše kraje. Mamo mi tega dost. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ti umori se dogajajo zato, ker mamo zaenkurc pravno državo, ki ne nardi nič, a ma popolnoma nič za varnost državljanou. Še tisti, ki so bli obsojeni jih predčasno spustijo, pa še naprej delajo pizdarije. Že tko smo mejhna država, pa se vsak dan bere o umorih :cry: Državljanstvo ma pa več čef**rjev, kot je pa pravih Slovencev.

En vic lepo pove: Kaj bo rekel zadnji Slovenec? "E, sad nas nema više..."

Za moje pojme je 30 let kazni premalo kar se tiče umorou, sploh pa, če gre za umor otroka. :SS :SS

Žalostno res.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim da res....... in najhuje je, da otroc vedno bolj pritiskajo na starše, da jih ven pustijo, starši se pa vedno bolj takih stvari bojijo......

in teh fantov pomožnosti nikoli ne bodo najdli in sami bodo po možnosti živeli, kot da se ni nič zgodilo..... res žalostno! :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao. Poslušte kaj govorite. Zaradi tega umora ste vsi tako emocionalno pretreseni. Vsak dan umirajo miljoni, na naših cestah se pobije več ljudi, zgodi se cel kup nesreč, zaradi alkohola razpadajo družine, ipd. Ampak ker se to dogaja kar naprej, je že nekako sprejeto za vsakdanji del življenja. Zaradi enega umora pa tak kraval. Okej, njegovi starši so ga najebal, to je dejstvo.

Itaq da so bli čefurji, ker kleni Slovenci kaj takega že ne morejo storiti. Zato je najboljše, da se vse čefurje kar lepo postreli ali deportira nazav v južne kraje. Hmm...ampak kaj če se potem še vedno zgodi kakšen umor? Le kdo bo potem kriv?

Jah dragi moji, postajamo Amerika...saj se ja politične in gospodarske elite zgledujejo po razvitem zahodu. To je pač sestavni del. Če komu ne paše, naj poizkusi spremeniti sistem.

Sicer je pa vse to le zatišje pred nevihto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenskih goricah ni dosti čefurjev, pa se vseeno pogosto obračunava z motikami, sekirami. .. fatalnosti so ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenskih goricah ni dosti čefurjev, pa se vseeno pogosto obračunava z motikami, sekirami. .. fatalnosti so ...

He he, tam so ljudje odprti, neposredni, ne skrivajo svojih čustev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!