Skoči na vsebino

Prvomajski umor...


devilish

Priporočene objave

Seveda ljudje umirajo vsak dan (in po svoje je to celo dobro) vendar to

še ne pomeni da se moramo sprijazniti s tem (govorim o umoru),da so storilci nekaznovani,ali pač :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenskih goricah ni dosti čefurjev, pa se vseeno pogosto obračunava z motikami, sekirami. .. fatalnosti so ...

Ja...samo tam gre bolj za družinske zadeve in alkohol...pa tastaro s sekiro po glavi useka...zjutraj se verjetno tega ne spomni več...

Dejstvo je, da časi, ko si lohk kot mlad nadebudnež, ki je ravnokar investiral v pivovarno Union mirno zalegel na kakšni bolj osamljeni klopci, mimo. Ne samo v ZDA po vseh vemestih je tako...in PO MOJE je krivo potrošništvo...bi imel tak telefon, denarja ni...status moraš imet (ponekod, te v lokal ne spustijo če si po mnenju redarja--čelava gorila na vratih kar naenkrat postane modni kritik--neprimerno oblečen)--...pa hajd nož v roke. Vzgoje ni, starše je povozil čas, mularijo vzgaja šola (ki je polna učiteljev, ki jih ustrahujejo z pravicami otrok), otroci izkoriščajo ves ta kaos okoli česa vsega ne smemo storiti, reči, sugerirati....otrokom....in zraste v mladostnika, ki nima najmnjše predstave kaj je prav in kaj ne in je čist labilen ....poleg vsega pa kar vidi na tv (to se najbolje prodaja in taki majmuni se tudi radi kažejo) kako je novim povzpetnikom uspelo in na kako veliki nogi živijo...burne zabave, dobre babe, hudi avtomobili....nihče pa nič ne dela.. Tisti, ki služijo z znanjem ponavadi niso nastopači in jih mladina, ki se ji v glavi rola niti ne pozna.

Avtoritete so mrtve, morala, vrednote tudi....Nad kaznimi se zgraža vsak ki ima 5 min časa...Ljudje ne vedo več kaj bi sploh radi in tudi notranjega zadoščenja ni ...ker znotraj ni nič.... vsaj po moje se ne zaveda teže dejanja...ubiti človeka zaradi mobitela...kako absurden razlog in kako brezvezna smrt, kot da življenje nima nobene cene kaj šele smisel.

Zakaj pa je tak kriminal bolj popularen med ,,južnjaškim,, naglasom pa ne vem.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc: nevihto si predstavljam kot jok in stok in škripanje z zobmi .)

Lina: ja, potrošništvo je kruta ideologija, ki zahteva nasilje, zakaj večina ne more in ne bo mogla imeti vstopnic za raj nakupov.

Zatišje pred nevihto zato, ker je naš pašnik še vedno miren v primerjavi s tujimi. A kot kaže čas in tok razvoja, bo kmalu tudi to standardizirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao. Poslušte kaj govorite. Zaradi tega umora ste vsi tako emocionalno pretreseni. Vsak dan umirajo miljoni, na naših cestah se pobije več ljudi, zgodi se cel kup nesreč, zaradi alkohola razpadajo družine, ipd. Ampak ker se to dogaja kar naprej, je že nekako sprejeto za vsakdanji del življenja. Zaradi enega umora pa tak kraval. Okej, njegovi starši so ga najebal, to je dejstvo.

Pa ne mi enačt prometnih nesreč pa umorov. Mal drugač je če si en usekuje nos, pa povzroči smrt 8 ljudi, in se zaradi tega kesa celo življenje, al pa če en budalo pride z uzijem v gimnazijo pa mal pobija okol. jst vidm tle razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vedno k sm na cesti sm 100% skoncentriran na cesto, da me včasih kar glava boli. Po furi si pa zaželim mirnega sprehoda po ljubljani in glej ga zlomka, nekdo hoče moj mobitel in me zabode z nožem. Res nič takega. Let it be. Hočm povedat, da tud narava ni več varna. Doslej če si se hotel izogniti nevarnostim, se nisi vozil z osebnimi vozila ali motorji. Sedaj pa nisi več varen ne pri Jovotu, ne v tivoliju, ne v Globalu... Najbolje da se zaruletamo v naše domove. Zato še enkrat ne enačit agresije na ulicah s prometnimi nezgodami.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je dandanes veliko možnosti,da umremo prezgodnje smrti,

je najbolje da se naučimo veseliti se vsakega trenutka življenja ki nam je bilo podarjeno,lopovi ki pa nam grenijo življenje bodo pa itak šli v pekel :devil: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenskih goricah ni dosti čefurjev, pa se vseeno pogosto obračunava z motikami, sekirami. .. fatalnosti so ...

To je nekoč dajalo pridih veselicam! Sedaj tudi ta dobra navada izginja iz naših krajev :cry:

Starejši pravijo, da je nekoč blo tak fajn na veselicah, sedaj pa je tudi veselic vse manj. Kaj šele dobrih pretepov na njih (ko so se ateji že mesec vnaprej veselili veselic zaradi dobrih pretepov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

je najbolje da se naučimo veseliti se vsakega trenutka življenja ki nam je bilo podarjeno

...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Seveda in ker jutri ni pomemben...lohk tut koga zaštihamo zardi superg, ki bi jih ta trenutek imeli. :?

2. Ovčke...dejmo se predat in se zahvalit za vsak podarjeni dan.....in tako poskrbimo, da bo svet lepši...za naše otoke. :?

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bilo rečeno po dnevniku:

Večja skupina mladih se je spravila na sedemnajstletnega fanta, ga zabodla in se potem razbežala.....

Se ve, kdo "napada" tako junaško.... :SS :SS :SS Ane Klimbra?

In če boste danes prebrali Delo, bo notri pisalo, da je osumljenec že prijet in da je doma iz kraja zelo blizu Fužin...

Šlo naj bi za obračun med "tolpami" Fužinarjev in Šiškarjev.

ZDA:

Storilcu ukrutnega umora je sodnik prisodil 258 let ječe. Obsojenec lahko prvič za pogojni izpust zaprosi leta 2085.

SLO:

Hudobna policija je aretirala ubogega fanta. Sodnik je upošteval fantovo mladost, pijanost, razigranost. Ker so bili v skupi je bil fant zaveden.

Oteževalnih okoliščin (zajeten policijski dosje že od prej) sodnik ni upošteval.

Za tak umor je v RS zagrožena kazen 30 let. Sodnik je izrekel 3 leta. Obdolženčev zagovornik dr. Č. se je že pritožil. Ker so bili sodniki okužneni, policija pa je pri postopku zagrešila procesne napake in kratila človekove pravice, je dr. Č. predlagal, da obdolženca oprostijo oz postopek razveljavijo. Za zbiranje dokazov je predlagal novega izvednca iz Švice. Kri, ki so jo našli na oblačilih obdolženca, naj ne bi bila od žrtve ampak od kokoši, ki jih je obdolženec klal predno je šel s prijatelji kresovat. :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap....Tedej .....maš res!!!!

Končno so se začel klat med sabo......sedaj pa naj kar nadaljujejo do "končne rešitve".

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je rekel, da je bil fant, ki je umrl "eden izmed unih, ta južnih"???

kaj pa Klimbra, če bi bil to tvoj fant?? A ni glih tam nekje po starosti??

vsekakor je tole :BUA: :BUA: pa mi je čist vseen al so čefurji, al so švedi, nemci al pa slovenci.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudno, res čudno, tudi tu u GO so same pizdarije z južnjaki, le kdo ve zakaj? (no z narkomani tudi) pa ne mi modrovat o ubogih nesprejetežih, ker je to bedarija... <_<

konec koncev, treba bo poskrbet za lastno varnost..noben buh ti ne bo pomagal v taki situaciji...malo borilnih veščin, kaka urca na strelišču ipd.. ni druge.ali pa se uležt na tla in molit, da te ne preveč zbrcajo v glavo ali genitalije. tisti mobitel in denar ti bodo tako in tako sneli... <_<

vendar jeza narašča...vsaj med navadnimi "normalnimi" ljudmi...skoraj vsak kriminalec ma več privilegijev kot mi...zadnič so neke preprodajalce tle u GO enostvno spustili na prostost...sodišče za en kurac! :SS jst se pa niti u lastnem domu ne smem branit roparja, boh ne daj da ga malo zrukam!!

res so uspeli narediti iz nas ovce...konflikt nič ne reši my ass! brezzobemu ovčarju bodo ovce poklali! samo kaj, ko si raje trgamo svoje ovce med sabo...zato pa taka banda uspeva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je rekel, da je bil fant, ki je umrl "eden izmed unih, ta južnih"???

kaj pa Klimbra, če bi bil to tvoj fant?? A ni glih tam nekje po starosti??

vsekakor je tole  :BUA:  :BUA:  pa mi je čist vseen al so čefurji, al so švedi, nemci al pa slovenci.....

Lubica.....moj sine ga pozna!!!!!!......sicer naj bi bil kar smeško,če je bil kolikor toliko normaln.........drgač pa žešče zajeban,iskalec težav.........šlo pa je za neporavnane račune!!!!!!!

Pa še nekaj......baje ni bil sam.....in vsi njegovi so spizdili takoj,ko je Fužinac izvlekel nojšč.....tolk o njihovem heroizmu!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je potrebno vprašat, kaki so njihovi starši, če že otroci uporabljajo čisto roparske metode in ubijajo sovrstnike...nevem zakaj se tem čefurjem zdi normalno nekoga zaklat...pa ne mi govorit, da je zdej slovenska država ali slovenci krivi, da so oni taki divjaki...sam kriminal in pizdarije so jih...in ko dovolj "odrastejo" se lotijo "pravega" kriminala... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, je pač čefur... samo vseeno mi ni všeč, da si tako vesel, da 17. letnika zakoljejo... kot sem napisala, pa je čisto vseeno al je čefur, slovenc al pa ne vem kdo.......

Me pa hudičevo zanima, kako bo tisti fant, ki je tega zabodel do smrti živel. Ali bo imel vsaj malo slabe vesti, ali ne. Se bojim, da ne... in v tem primeru mi je še bolj grozljivo, kake žvali se sprehajajo med nami...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je potrebno vprašat, kaki so njihovi starši,

Starši so pa isti ali pa nočejo verjet, kaj njihov sin počne (ova policija samo laže, isto i sudija!) ali se pa tudi sami bojijo lastnih otrok.

Moj kolega je policaj na policijski postaji center in je povedal, da se je dostikrat zgodilo, da so aretiral pijanega, podivjanega, zadrogiranega mulca (pred tem se je mulc pretepal po LJ, kradel, ropal vrstnike,... ) Ker je bil mulc še mladoleten, ga niso smeli kar takoj dat v čuzo in so morali poklicati starše...

Nekateri starši niso upali priti po mulca in so zaprosili policaje za "nočitev", nekateri starši so pa prileteli na policijsko postajo s kolom, z nožem, da bodo obračunali z lažnivimi policaji....

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod ljubljanskim Rožnikom v nedeljo zjutraj kruto umorjen mlad Ljubljančan

Po sporu ga je zabodel v srce

Policija naj bi že bila pridržala osumljenca umora še ne 18-letnega fanta, ki je bil brez pravega vzroka zaboden v srce - Več podrobnosti o umoru bodo povedali danes

Povsem običajna prvomajska noč, ki se je prevesila že v 2. maj, se je tragično končala za še ne 18-letnega fanta iz Ljubljane. Fahrudin Abdić do Rožnika, kjer se je nameraval veseliti skupaj s prijatelji, sploh ni prišel, ampak je bil kruto umorjen, brez vzroka ali kakšnega posebnega povoda, na poti nanj. Njegovega morilca naj bi policija že bila pridržala.

Okoli ene ure zjutraj, ko je s prijatelji šel proti Rožniku, kjer se je kuril kres in je bila zabava, se je na eni izmed potk, ki vodijo iz Tivolija proti Rožniku, sprl s skupino fantov in eden izmed njih ga je večkrat zabodel z ostrim predmetom. Poškodbe so bile tako hude, da je dijak drugega letnika srednje gradbene šole iz Ljubljane umrl na kraju dogodka, njegov morilec pa je pobegnil.

Martina Gramec iz službe za stike z javnostmi v Policijski upravi Ljubljana nam je v nedeljo povedala, da policija osumljenca umora še išče, po prvih podatkih pa naj bi bil star 20 do 30 let, govoril je slovensko s srbskim, hrvaškim ali bosanskim naglasom.

Včeraj pa smo izvedeli, da so kriminalisti iz ljubljanske policijske uprave že prijeli osumljenca krutega umora, kar je potrdila tudi Martina Gramec. "Res je, da so naši kriminalisti že prijeli osumljenca, vendar pa je zadeva še v preiskavi, zato ne dajemo drugih izjav za javnost. Več bomo morda lahko povedali na jutrišnji tiskovni konferenci, " je dejala Martina Gramec.

Kot nam je uspelo izvedeti, se je pokojni fant, doma iz Šiške v Ljubljani, skupaj s prijatelji okoli ene ure odpravil na kresovanje na Rožnik. Med potjo proti Rožniku so se srečali s skupino ljudi, ki se je precej glasno vračala z Rožnika. Med skupinama se je vnel besedni boj, saj so tisti, ki so šli z Rožnika, vzklikali "Fužine, Fužine", Abdić in prijatelji pa so jim odgovorili "Šiška, Šiška". To naj bi bilo tako razburilo enega izmed fantov iz Fužin ali okolice, da je stopil do Abdića, izvlekel nož in ga hladnokrvno dvakrat zabodel v prsni koš oziroma v srce. Poškodbe so bile tako hude, da je Abdić umrl na kraju zločina, čeprav so prijatelji takoj poklicali reševalce in policiste.

Po neuradnih podatkih so ljubljanski kriminalisti nekaj ur po umoru pridržali več ljudi, vendar se je po več urah zasliševanja in preverjanja njihovih zgodb in alibijev izkazalo, da z umorom nimajo nič. Zato so še naprej iskali morilca in včeraj dopoldne naj bi ga bili tudi našli in pridržali.

Pokojni Fahrudin Abdić je bil edini otrok v družini. Pred leti mu je v Ljubljani tragično umrl oče. Živel je sam z mamo, izguba sina pa jo je zelo pretresla. Po neuradnih podatkih bodo truplo še ne 18-letnega fanta pokopali poleg njegovega očeta v Bosni in Hercegovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, je pač čefur... samo vseeno mi ni všeč, da si tako vesel, da 17. letnika zakoljejo... kot sem napisala, pa je čisto vseeno al je čefur, slovenc al pa ne vem kdo.......

Me pa hudičevo zanima, kako bo tisti fant, ki je tega zabodel do smrti živel. Ali bo imel vsaj malo slabe vesti, ali ne. Se bojim, da ne... in v tem primeru mi je še bolj grozljivo, kake žvali se sprehajajo med nami...........

a ni kul, da se medsebojno iztrebljajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kul, da imamo tako mladino, ki to počne...... ker naslednjič je pa lahko en od slovencev. Če je moril enkrat, ma dobre možnosti, da bo še, kajne?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym......to se še iz prejšnjega stoletja imenuje " končna rešitev".........na lep način se čistijo sami med seboj.......za zadnjega pa mislim,da bo ostalo dovolj prostovoljcev,da ga pospravijo.....torej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!