Skoči na vsebino

Prvomajski umor...


devilish

Priporočene objave

Ni kul, da imamo tako mladino, ki to počne...... ker naslednjič je pa lahko en od slovencev. Če je moril enkrat, ma dobre možnosti, da bo še, kajne?? :hmm:

viš, se že lahk začnemo haklat... a misliš, a ta ni bil slovenec? pa un, k ga je fental?

človek mora pač biti povsod previden ... če bo to ljudem šele sedaj kapnilo, zaradi tega umora, too bad...so pač zadnjih X let glavo naprodaj nosili nevede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim te sym, v eni temi si se opredelil kot pismenega človeka in to tudi dokaži. Daj prosim preberi, da je bil tamal nek južnjak...... če pa me haklaš na državljanstvu se pa jaz ne oziram na to.... vsaj v takih primerih ne........

kam pa drugi glavo tiščijo, me pa sploh ne zanima........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim te sym, v eni temi si se opredelil kot pismenega človeka in to tudi dokaži. Daj prosim preberi, da je bil tamal nek južnjak...... če pa me haklaš na državljanstvu se pa jaz ne oziram na to.... vsaj v takih primerih ne........

kam pa drugi glavo tiščijo, me pa sploh ne zanima........

sori, ne bom se opredeljeval kot pismenega itd ... ker bi se s tem povzdigoval nad nepismene ;)

ok, šalo na stran: pač so fantje mal obračunaval med sabo... folk, ki mu je dolgcajt, se pa zdaj zgraža nad tem ... tako kot se zgražajo nad džamijo, čefurji, itd ...

ok, saj vem, varnost na javnih mestih je pomemben dejavnik družbe... but still... se je pač zgodilo, imamo policijo, da to razišče, pa tudi varnostne službe, ki bodo ob naslednji prireditvi tam morda bolje opravile svoje delo ... zarad itega jaz osebno zdaj ne mislim zagnati vika in krika... drugi pa po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas je za RADIKALNE posege :naughty: ...eni sđeščns? :)

hja ... po mojem bi blo treba udeležbo na prvomajskem kresu omejit zgolj na bivše delavce Litostroja ... drugim, ki niso dokazano radnička klasa, pa prepovedat ... kake druge učinkovite formule ne vidim ... razn če ... ah, qrc, ne gre: južnjaki so bl iv glavnem radnička klasa ... tko da na bazi genov jih ne mormo selekcionirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, še ene 520 jih takole zakoljejo in bomo godni za Floridski zakon o streljanju.

Ne vem, katerega bi pritisnil:

:)

ali

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

je najbolje da se naučimo veseliti se vsakega trenutka življenja ki nam je bilo podarjeno....

:OK:

1.Seveda in ker jutri ni pomemben...lohk tut koga zaštihamo zardi superg, ki bi jih ta trenutek imeli.  :?

2. Ovčke...dejmo se predat in se zahvalit za vsak podarjeni dan.....in tako poskrbimo, da bo svet lepši...za naše otoke. :?

:BUA:

Se mi zdi, da nisi dojela. :grrr

Čas je za RADIKALNE posege :naughty: ...eni sđeščns? :)

Kaj če bi se kdo najdu in napisal nekje na zelo vidnem mestu v Fužinah "Šiška je najbolja" in v Šiški prav tako na zelo vidnem mestu "Fužine su najbolje" ali nekaj podobnega. :devil:

:xx:

:chase:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi se kdo najdu in napisal nekje na zelo vidnem mestu v Fužinah "Šiška je najbolja" in v Šiški prav tako na zelo vidnem mestu "Fužine su najbolje" ali nekaj podobnega.  :devil:

:lol1: :lol1: :lol1:

In potem pustimo času čas ... :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce...sem dojela...in ni mi všeč.

In važno je sodelovati...(v šumečkah in z supergami na fedre.) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je potrebno vprašat, kaki so njihovi starši, če že otroci uporabljajo čisto roparske metode in ubijajo sovrstnike...nevem zakaj se tem čefurjem zdi normalno nekoga zaklat...pa ne mi govorit, da je zdej slovenska država ali slovenci krivi, da so oni taki divjaki...sam kriminal in pizdarije so jih...in ko dovolj "odrastejo" se lotijo "pravega" kriminala... :angry2:

niso oni krivi, no... krivi smo mi, ki ne znamo sprejeti njihovih narodnih običajev in navad.... a se ni noben v teh 15letih mej nič nauču? :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa se strinjam - če bojo med seboj iskali pot do "končne rešitve", bomo mel ostali mir pred njimi (no-razen nedolžnih mimoidočih, ki bi zaradi postrani pogleda znali kaj pokasirati... drgač pa oči 1m v tla predse, pa pohlevno mimo, pa bo... ) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler se med seboj koljejo, to popolnoma pozdravljam :OK: - meni se jih osebno ne da vec "izobrazevati" - mogoce sem ze prestar.

Pupa: samo tole - ko si sprasevala, kako bo s tem zivel? Who gives a fuck - v zapor za 273 let in 2 meseca (273 let, ker je sam prezivel, 2 meseca pa ker je unga zaklal - da ne bomo popuscali morilcem). Al pa v sisko ga zapret, pa majico - ovde su fuzine (dodaj sumnike, j-je in ostala sranja, kot jih uporabljajo).

Sovrazim socutje z morilci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me prav en kurac briga njihovo psiholosko stanje in to, da ga "mal zre, ker je enga ubil" - KILL 'EM ALL, LET GOD SORT THEM OUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija Lublanska, stric Menegalia, je povedala, da ni šlo za spopad med bandama ali pa za kakšno dolgotrajno zamero.

Se je zakuhalo in izvedlo kar tam na mestu.

Pa je bil prvi maj res krvav. Menda so tam v Vanganelu tudi enemu kri puščali. Tega sedaj zdravijo v bolnici v Izoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dan po umoru pa so prijela 20-letnega mladeniča iz ljubljanskega naselja Fužine, ki naj bi v noči na nedeljo z nožem, na poti s parka Tivoli proti Rožniku, zabodel 17-letnika iz Šiške so povedali na

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kako so se "zakuhali"... so šli en mimo druzga in so se po naglasu spoznal a so sa šiške al sa fužina? če je blo iz šiške iz bližine stare cerkve - so jih fužinci ene par premal... :ninja: verjetno je že kdo hodil mimo stare cerkve in je padlo vprašanje "...šta gledaš...?" jest jih poznam ene par, ki so šli mimo..

sicer pa glede na njihovo miroljubno in nemaščevalno naravo... predvidevam, da bo kmalu 2.krog tega novega derbija....pa 3. ... pa 4. vsak krog en gostuje....

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

ko bo kdo vedel kje se dobijo vstopnice, naj javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurij - pejt za sodnika, boš mel vse tekme zastonj ...

PS: tut, če so se poznali: a je kdo tukaj res tolk aniven, da verjame, da bi to "znanstvo" prišlo v javnost?

sej vam je jasn, da se take stvari urejajo "interno" in da policiji tut njegovi sovražniki, niti prijatelji, ne bodo baš dosti povedali .....

karkoli poročajo mediji, je torej v tem primeru brezpredmetno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym: vidiš to krepostno ljudstvo. Če kdo jadikuje zaradi revščine se ga ožigosa z luzerjem in nesposobnim. Ko nekega neznanca zabodejo pa tako sočustvovanje. A ne le to. Grdega storilca bi najraje razčetverili. Ko elite hote ali ne molzejo "krave" ni pa nič posebnega. Pač tako je. Lajf.

Daj Sym, vidim da včasih kakšno pametno uganeš. Pojasni mi to. Meni se zdi, da svojo latentno agresijo naši plemeniti maščevalci sprostijo nad objekt/subjekt, ki ga lahko mirno sovražijo in jim ne more nič. Ne pa tako kot grdi šefi, nad katerimi svojih frustracij neposredno ne moremo izliti.

Še to: Vsem tistim, ki vzdihujete kam gre ta svet in da v dobrih starih časih ni bilo takšnih grdobij, svetujem čitanje kakšnega zgodovinskega učbenika. V antiki in srednjem veku ni bilo dobro pomoliti glave iz vasi, če nisi ravno imel oboroženega spremstva. Ja, tako kot v jugi pa res ni več. A ni to čudno, ko smo pa ja odpravili grdi socializem, ki je tako zatiral svobodo in demokratičnost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko nekateri recete prav mu je. boli me en manj. pa tut ce so cefurji in juznjaki vsega krivi ali nimamo roke pravice, ki bi poskrbela za njih. a res rabimo take incidente,

osebno vidim v tem tragedijo in hudo veliko potrebo po smrtni kazni in javnih usmrtitvah. to mislim, da bi streznilo posameznike.

gledam pa takole. tale 20 letnik bo najvec sedel 30 let, ko pride ven bo star 50 let in brez vsega. nagradno vprasanje je kaj bo potem. najbrz ne dalec od kriminala. torej. za reprodukcijo prestar, za socialo breme, pa delo nezmozen..a ni boljs tazga zdej poslat v vecna lovisca. pa se kdo bi se zamislil nad svojimi dejanji.

in nauk incidenta.

otroke drzat ob sebi. pa ceprav jih iz siske peljes v kolosej z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je blo tko d so bli vsi pijani. Pol je en neki reku drugemu pa se je drugi razpizdu pa si je mal več upal pa mu porinu nož pa itd.. :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako lahko nekateri recete prav mu je. boli me en manj. pa tut ce so cefurji in juznjaki vsega krivi ali nimamo roke pravice, ki bi poskrbela za njih. a res rabimo take incidente,

No, imaš prav da je bolje, da tega sploh ne bi bilo, ampak je pa to vseeno bolje, da se te "labilne osebe" (ali kako bi temu rekel ... "bande") med seboj, kot pa da res eno mirno nič hudega slutečo osebo zabodejo (kar v končni fazi slej ko prej bodo).

Tako da se moram glede smrtnih kazni kar strinjat s teboj ... oz. bi se moral, tu je vedno dvom da se pobrklja, da je ta ali oni odvetnik nesposoben in je kdo po krivem usmrčen. Zapor, kjer bi se jih gnalo kaj koristnega počet bi bila boljša opcija, je možnost za popravo zmot ...

30 let hehe. A gremo pobirat stave koliko časa bo sedel - če sploh (olajševalne okoliščine so hudič ... ) - a bo manj kot 10 ali manj kot 7 let ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@EuroBiker: seveda so bili vsi nažgani. Oz. to lahko domnevamo s precejšnjo verjetnostjo. Že zato, ker vseeno tudi največji gnoj potrebuje precej alkohola za vzpodbudo, da je eno vzklikanje "Šiška, Šiška!" dovolj da nekoga zabode :krneki:

Ampak pazi to ... hip hip hip, strašni trik: alkohol bodo vzeli kot olajševalno okoliščino, namesto da bi kazen poostrilo.

To bi smela biti olajševalna okoliščina samo v primeru, da bi obstajal utemeljen sum, da so ga proti njegovi volji nalivali z alkoholom. Če sam piješ in potem sem pa tja koga zabodeš ... :SS

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!