Skoči na vsebino

Gilera Runner 180 (disk ja al ne)


..::NRG::..

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Evo kupujem Gilero Runner 180, sedaj izbor v Sloveniji ni kj preveč velik, mam ene dve ponudbe za raunnerco 180, letnik 99. Sam problem je v tem ker še nima zadnjega diska. Zunanjost mi ni tako pomembna, ker bo šel itak motor v popolno predelavo...

Tisti k te mel 180 runnerco povejte kako je s tem zadnjnim bobnom, al res ni za živet prez diska zadaj?

p.s.: če kdo ve za kakšno runnerco 180, bi biv zlo vesel .)

LP Bivši NRG :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no

če treba disk zadaj jaz sn pri enem skuteri mel boben pa je ist vredu

če pa hočeš pa si daj gor naret disk

samo če boš odtal na bobnu ga vredi prekontroliri če vse vredi dela

ker boben rad zajebava Cao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res... Itak se nevem 80% bremza na spredno, samo useen.

To z zamenjavo bobna za disk pa nevem, pomoje ni prov simpl, pa tut pocen ne... je streba kr neki stvari menjat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene si daj gor diske

na iskalniki poišči če je že keri odprl tako temo pa tam vprašaj

ok?

samo rajš mej boben pa ga vredi zrihtaj :OK:

Cao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imal runnerja 180 z bobnom in nisem nikoli pogrešal kaj več. Kakor sem videl ima tudi večina dirkalnih runnerjev boben.

Kakšno predelavo boš naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam runnerja 180 z bobnom in je cist ql za nekatere stvari je se bols :) drugace pa res nebos pogreso diska uzadi !!! tak da ko kupujes ne gledat na to!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala!

Kaj pa 13 col gume, bi šlo to gor? K noveješe runnerce majo zadi že 13 col, spredaj pa 12.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno predelavo boš naredil?

Če dobim nakšno ugodno varjanto, bi se dalo marsikaj nardit :) Je kr velik načrtov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljem sm lastnik runnerja 172 (uradno 125) ki ima zadnjo zavoro na boben in moram reči da se en obnese slabo. čeprav se zdi čudno se ta zavora celo bolj obnese kot disk na progi, saj se jo ful malo uporablja.

no trenutno mojega runerja prodajam ima pa montirano gor vse dele ki jih malossi dela za ta skuter + ostale predelave, mislim da ga ni v celi sloveniji podobnega. če te zanima se lahko zmenimo za ceno. vsi papirji, prva registracija je šele 2007 :OK: vsi original deli zraven itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obloge pri bobnu se zlepa ne obrabijo

Odvisno kak voziš :P :P se ce pogledas majo vsi tovornjaki pa busi bobne ker bi se diski pregrevali pa se tudi zaustavijo slej ko prej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal offtopic!

Kolk vam gre 180ka? Me sam zanima da primerjam ce gre men vredu. Men gre do 130km/h po stevcu. Do 110 kar hitr pride do 130 pa poj en casa nabira.

Kaj lahko naredim da bo sel mal bolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko naredim da bo sel mal bolj?

Kdaj si nazadnje valjčke menjal? Sem sigurno že n-krat napisal, ampak po mojih izkušnjah mi je šel skuter po menjavi valjčkov spet 140 (pred menjavo 130). Novi valjčki so bili original dimenzije. Izgleda, da je bil pri starih problem, da so bili tako zlizani, da se je tistih nekaj mm poznalo, ko niso mogli variomata raztegnit do konca in je bil zrardi tega prenost malo krajši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm moja gre nekaj čez 150 do 130 pa pride takoj brez težav. iz mesta pa se moreš že borit da ostaneš na sedlu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa lih na zacetku zdi da ne gre tako kot bi mogla. Poj pr ene 60km/h pa dobi obrate in gre dobr, A so to poj valjcki? Kje naj jih kupim? A je to velika umetnost zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem imel še runnerja 180, sem podaljšal prestavno razmerje in zamenjal uplinjač, pa mi je šel kakšnih 5km/uro samo več. Mislil sem zamenjati tudi izpuh, vendar sem ga prej prodal...

Problem s takimi motorčki je, da so malo prelahki za takšne hitrosti, po moje. Vsak piš vetra te že prestavlja po cesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boben na 180ccm tako dobro prime, da ni potrebe po disku. Pa še lepše se da dozirat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa lih na zacetku zdi da ne gre tako kot bi mogla. Poj pr ene 60km/h pa dobi obrate in gre dobr, A so to poj valjcki? Kje naj jih kupim? A je to velika umetnost zamenjat?

Pomoje je težava lahko tudi v skolpki oziroma v federcah na njej :hmm: To kar ti razlagaš je lahko tudi drsenje skopke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, da neboš kupil kakega vkradenega, ker jih je že kar precej takšnih. Na www.policija.si so sedaj vkradli že 15-ega :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, da neboš kupil kakega vkradenega, ker jih je že kar precej takšnih. Na www.policija.si so sedaj vkradli že 15-ega  :eek:

Sm šov dele mal pogledat za runnerce 180 :eek: :eek: :eek: :eek:

Sj sm vedu da jih je tolk ukradenih sam... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je točna razlika med 180 SP in FXR?

Kako je z 13 colskimi feltnami na runnerci, bi šlo (od NRG-ja)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en in isti motor. Sta modela FXR in VXR. Prvi je 2T drugi pa 4T. SP je po mojem sam zarad lepsga.

Ko sem jaz kupoval sem tud ful gledal na to al je ukradena. Poj sem pa kupil eno k je bla registrirana. Te 180ke k se prodajajo je res velik zgonenih cist. Eno k sem sel gledat po mojem ni imela enga dela k bi bil dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en in isti motor. Sta modela FXR in VXR. Prvi je 2T drugi pa 4T. SP je po mojem sam zarad lepsga.

Ko sem jaz kupoval sem tud ful gledal na to al je ukradena. Poj sem pa kupil eno k je bla registrirana. Te 180ke k se prodajajo je res velik zgonenih cist. Eno k sem sel gledat po mojem ni imela enga dela k bi bil dober.

Ja sj to zdj ugotavlma k kupujem, use po vrsti je zgonjeno. Problem je tut u tem k se jih večina prodaja 98-99 letnik in je že vse staro. No ja če dobiš uhranjenga pa tut 98 ni prblem, sam je to kr redkost :)

To za FXR in VXR vem, sam za SP pa ne? A je mogoče v tem, da ma SP tut 98 letnik že oba diska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!