Skoči na vsebino

Samostojna razstava risb in slik by Wobewt


Wobewt

Priporočene objave

OK, ta tedn ni blo lih cajta :( kje je to (kera ulica) u trnovem k js sm prou zgublen po tistih koncih. Drug tedn prijem pogledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wobi, me naučiš?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri križankah zaviješ desno proti trnovski cerkvi, greš preko mosta, naravnost mimo cerkve, po kakih 30 metrih zaviješ desno in si tam

sicer pa sem brez besed glede slik,kot je bil še marsikdo.

(na splošno ne hodim na take razstave, ker ponavadi so na njih razstavljena dela za katere samo avtorji vejo kaj prestavljajo (pa še ti si zjutraj nekaj drugega predstavljajo kot zvečer) Te slike pa so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobi, se slišiva, kdaj me pelješ pogledat svojo stvaritev... .) Kot sem rekel... ztdaj sem nazaj! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da jest, ki še tabele za križce in krožce ne znam narisat, govorim kok dobr je narisan...bi bilo skoraj preveč žaljivo do tebe.

:eek: ...Strašljivo .....vse....sploh detajli...(me ima da bi svoj fotoaparat stran zabrisala).

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ...Strašljivo .....vse....sploh detajli...(me ima da bi svoj fotoaparat stran zabrisala).

Ja, dankešen, se trudmo! :grim B) Sm mislu, da bi šli skup pogledat, neki je Symru omenjal...Bi še maw razložu, kwa pa kako, pa zakaj pa kdaj... B)

@Gwegs, I'm ready! Si že back vidm, se čujemo ta teden! Ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobi, dej še mene poklič. Zadnjič sem zamudil, pa veš da vedno rad slišim kaj o tvojem ustvarjanju. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobi, dej še mene poklič. Zadnjič sem zamudil, pa veš da vedno rad slišim kaj o tvojem ustvarjanju.  .)

mene tud poklici, bi tud rad kej slisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa še kar ne gre iz glave uč Nataše......... btw wobi.. kok bi bilo pa tole kaj vredno, če bi se prodajalo??? ta slika mi kar ne gre iz glave........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od genija do norca je bojda samo en korak. Tako pravijo.

Pri gospodu Norem Malarju Wobewtu ti je pa še ta korak pršparan :grim

Wobewt, kompletno si nor! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tenkju vsem, maestri. Norost mam v genih, b'weku Pepsy :K :fredy:

@Pupa: težko rečem za ceno, nism razmišljal, sploh ne o teh dveh slikah dveh. Bi pa jih, če je primerna, vse ma svojo ceno B) Sam, še ne vem kakšno... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt, ce bos imel voden ogled razstave me prosim obvesti, ker bi sla jaz tud zraven, ker bi rada slisala kdaj, kako, zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobi, za voden tour de razstava probaj zrihtat, da ne bi blo pred 18.00, ker bi eni z vzhoda tudi radi prišli (recimo jaz). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ČETRTEK, Wobewt, ane, ane? .) O:-) B)

Super! :grim :OK:

Tnx! :004

P.s.:

Prooooooosiiiiiiiim :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau majstore, tudi u mladini si...verjetno zato ker so gole babe na slikah .) čestitam. zej se moraš lotit, če se še nisi še airbrushat take slikce po motorjih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau majstore, tudi u mladini si...verjetno zato ker so gole babe na slikah  .) čestitam. zej se moraš lotit, če se še nisi še airbrushat take slikce po motorjih  :OK:

In to v dveh temah, "Provokator" ter "družabnih dogodkih" :grim :grim :grim

V soboto sem mel pa še intervju na Radiu Študent z Lucy. Kdor zna, zna! :grim

Zdej pa dost samohvale. Čeprav, dobro blago se samo hvali! :fredy:

P.S. V četrtek praznujem prijateljevo slovo od samostojnosti. Damn, women :alien1:

No, tko je: v četrtek, okol 17.30h bom v KUD-u, če ma kdo cajt, naj uleti! Bom vesel! Perla? Others?

Če naw nobenga, se bom pa sam napil... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tko je: v četrtek, okol 17.30h  bom v KUD-u, če ma kdo cajt, naj uleti! Bom vesel!

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. V četrtek praznujem prijateljevo slovo od samostojnosti. Damn, women :alien1:

No, tko je: v četrtek, okol 17.30h  bom v KUD-u, če ma kdo cajt, naj uleti! Bom vesel! Perla? Others?

Če naw nobenga, se bom pa sam napil... B)

YEESSS! :yes: :OK: B) :OK:

Wobewt, pridemo, pridemo! :grim

Tnx - full se veselim! B)

No, ker je kar nekaj interesentov - kot ste prebrali:

voden ogled razstave by Wobewt, author bo

v četrtek, 12.05. ob 17.30 v KUD-u.

:)

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!