Skoči na vsebino

Samostojna razstava risb in slik by Wobewt


Wobewt

Priporočene objave

Ehey, qwalla vsem za čestitke!!! Pa to so NARAVNI joški, kukr trdi g. Pirrulz (a ne, Pupa?) :grim

Sm biw zlo vesel Vašega obiska! B) Respect.

(aja, koko pa da ne poznam še g. kOdEbLuEa? :hmm: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wob, kot sem že rekel, ti si genij... :worship: ...za slikce... :P ... no, mogoče še za kaj... ehehhehe... :D :004 :OK:

V glavnem: Medusa in Ona sta moji ljubici... ju pridem odkupit drugi teden... ;) ...da mi bosta krasili dnevno sobo... :yea2: O:-)

Pa sem šel še enkrat Evo pogledat... sem se je takoj spomnil, ko sem stopil noter... ampak Medusa... in Ona... najlepši par... :OK: vseeno... :blush:

BTW: joški so DEFINITIVNO umetni... jih nisem mogel prijeti... :D ...ampak naslikani so pa naravni... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem: Medusa in Ona sta moji ljubici... ju pridem odkupit drugi teden...  ;) ...da mi bosta krasili dnevno sobo...  :yea2:  O:-)

Pa sem šel še enkrat Evo pogledat... sem se je takoj spomnil, ko sem stopil noter... ampak Medusa... in Ona... najlepši par...  :OK: vseeno...  :blush:

Smo vidli, ja, da si jih nekam dolgo gledal včeraj, stari, pa nekaj sam pri sebi govoril :grim :naughty: (vendar mislim, da ni blo to, kako bi jih kupil, ampak nekaj drugega... :D )

šalim se, samo šalim....

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nooorooo!!!

sošolc je enkrat narisal kroglo in je kar precej časa potreboval. Na koncu je zgledala zelo realistično (3D) :OK:

ampak tele mojstrovine, kolk je blo enga časa vloženga, kapo dol!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo vidli, ja, da si jih nekam dolgo gledal včeraj, stari, pa nekaj sam pri sebi govoril  :grim  :naughty: (vendar mislim, da ni blo to, kako bi jih kupil, ampak nekaj drugega... :D )

šalim se, samo šalim....

Nič šale... res sem še kaj drugega razmišljal ob gledanju... O:-) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wobi slikce 1A, k sm pa vidu meduso v realnosti :wub: ........... pa sam se adijo........... :photo:

master of masters........... poklon....... :worship:

sm se nekako hotel prebiti do tebe, in ti vsaj roko stisnt, pa te je oblegala horda ljudekov, tko da sm mogu tak poskus nazalost opustiti........ :xx: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se nekako hotel prebiti do tebe, in ti vsaj roko stisnt, pa te je oblegala horda ljudekov, tko da sm mogu tak poskus nazalost opustiti........ :xx:  :oops:

:hmm: Hmmm... Si biw praw na otvoritvi, al potem, v četrtek samo z našimi MS-jevci? Če si biw v četrtek, si biw najbrž v usnjeni kombinezon moto-opravi s temnimi lasmi? Še enkat - hmmmm...No, drugič pa le prlet do mene, če me widš! B) B) Hvala za obisk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem: Medusa in Ona sta moji ljubici... ju pridem odkupit drugi teden...  ;) ...da mi bosta krasili dnevno sobo...  :yea2:  O:-)

Gwegs, ti si moj najljubšejši manager.... B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wobi slikce 1A, k sm pa vidu meduso v realnosti :wub:

PSI, ti si moj najboljši prijatelj, če daš številko Meduse... ta realne, seveda... :P :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI, ti si moj najboljši prijatelj, če daš številko Meduse... ta realne, seveda...  :P  :D  :yea2:

pa sej ves no,.......... khm............. no.......... mislm............. da............ sm mislu........... sliko........ :oops: , matr ce je pa tko realno zgledala O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ves no,.......... khm............. no.......... mislm............. da............ sm mislu........... sliko........ :oops: , matr ce je pa tko realno zgledala O:-)

...saj vem... .) ...samo malo šale male... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gwegs, ti si moj najljubšejši manager.... B)  B)  B)

... oohhh... hvala... :blush: ... mal mi je nerodn... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... oohhh... hvala...  :blush: ... mal mi je nerodn...  :naughty:

stari, pa tudi moj najlubši špediter si :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, pa tudi moj najlubši špediter  si

:...emmm... vem... :blush: :P :D .) :yea2:

Mimogrede: rabi kdo dostavo v Novo Gorico v petek? Če bo slabo vreme.. drugače grem z mopedom... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: rabi kdo dostavo v Novo Gorico v petek? Če bo slabo vreme.. drugače grem z mopedom...  :whistle:

En redkih petkov k ne grem dol oz. mam prevoz, pa se oglasis! Dio bono! :P Javi ce bo se kdaj ponudba! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En redkih petkov k ne grem dol oz. mam prevoz, pa se oglasis! Dio bono!  Javi ce bo se kdaj ponudba!

Ma dio bono, pa pejdi kar tako z mano, pa je... :P Čelado na glavo... in dva norca na zic (prostopopredinupress) :D :whistle: :music2:

Javim... ko grem še kdaj... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!