Skoči na vsebino

pozdrav svima!


Zrile

Priporočene objave

PS Zrile: Don't let my big dick scare you, I'm really a nice guy!  :grim

:lol1: ...and I'm a brave girl?! :huh: I AM! :D ... i čist sumnjam da je Teya od nekud pobjegla! :nono: ja poznam samo Teyu Hrabru! :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zrile,, pobegni ti na Marof iz Zagreba... imaš samo 65 km...  .)  :D

bok Gregs!! :)

savski marof?? kaj pak ima tam? :hmm: osim vlaka...naravno :blush:

Popravljeno . Popravil Zrile
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  ...and I'm a brave girl?!  :huh:  I AM!  :D ... i čist sumnjam da je Teya od nekud pobjegla! :nono:  ja poznam samo Teyu Hrabru!  :OK:  :yea2:

Ma... samo en dan ne gledam foruma in že govorite o meni za hrbtom :angry2:

Valjda da sem hrabra! :D Pri perviju je blo preveč promil alkohola že v zraku, pa sem se zbala za zdravje... zdaj sam občasno hodim na "terapije" :afro1:

KJE HODIŠ ZRILEEEE!!! Hebate.... dok ti dodješ u Sloveniju, čete bit več u EU... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE HODIŠ ZRILEEEE!!! Hebate.... dok ti dodješ u Sloveniju, čete bit več u EU... ;)

imaš pravo Teya :blush: .... al to je zato jer sam izgubila putovnicu pak mi se nova ne da radit :blush: :D ...hihi... al ne sam ti objasnila na ppeje...

jedva čekam maknut se negdje malo ;)...

kad dodjem u ljubljanu oćeš me otpeljat negdje u neku prirodu?? na bohinj, bled...ha? dodjem na vikend.. pa malo negdje u prirodu, kaj veliš? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

savski marof?? kaj pak ima tam? osim vlaka...naravno 

Ti je Zdrawc povedal... .) Novi Marof.... pistaaaaaa..... :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je Zdrawc povedal...  .) Novi Marof.... pistaaaaaa.....  :yea2:  :yea2:  :yea2:

je...skuzila sam... al kaj ce mi to kad nemam motora in ga ne bum dolgo imala... :( ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš pravo Teya    :blush:  .... al to je zato jer sam izgubila putovnicu pak mi se nova ne da radit :blush:  :D  ...hihi... al ne sam ti objasnila na ppeje...

jedva čekam maknut se negdje malo ;)...

kad dodjem u ljubljanu oćeš me otpeljat negdje u neku prirodu?? na bohinj, bled...ha? dodjem na vikend.. pa malo negdje u prirodu, kaj veliš?  :OK:

Na Bled na kremšnite :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti je podlehnik i tepanje?  :blush:

Nešto kaj bolje da ne znaš ... ti se samo drži Teye ... ok, može i Pervyja te Pirrulza ... :P ali pazi, za kaj jih držiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je...skuzila sam... al kaj ce mi to  kad nemam motora in ga ne bum dolgo imala...

Nikoli ne veš, kdaj te kdo posabi na zadnji sedež in pelje po pisti... :D Pa malo pogledaš dirkače in te prej prime, da si zaslužiš za prvi motor... :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ej gregs! mi je bilo drago kaj sam te upoznala, upoznala sam još i neke druge al se ne sjećam kak se zovu, a i bio je mrak!!!

drugi put obečam da dodjem po danu pa cemo s druzit i na pisti (Teya rekla ce me ucit vozit malo) :)

pozdrav!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ej gregs! mi je bilo drago kaj sam te upoznala, upoznala sam još i neke druge al se ne sjećam kak se zovu, a i bio je mrak!!!

drugi put obečam da dodjem po danu pa cemo s druzit i na pisti (Teya rekla ce me ucit vozit malo) :)

Lepo, da si nas prišla obiskat... :worship: Sicer si bolj pozno prišla, ampak bolje pozno kot nikoli... :D Drugo leto pa planiraj, da prideš podnevi, da boš šla še na stezo... ;) Pa čeprav za hrbtom... :whistle: :naughty: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nož v hrbet

obrniti nekomu hrbet

vaje za hrbet

gamsov hrbet v pečici z ribezovo omako

svinjski hrbet s kostanjem

bolečine v hrbtu

telečji hrbet na madžarski način

prečenje Dolgega hrbta je najlepši del poti

prodam hlače, bundo, ščitnik za hrbet

kamelji hrbet poln vode

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pazi se tega gregsovga hrbta in njegovih prvih bremz

:lol1: :lol1: :lol1:

Sanda, ti še nisi sprobala mojih prvim bremz... :whistle: :naughty: ...kdaj jih boš?! ... :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!