Skoči na vsebino

17. Motohappening - Grobnik


bu5a

Priporočene objave

Blo je fajn naši so rastural,Pupe nisem vidu :P ,dohtarji so kot vedno mel polne roke dela,slike pa predložim ko ji mal zmanjšam da ne bom preveč zafilu mašinerije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je ... kreeejziii!!! Spet in kot vedno. :OK:

V treh dneh sem spala vsega skupaj 5 ur. :grrr

In ja, res je - na žalost je bilo ta vikend na Grobniku kar precej padlih borcev. :cry:

Jaooo, rezultati še zdaj niso objavljeni. :BUA:

No, tudi brez tega lahko povem, da so bile dirke odlične in res carsko so odvozili nekateri moji favoriti:

- Berto Camlek v soboto v Timski dirki - :eek: huudoooo - najhitrejši krog 1:30 :worship: in potem v nedeljo v No limit - ista zgodba (jasno: 1. mesto na celi črti!) :worship: :OK: :worship: ... Mmhmmm, tip seka. :yes: Le tako naprej! B)

- Drago Čepon je v Naked odpeljal res odlično (1. mesto) - konstantno hitro in kot v kakšnem fantastičnem valčku. B) :worship: :OK: Kje je konkurenca? :hmm:

- Jure Primec, tudi v Naked (2. mesto), je lovil svoj najboljši čas in me prav presenetil z uspehom B) B) B) @Prjatu, na pisti si ko Eiflov stolp :grrr ... mal se še spust, pa nam boš vsem zaprl goflje. :yes: :P :yea1:

- Gašper Smole in Arno Puchner* (ki je bil 3.) sta v Enduro klasi priredila resnično prvovrstno predstavo "kdo bo koga"!!! @Fanta, koook je blo pa to dobr, hehe! :yea1: Komaj čakam in veselim se naslednje. :yes:

- Tina Katrašnik v Lady Cup (1. mesto) - spet nori časi itd. :yes: - deklica je odličen potencial :worship: :OK: B) B) B) ... tu ni kaj dodati, le: go Tina! :OK:

In, jasno, predvsem me je blazno navdušil:

- Jure Vokal*, fant, ki je zmagal v svoji kategoriji, pa zdajle nisem točno prepričana, katera je bila :whistle: - zato o tem kaj več drugič oz. v nadaljevanju, bom pa zelo vesela, če o tem kdo kaj več ve in napiše.

V glavnem, Jure :worship: B)

* Ducati klub Slovenija .) B)

Vsem tem in tudi ostalim iskreno čestitam! B)

Lp in srečno do prihodnjič! :OK: :yea1: :yea2:

P.s.: Pa upam, da ne bo zamere, če sem se kje kaj zmotila - na pamet je kar malo težko tole takole pisat. :doze: Sej vidte, da si časov, primerjav, rezultatov in motorjev ne upam niti omenjat. :D No, slednje naj vam bo: Berto - Yamaha R1, Drago - Aprilia Tuono R, Jure P. - Yamaha TDM 850, Gašper in Arno - Husqvarna - (detajli naknadno), Tina - Kawasaki ZX6, Jure V. - Ducati 916 Senna. :P

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, vidim, da vas je bilo kar nekaj dol, pa nobenega videla oz. spoznala.... jst pa hodila naokoli namenoma v motosvet majčki, da me kdo za rokav pocuka, pa me ni noben  :hmm:  .)

Verjetno se naslednjič kar spet vidimo......

Že ni bil napis na pravem mestu :hmm: Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta na desni (glej sliko) je Primec??? :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Svaka mu čast kako je šibal sportake s to TDM-ko :worship: :worship: :worship:

post-400-1116452206_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta na desni (glej sliko) je Primec???  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

Svaka mu čast kako je šibal sportake s to TDM-ko :worship:  :worship:  :worship:

Jep,

tisti na desni je naš serviser Jurček. Ja, res obvlada svojo Tdm, polica v servisu z pokali iz Motohapenningov je že polna.

Lp, Bizi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, bom preveril to njegovo polico, ker moram it drug teden k njemu na servis. Je stručko, ni kaj. :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!