Skoči na vsebino

Priporočene objave

vse skup na goli otok pa tucaj kamen z gumjastim kladivom....hrane pa sam tolk da preživijo... :krneki: :krneki:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si proti drogi, obsojaj vse, ki jo uživajo, dilerji in dobavitelji za obe kasti so  večalmanj isti

kdo pa največ služi od tega posla?...izkoreninja se pri korenini in ne pri cvetovih, tudi če so oveneli

Mislim, da tu nihče nič dobrega ne misli o dealerjih. Kar se mene tiče, so ti dejansko za postrelit, so hujši kot morilci ... :BUA:

Droga je itak za slabiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če drogerašu prepoveš dostop do droge, bo postal podivjan in podivjan človek naredi več škode kot zadet

ceneje je vzdrževati zasvojenost s špricami, metadoni in konstantnim manjšim kriminalom kot pa se spopadati z ne ravno znanimi posledicami popolne osamitve zasvojenca od droge

če si proti drogi, obsojaj vse, ki jo uživajo, dilerji in dobavitelji za obe kasti so večalmanj isti

kdo pa največ služi od tega posla?...izkoreninja se pri korenini in ne pri cvetovih, tudi če so oveneli

alora se jih nafila do overdoziranja in kaput....amen...ni človeka ni problema :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora se jih nafila do overdoziranja in kaput....amen...ni človeka ni problema :devil:

točno tako,....pa ne me jebat s čustvi D.J.,....mam občutek da pristransko gledaš

@Schultz...si pozabu še napisat nema dilerjev več,.....prokleta gamat zajebana :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debata iz virusa hiv prešla na prepucavanje o džankijih in dilerjih ...

ps: upam, da bo master dave kaj dodal na to temo odvisnikov itd ... men se pa ne da več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kao lih zato,da si jih ne izmenjujejo med sabo in tako prenašajo bolezni...sej ne veš kva je prou :unsure:

Vem jest kva je prov.

Ker je igel preveč jih lahko nastavljajo. Če jin ne bi bilo, jih ne bi nastavljali. Posledično bi si jih izmenjavali med seboj. Tako bi bolezeni ostale v njihovem krogu in se ne bi širile na poštene ljudi preko nastavljenih igel na javnih WC-jih.

Bolezenska selekcija bi pa naredila svoje in to samo v njihovem krogu.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj rabijo? goli otok in delat, banda....nobenega centra... :angry2:

Točno tako. Včeri sem na tedniku gledal oddajo o Golem otoku. Zdej morajo samo še na raznih uradih in društvih za zasvojenosti in droge pokapirat, da bluzijo in golazen nagnat delat.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne morm verjet, kar berem.... zaradi enega maila, ki je po vsej verjetnosti čista izmišljotina, se je ustvarila nova tema, kjer lahko svojo nestrpnost nekateri dajejo na plan.

Dave, je brez veze, da sploh zaideš sem, ker itak ne boš nič dosegel........

vsem ostalim pa: samo upam, da vam vaš otrok ne bo zašel v to in da se boste takrat spomnili na vaše pisanje tu.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, preberi pozorneje, tako jaz kot večina ostalih je "drastične ukrepe" omejila na preprodajalce droge. Upam da ti tega ne sortiraš med "nestrpnost"? :hmm:

Sicer pa če dobro pomislim ... to je res nestrpnost :OK: Nestrpen sem do preprodajalcev drog :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom citirala, ker se mi s tem pač ne da ukvarjat.... dobro berem, čeprav sem tako zaspana, da imam komaj oči odprte... in ne, razen ene dva posta, kjer se omenja TUDI prepordajalce drog, je več ali manj govora samo o prisilnem delu narkomanov z nekimi plastičnimi kladivi itd...........

Imaš pa prav ja.... veliko preprodajalcev je tudi samih odjemalcev......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res, da se stresa jeza za brez veze...ma ko se bo tvoj otrok piknu v tako iglo me zanima kako boš ti reagirala...če smo že pr ..vaš otrok... <_<

je res, tle bo ratalo spet en kup naših smeti. vendar ti povem eno kratko zgodbico...mulca poznam, ki je vlamljal tle okoli in kradel...drogeraš...pa je vdrl v en lokal, našli so njegove prstne odtise in posledično podali ovadbo. lastnica ga ni posebej tožila, ker si ni hotela mazat rok, samo prijavila krajo brez imen...kar pride stara od tega tipa in ji začne bluzit, da kako je njen sine bogi, ker mora k sodniku in morebiti celo u zapor za kak mesec in da če je ona dala to prijavo itd itd. mati, sama včasih zapita in drogerašica je branila svojega bogega sinčka, DROGERAŠA in KRADLJIVCA in poskušala krivdo za kazenski pregon svojega sinčka zvrnit na lastnico in verjetno bi ji celo kaj grozila, če bi ta posebej tožila tega lopova... :angry2: to vem iz prve roke.

zgodba iz druge roke(zanesljiva)u GO, zbirališče drogerašev v tisti luknji pod tanovim zdravstvenim domom...nekaj čez 20 jih je bilo in so se lepo menili, kam bi lahko šli kaj "spizdit" za plačat dozice...

torej, smetenje gor ali dol... NEPRAVIČNO in NEODGOVORNO jih je podpirat. igle najdeš u GO na vsakem otroškem igrišču. sicer nenamerno postavljene, ali pač. in če smo že tam, ne bi dopustil, da bi moj otrok tako nizko padel! in drugič, če bi zbolel in umrl moj otrok zaradi takega IZMEČKA bi jaz šel sedet za množični umor. :angry2:

dijo porko, a moramo prav vso golazen "razumet" in podpirat???

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nej majo iglomate.......

Vsaj meni osebno se zdi to mnogo ceneje,kot pa zdravljenje cele abecede hepatitisov...........da o HIV zdravilih ne zgubljam besed.

Torej......od danes dalje si ne umivam več rok po opravljeni potrebi......itaQ ko primeš kljuko na vratih....si se rokoval še najmanj z 20 kurci!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko enih "idiotov" na tem motosvetu ! :SS

paranoiki zbor ! :alien1:

a to vam je David Koperfild pokazal kako se igle skrivajo v papirnate brisače !? :slap: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res, da se stresa jeza za brez veze...ma ko se bo tvoj otrok piknu v tako

dijo porko, a moramo prav vso golazen "razumet" in podpirat???

ja točno tako....

mislim, kolikokrat smo kaj probal pa je bilo svinjsko luštno, pa tud kej zabluzili za neki časa (vsaj nekateri)...in?!?!.... človek ima svojo voljo in ne glede na to, kolk je težko se iz kake svinjarije se spravit, sam si odgovoren zase in nihče drug!!!!!!....in zakaj bi zdej morala podpirat take, ki se jim ne da potrudit in reveži bi moral pač ornk trpet enkrat v življenju in za cel življenje spremenit način.....vauuuuuu ejjjjjj...... :devil:

pa si predstavljaj, da se res tkole okužiš....zarad enga dripca, ki nima volje se spravit k seb? halo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, tudi jaz sem imela opravka z nakomanom, ki je vlomil v avto in sem ga videla in poklicala polcijo.. pa ga kaj dosti niso matrali, ker je bil pač stari znanec in narkoman in ti ljudje imajo neke protekcije........ pa mi je šlo tudi na :SS zaradi tega.

AMPAK

še vedno mislim, da bi bilo veliko bolj pametno začeti iz druge strani, kot pa da brezmejno pluvate čez vse in vse v isti koš mečete.

Ko pa hočejo narediti center za narkomane recimo od Don Pierina (al kako se napiše), da bi se tem ljudem pomagalo in da se postavijo na noge, pa nihče noče o tem slišat...... PRAV, BOSTE IMELI PA IGRE PO IGRIŠČIH.......

Imeli bi vse... po eni strani čiste okolice in brez narkomanov, a tudi centra za zdravljenje ne bi imeli......

Ljudje, narkomani so bili, so in tudi bodo.... je brez veze pluvat in ne vem kaj še vse.......... dajte pustit v raznih mestih oz. na podeželju, da se zgradijo komune, kakršne so v Španiji in Franciji, pa bo veliko boljše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se moram strinjaz z Gorazdom :)

Mislim .. .vse v mejah normale, a ne. Spravit trajno dilerje s ceste, ne pa ujčkat in poskušat razumet. Kar se pa tiče zgražanja nad fizičnim delom, ki je bilo omenjeno ... menda je to ve več ali manj edina možnost, kako nekoga odvadit droge. Pa še to pod pogojem, da si tudi sam tega želi.

Nek pater je (bil?) v Italiji, ki je imel precej dober uspeh kar se tiče odvajanja ... so pa tam odvisniki garali od jutra do večera, niso imeli časa mislit na drogo.

To, kar imamo pa pri nas, da lepo lutajo zunaj in puščajo igle, ki so lahko komu nevarne, če se kdo po nesreči zbode s tem, ima v najboljšem primeru vsaj kup skrbi, da gre delat raznorazne teste. Še veliko huje kot če te kak nepoznan pes ugrizne, pa greš lahko malo na antirabično ... :BUA:

Vso to vaše razumevanje brez meja ... da ni to že malo bolezensko? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to vam je David Koperfild pokazal kako se igle skrivajo v papirnate brisače !?  :slap: 

Saj sem dal na začetku teme par URLjev, kjer se vidi, da je to lari fari. Dejstvo, da na raznoraznih koncih sploh ni problem najt odvrženih igel, pa ostaja. In o tem teče beseda. Ne o nekih iglah v papirnatih brisačah po skretih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, Cyc, kako spraviti dilerje trajno iz ceste? :hmm:

Eh, se pa prevelik keš suče tle okol, da bi blo to tko izi napravit....

Tko da....prijetno modrovanje, pluvanje in zgražanje vsem še naprej. S problemom se pa tko ukvarjajo smo tisti, ki tule (mogoče žal) nič ne napišejo.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da....prijetno modrovanje, pluvanje in zgražanje vsem še naprej. S problemom se pa tko ukvarjajo smo tisti, ki tule (mogoče žal) nič ne napišejo.

Alla B)

tuki si se pa močno zmotila B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se moram strinjaz z Gorazdom :)

Mislim .. .vse v mejah normale, a ne. Spravit trajno dilerje s ceste, ne pa ujčkat in poskušat razumet.

bemo mater ! pa vse pofukane alkoholike ki se zapijate ne samo na moto zborih ampak med malco, po malci, po šihtu, doma .... :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tistih sporočilih gre za sejanje panike/paranoje...

Tudi klavir je že komu na glavo padel, pa ljudi so v kinodvorani že postrelili ... pa še zmer hodimo v kino.

Glede igel - upam, da se nikomur ne bo zgodilo. Menim, da je verjetnost res majhna... da bi džanki ravno neposredno pred mano/tabo nastavil iglo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej se strinjam, dosti je prenapetosti in čustev, vendar ne moreš mimo dejstva, da so ti odvisniki v nekem smislu za svoje početje "nagrajeni". kaj pa grožnje farmacevtkam, ki jim talajo doze metadona? poznam jo eno, prav luštno in simpatično, zdaj bo mamica. smo kdaj kako debato vrgla lih na to temo (na žalost samo debato... <_< :afro1: ). večkrat jim grozijo, zahtevajo dodatno itd...no grožnje z iglami so že bile a ne, ne mi govorit da ne...in o teh komunah...normalno, da se jih ljudje otresajo...strah pred krajo, iglami in okužbami je pač prisoten..osnovan ali ne.

vendar a ma kdo podatke, koliko drogerašev dejansko preneha s tem? ne bom rekel nič, vendar vsekakor je trdo delo edina pot. ujčkanje in razumevanje vodi samo v še večji propad. veste, lahko je govorit, da je treba nekaj naredit za njih, seveda, vendar...koliko so oni pripravljeni storit zase??? če so padli globoko v to verjetno ne kaj dosti. :fredy:

dilerje pa u čuzo ali šus v čelo. no, ga vidim večkrat dilerčka kako tala dozice...pa še mimo policajev se pelje brez skrbi.... :angry2:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dilerje zapret ... trajno ... žrtvam pa pomagat, tako da bo kaj efekta. S tem naj se pa druga stroka ukvarja (ne organi za pregon in tožilstvo :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!