Skoči na vsebino

Denarnice,...


BaTeMaN

Priporočene objave

Jaz sem en tistih ki ne prenese nosit denarnice v zadnjem žepu, če jo pa nosim spredaj pa zgleda čudno,.. sploh natlačih not vse prometne, vse plastične kartice, kovance,... in ne vem kaj še vse...

Res me zanima kako maste rešen ta problem,.. eni majo prometno v avtu in poleg izpit kar se mi zdi in pogleda kraje vozila malo smešno, sploh pa hodit po izpit za vsak izlet na motorju,...

Sploh pa ti kovanci, zdaj pa še EURi pa da ne omenjam kartice za bankomat kreditne službene tušove ter ne vem kake kartice in osebno pa zdravstveno....

Še mal pa bomo tipi s torbicami okol hodli... a res ne morejo to Licence and Registration naredit kot 2 osebne - še 2 plastike, vsaj bolj praktično je...

Ne vem... :D

Saj vem da je bedna tema :D a vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omisli si kako torbico za okoli pasa...drugače imam jaz v denarnici izpit, prometno za motor pa v jakni.

denarnice ne nosim nikoli v zadnjem žepu...se najde kak drug žep ki je bolj primeren.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je moj fant pred kratkim zgubil denarnico; v njej je bilo vse, razen studentske izkaznice; se je odlocil, da nikoli vec ne zdruzuje prometne in vozniske pa se cesa z denarnico. Teoreticno bi blo najbolje, ce bi imev vsak dokument kje drugje. Je pa kak "peder pajtl" al pa moska torbica zelo prakticna, da ne tisci vsega v mojo.

Popravljeno . Popravil DimmuMaid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse v denarnici, pa v zadnjem zepu vezana na ketno.

same here.

preizkušena metoda (= najmanj trikrat ketna rešila denarnico in vsebino pred dolgoprsteži).

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam moško torbico (ne "pedr tošl"), notri pa denarnico, kjer je poleg kartic kar se tiče dokumentov samo osebna, ostalo je v nekakšni listnici za dokumente. Ta je tudi v torbici, tako da če le-to izgubim, sem spet na istem ... izgubim vse.

Če pa misliš za na motor ... vzamem drugo, neusnjeno, denarnico in dam notri poleg nekaj denarja (bencin/malice/ipd.) še prometno in vozniško, vse skupaj pa v nahrbtnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut pr men vecni problem.. vec al manj mam kar v zepu denar in 4 osnovne kartice (vsaj zame :D ): Osebno, študentsko, bančno in eurocard. Kovancev se cimbolj izogibam :krneki:

Hvalabogu, da se bancne kartice menjajo vsako leto, ker so ob moji uporabi do konca leta ze zlo znucane..

Se vedno iscem en bolj prakticno resitev :unsure:

P.S.: VOzniska in prometna pa doma na mizi.. pa upam da jih ne pozabim ko gre v avto/na motor :oops:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je poleg denarnice treba imeti še gsm, pa lepo zbirko ključev, pa razne drobnarije ... od robcev (če jih nimaš jih garant potrebuješ, vsaj po mojih izkušnjah <_< ), USB ključa, čigumijev in če sem z avtom pa še prednjo stranico avtoradia :D ... si ne predstavljam kam bi z vso kramo brez torbice. Sem se dolgo tega otepal, ampak mi gre na jetra imet natlačene žepe z raznorazno kramo. :BUA:

Na motorju mi sop ključev in denarnica ne uidejo, če vzamem še kako pijačo pa disk lock, je nahrbtnik edina opcija ... :huh:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P žejni ? brez drobiža ? imaš mobitel ?

potem pa plačaj !

index_img_top.jpg

index_img_top.jpg

index_img_top.jpg

še dodatne info na: Moneta

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kak zbor...denar v desni žep, vozniška+prometna v levega..vse to v sprednje. v zadnjih žepih hlač mam samo roke kake babe al pa svoje...oziroma piksno piva al malo flaškico žganja :afro1: drugače pa sem se navadu nosit lajbič z polno žepi na sprednji strani...nč tišči, nč se zadeva. vse je tam. pa še kako oklepno ploščico lahko daš noter u kak žep v primeru streljanja... :lol:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same here.

preizkušena metoda (= najmanj trikrat ketna rešila denarnico in vsebino pred dolgoprsteži).

Dejta mi povedat kje bi dobil UPORABNO "bikersko" denarnico, v LJ in okolici. Tako, da notri brez problema pospravim kartice...in da je dovol "dolga" za naš denar. Aja, ketna je obvezna. Sem iskal lani po vseh zborih pa nič dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta mi povedat kje bi dobil UPORABNO "bikersko" denarnico, v LJ in okolici. Tako, da notri brez problema pospravim kartice...in da je dovol "dolga" za naš denar. Aja, ketna je obvezna. Sem iskal lani po vseh zborih pa nič dobil.

mislim, da imajo nekaj v master of metal shopu... ne vem pa kako je z velikostjo...

Jaz sem jo dobil v dar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa podobno ku TC. Vozniško skoz u denarnici, prometno pa v bundi. V denarnici mam pa vse kartice, dnar, kovance, vozovnice, itd. Tko d če zgubim denarnico zgubim vse. Mam jo pa zmeri v zadnjem desnem žepu kjer jo še sam težko dobim vn (preverjeno). Zakaj, zato k je tko debela d k se vsedem sm pod kotom 25° na vertikalo :lol1: je žep popolnoma napet in se denarnica zatakne v rob žepa če jo hpočeš vn pobrat. Nosim pa zmeri kavbojke... Pozimi pa itak v notranjem žepu bunde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometna, vozniška in mobitel v notranjem levem žepu na fršlus v jakni, cigareti v desnem, denar v žepu hlač fino skupaj zmučkan, kovanci v mini univerzalni torbici (noter tudi sončna očala) pod sedežem motorja.

na srečanjih pa denar v enem žepu, boni v drugem ker drugače pijan zgubim denar ko ven vlečem bone ali obratno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prometna, vozniška in mobitel v notranjem levem žepu na fršlus v jakni, cigareti v desnem, denar v žepu hlač fino skupaj zmučkan, kovanci v mini univerzalni torbici (noter tudi sončna očala) pod sedežem motorja.

na srečanjih pa denar v enem žepu, boni v drugem ker drugače pijan zgubim denar ko ven vlečem bone ali obratno  :P

:hmm: vidm da maš zlo podobn sistem kot jest,......sm s to razliko, da je pr men vse to v poznih jutranjih urah že vse skup mejčken pomešano :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pustim ostalim da mi to breme prenasajo. :)

a ti lahk jest nosim kredit kartico :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jez imam denarnico na ketni, ampak ne kako usnjeno bikersko, ampak navadno , ki sem jo naknadno k usnjarju nesel preluknjat ob robu in na ketno karabinček montiral tako da po potrebi lahko tudi ketno odstranim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse v denarnici, pa v zadnjem zepu vezana na ketno.

Enako pri meni...že leta, pa še nikoli nič izgubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa dajmo:

- denarnica (osebna, zdravstvena, BA, Euro/Master, dinar) - notranji žep

- ključi od bajte - levi spodnji zunanji

- mobitel - desni spodnji zunanji

- prometna, prometna in vozniška - levi zgornji zunanji

- čikosi - desni zgornji zunanji

- givi ključ in ključ ključavnice za olje - hanger

- ostale priložnostne drobnarije pa so shranjene v žepih brezrokavnika..

rutina, na katero sem se navadil in zaenkrat dobro funkcionira.. najbolj jebe (seveda rešljivo, samo zraven se še nisem spravil), da imam obe prometni in vozniško kombinirano, zato pri vožnji z avtom včasih pozabim dokumente v jakni (in obratno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo kul, da bi bla ena plastična kartica za vse... vozniška, osebna, plačilna... :?

Boljše bi bilo, če bi obstajala baza tvojih podatkov do katere bi imeli dostop policija, trgovina .... (omejen dostop odvisno od potrebe) in bi se identificiral samo s prstnim odtisom.

Plačilo s prstnim odtisom že uporabljajo v neki trgovini v Nemčiji! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse leve in desne ter notranje in zunanje žepe, ketnice in ostale minimalce ! spretni prsti prihajajo ! :lol1:

p.s.

pa da ne bodo potem spet "šuškavci" krivi ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!