Skoči na vsebino

Labodi v morju


pupa

Priporočene objave

Zadnjič se sprehajam po portoroški plaži in vidim dva Laboda...... in mi enostavno ni jasno, kaj labodi delajo v morski vodi, saj sem jih vedno smatrala za sladkovodne ptice...

Se komu kaj sanja??

za dokaz pa še dve fotki

post-17-1115296120_thumb.jpg

post-17-1115296172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz vidim dva galeba iz Krškega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: adijo... tolk se pa že dolgo nisem nasmejala :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

se kar ne morm nehat smejat..... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj? babnca rekla "pejta se solit" in evotigana..... vsaj nekdo se poslusa zenske... :naughty: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj? babnca rekla "pejta se solit" in evotigana..... vsaj nekdo se poslusa zenske... :naughty:  :lol1:  :whistle:

mam feeling, da sta ona in on... mogoče sta šla pa na morje na hanimun :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj delajo labodi v morju, pa tudi to nevem kaj delajo galebi v vipavski dolini :slap: zmeri več jih je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj? babnca rekla "pejta se solit" in evotigana..... vsaj nekdo se poslusa zenske... :naughty:  :lol1:  :whistle:

:OK: :lol1: :lol: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zemljepis sta imel 1, pa sta šla u Portorož namest na Bled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza a ne :kva2: ... tudi labodi niso več to kar so bili :blink:

Pupa morda sta ista dva, ki sta že ene tri leta zaporedoma na dopustu pri nas vsako pomlad ... dej jih drugič vprašaj, preden jih fotkaš :P

Če boš pa prišla v Koper na sprehod ti pa še divje race v morju pokažem :grim

ps: tosojihdomačinizanalaščvmorjeuturilidaimajomirpredturistivkafičihinrestavracijah :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vale prou.

to je, da se žabari čudite, pa da se zbirate tam zraven obale, pa da nam, domorodcem mir daste.

sej, ne bi smeu povedat.. tisti labodi so zajebek.. so v bistvu iz plastike, napihnjene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotografirala jih nisem - te fotke sem našla na obala.net...... glede na to, da sem zadnje čase veliko dol, bolj obremenjujem domačine, kot pa kako obalo......

Sicer pa me je samo zanimalo, če je to čisto normalno, al kaj...... meni je pač zanimivo, tako kot bi mi bili zanimivi galebi na Bledu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa me je samo zanimalo, če je to čisto normalno ...

Ne Pupa, ni normalno, da se tolk čudiš dvema labodoma v morju :grrr :grrr :grrr ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ma hrvaška tajna služba labode na daljinsko upravljanje s katerimi trgajo slovenske ribiške mreže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza a ne  :kva2:  ... tudi labodi niso več to kar so bili  :blink:

...

Wrong ljuba moja Valčika! Labodi postajajo spet kar so bili. Nekoč so jih lovili iz čolnov. Baaaang! vesla v roke, pa po čepenko! Vsaj za severnomorska področja je bila to običajna divjad. Imam doma eno tako staro deutsche bukvo, kjer je notri lepo narisano. Brat pa tiste čičke čačke izpred 100 let itak ne znam! :eek: Sestra pa še manj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!