Skoči na vsebino

Kr neki o ukradeni Multistradi


softi

Priporočene objave

prvi je lastnik, drugi uporabnik.........

a to je tko zlo blazno relevantno al kaj? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašaj tistega, ki ga je zanimalo........  :doze:

no sej...se je nanj nanasalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri so bili pametni v temi kljucavnice, da ga cez dve omennjeni tukaj ni. pa vidim, da tudi to ne pomaga.

dalje me zanima, kaj je to za ena posebna kraja, da si zasluzi temo. ker kraj je ogromno, tem pa malo s to vsebino.

in dalje po stilu MS

boli me k*** dokler se ne krade u fuzinama. in dokler se ne sune men.

se takoj boljs pocutim in mislim, da lahko nehamo moralizirat. a drzi simci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tko zlo  blazno relevantno al kaj? :eek:

je, ker kaze na neenakost upoirabnikov, privilegije itd..

kukr sem ze reku. rkc bo pomagala, zihr so bli cefurji s fuzin, sam se navlak pa v bosno bo sla.

in nehajte moralizirat, drugemo slabo zeleti in tema je smet v tako dobrem forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti tu ni prav, saj so bile teme na forumu že v prejšnjih primerih kraj, ko so bili oškodovani motosvetovci ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj ugibam......

Imam en tak čudn občutek,da je tale kraja izvedena s strani nekoga,ki Syma in Hočkota pozna........

Res ne vem.....sam že od prve sekunde dalje,mam tak občutek.......oziroma....bolj točno....da jo je nekdo TAK naročil!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj ugibam......

Imam en tak čudn občutek,da je tale kraja izvedena s strani nekoga,ki Syma in Hočkota pozna........

Res ne vem.....sam že od prve sekunde dalje,mam tak občutek.......oziroma....bolj točno....da jo je nekdo TAK naročil!!!!!!!

u bistvu jo mam jest v garazi...syma ne maram :fight2: ...hočko mi pa tud ni nevem kok blizu :angry2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi se nebi lioh strinju :grrr symru je sam skoristu možnost in odpru temo,tako kot jo lahko vsak :hmm:

upam da boš enkrat na svoji koži doživu,kako se počuti človek k mu sunejo motor :angry2: pol ne boš več mislu,da je to moraliziranje ampak ena velika svinjarija :angry2:

symru upimo na najbolš :( in da bi se mu roke posušile tistmu k ti je spizdu motor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi se nebi lioh strinju  :grrr symru je sam skoristu možnost in odpru temo,tako kot jo lahko vsak :hmm:

upam da boš enkrat na svoji koži doživu,kako se počuti človek k mu sunejo motor :angry2: pol ne boš več mislu,da je to moraliziranje ampak ena velika svinjarija :angry2:

symru upimo na najbolš :( in da bi se mu roke posušile tistmu k ti je spizdu motor :devil:

zakaj pa upas, da bom to dozivel.

a sem kje zelel to simcu, NISEM

a mu privoscim. NE

a zelim, da ga ne najde. NE

sam pravim, da zlo radi moralizirate, pametujete in vas boli k dokler ne gre za vas. ostale bi pa deportiral, banal, klal, cenzuriral.

in ti si ze primer tazga uporabnika. na take kazem s prstom in s tem postom.

ne zeli drugemu, kar ne zelis sebi al kako ze gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mu kaco ne bi več vstal...

bi blo bolj clovesko, da bi reku da ga dobijo pa kaznujejo, ker ce pade in si razbije glavo na robnik, ce se mu roke posusijo in ce se mu vec ne dvigne..po vsem tem bi prcekval, da je najmanj r1 sunu ne pa MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu jo mam jest v garazi...syma ne maram :fight2: ...hočko mi pa tud ni nevem kok blizu :angry2:

rekla in ostala živa ! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi, STFU! Če nimaš kaj povedati, bodi tiho. Sej te noben ni vabil v to temo in te ne sili da sodeluješ. A bi ti vedel, da so Symu spizdil motor, če ne bi bilo te teme? Bi k.... Itak te boli. Zakaj te potem toliko zanima, da jo greš brat? Point foruma je informiranje, in možnost, da se motor najde, je na tak način povečana, pa čeprav za mišjega.

Kaj pa je narobe s ključavnicami? A mogoče veš, kako je bil ukraden, da kritiziraš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi, STFU! Če nimaš kaj povedati, bodi tiho. Sej te noben ni vabil v to temo in te ne sili da sodeluješ. A bi ti vedel, da so Symu spizdil motor, če ne bi bilo te teme? Bi k.... Itak te boli. Zakaj te potem toliko zanima, da jo greš brat? Point foruma je informiranje, in možnost, da se motor najde, je na tak način povečana, pa čeprav za mišjega.

Kaj pa je narobe s ključavnicami? A mogoče veš, kako je bil ukraden, da kritiziraš?

s kljucavnicam nc. ukrade se ga pa se zmer. pri vsej soli, ki jo sim ima dvomim, da je imel kljucavnici obeseni na motro, namest da bi ga zaklenu. se ti ne zdi.

nben me ne sili, da sodelujem, tebe tut ne. torej.

ne bi vedel, sedaj vem in jebat ga, se zgodi. ce pa kaj vidim poklicem pristojne. ma pa ta forum baje seznam ukradenih in lahko tam vidis vse kar rabis. je res al ni. al je tist seznam tok nepotreb kukr zenske.

informiranje. pravih info je v primerjavi s smetmi malo. edin ce o nicemer nimas pojma, pol je forum poln informacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :rtfm: A lahko en izlušči nebistveno iz te teme in obesi v "k'r neki"... Človek si hoče prebrat kako informacijo, ki bi pripomogla k reševanju problema, vi pa se tu noter prepucavate... :fight2: :topic:

Sicer pa Sym in Hotschko, upam da bo MS najdena (č'prou 'mam en tok bedast' občut'k)...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

softy: upam, da ne misliš resno s svojimi izjavami v tej temi :topic:

cist resno. zakaj. a sem kaj takega napisal kar ne drzi. kar je zaljivo. ne. sam izrazil sem svoje mnenje. nacin razmisljanja in izrazanje pa sem povzel po nekaterih clanih MS. sem pac zlo dovzeten. ata so vedno rekli za bedarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak sej ta MS je bla edina črna pr nas z vsemi kufri,ki pašejo zraven ane?...pa brez Termignoni izpuhov?....

...bomo pozorni tud na gorenjskem :ninja: ...

drgač sem pa včer vidu v LJ enga modela na rdečmu 748 al pa 996 ducatiju,...v kratkih hlačah,kratki majci,brez čelade in sandalih ko se je po tazadnmu vozu po slovenski cesti.....no sam tolk,če kdo pogreša tak motor .) ....pa da me ne bo zdej softi kuj napadu....nikjer nisem omenu da je čefur :) ...

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en tak čudn občutek,da je tale kraja izvedena s strani nekoga,ki Syma in Hočkota pozna........

Res ne vem.....sam že od prve sekunde dalje,mam tak občutek.......oziroma....bolj točno....da jo je nekdo TAK naročil!!!!!!!

Oprosti, ampak tole pa ze mal meji na paranoidne blodnje. Ce pa imas na zalogi kaj konkretnega in ne zgolj visok cuker pa kar na dan z dejstvi, da ne bo izpadlo da sam drek mesas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak sej ta MS je bla edina črna pr nas z vsemi kufri,ki pašejo zraven ane?...pa brez Termignoni izpuhov?....

...bomo pozorni tud na gorenjskem :ninja: ...

drgač sem pa včer vidu v LJ enga modela na rdečmu 748 al pa 996 ducatiju,...v kratkih hlačah,kratki majci,brez čelade in sandalih ko se je po tazadnmu vozu po slovenski cesti.....no sam tolk,če kdo pogreša tak motor .) ....pa da me ne bo zdej softi kuj napadu....nikjer nisem omenu da je čefur :) ...

lp cagiva B)

nisi rekel, sam verjetnost je zelo velika, da je bil cefur. pa nisem nben cefur ceferin zagovornik.

imamo pa dve temi o MS.

ko nisem na forumu gledam cez okno in pokrival obmocje gospodarskega, plave lagune, del zupanciceve, avtobusno in zeleznisko. mojo oko sokolovo si je nadelo za to priloznost se odprasene spegle gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit....toook počas se mi danes MS odpira...da sem komaj prebrala tile dve strani.....in kva???....A sem prav dojela?...ukradli so hočkotov motor..al je to kak đouk...kot Tadejeva nesreča na AC????.... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!