Skoči na vsebino

Kr neki o ukradeni Multistradi


softi

Priporočene objave

Šit....toook počas se mi danes MS odpira...da sem komaj  prebrala tile dve strani.....in kva???....A sem prav dojela?...ukradli so hočkotov motor..al je to kak đouk...kot Tadejeva nesreča na AC????.... :eek:

ne..zal ne..resnicno dejstvo..tako kot umor na rozniku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej softi, kaj pa če bi motosvetovci zbrali za eno tipkovnico, kjer bi delal SHIFT knof, ker na sedanji ti očitno ne, te še nisem videl, da bi kdaj velike začetnice uporabil ... :doze:

--

Vzamem nazaj, sem videl "MS" v enem tvojem postu na tej strani :BUA:

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej softi, kaj pa če bi motosvetovci zbrali za eno tipkovnico, kjer bi delal SHIFT knof, ker na sedanji ti očitno ne, te še nisem videl, da bi kdaj velike začetnice uporabil ...  :doze:

--

Vzamem nazaj, sem videl "MS" v enem tvojem postu na tej strani  :BUA:

A te muci, ker ne uporabljam velikih crk. Al je to sam v glavi.

in kaj ma to veze z MS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

imamo pa dve temi o MS.

...

Tukaj se motis. Tale je namenjena prepotentnemu prepucavanju, za primer si lahko vzames svoje poste, tista druga pa ukradenemu motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A te muci, ker ne uporabljam velikih crk. Al je to sam v glavi.

in kaj ma to veze z MS:

Seveda je sam v glavi, kje pa drugje. "MS" je pa dokaz, da ti SHIFT knof dela na tipkovnici in te torej enostavno boli kurac za osnove pravopisa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko nisem na forumu gledam cez okno in pokrival obmocje gospodarskega, plave lagune, del zupanciceve, avtobusno in zeleznisko. mojo oko sokolovo si je nadelo za to priloznost se odprasene spegle gor.

Tvoja zoprnija je že mal odveč. Ne vem zakwa sploh prebiraš temo? A ti tvoj provokatorski ego ne da miru?!

Ray mal poglej okol sebe, mogoče zapaziš pravo tablico in pravi motorčič. Mogoče ti naslednjič, ko ga spizdijo tebi, tud pomagamo. Nikol ne veš. :fredy:

P.S. Multistrada z veliko. :yes:

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit....toook počas se mi danes MS odpira...da sem komaj  prebrala tile dve strani.....in kva???....A sem prav dojela?...ukradli so hočkotov motor..al je to kak đouk...kot Tadejeva nesreča na AC????.... :eek:

Hja Lina ... na žalost je res. Še dobro, da danes dežuje ... :eek: :cry: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj je Sym napisal, da ve za kar nekaj ljudi, ki ga sovražijo. Če je res namerno ukradena, potem bi bil pa višek egocentričnosti in idiotizma, da se model pojavi z njo v temi Galerija motociklov forumašev ali Kako sem izbral prvi motor! :krneki:

Včasih sem prav vesel, da sem povsem neznan in da živim bogu za hrbtom, kamor takile neumni pizdeti niti ne zanjo pridt. <_<

Fanta, upam, da jo dobita nazaj. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj je Sym napisal, da ve za kar nekaj ljudi, ki ga sovražijo.

Včasih sem prav vesel, da sem povsem neznan in da živim bogu za hrbtom, kamor takile neumni pizdeti niti ne zanjo pridt.  <_<

Lej če te človek sovraži ne verjamem, da bi ti šel ukrast motor....kvečjemu razbit al kakorkoli poškodovat.....

Sicer tudi ne verjamem, da bi se tako ,,eksotičen,, motor vozil po cestah po možnosti celo v Lj..pa vseen...sem obvestila vse, ki se zaradi službe fjakajo po celi Lj ....baje bom sedaj jaz kriva če bo kdo z gasilsko sekiro v glavi na urgenci ležal :doze:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni nazaj je Sym napisal, da ve za kar nekaj ljudi, ki ga sovražijo. Če je res namerno ukradena, potem bi bil pa višek egocentričnosti in idiotizma, da se model pojavi z njo v temi Galerija motociklov forumašev ali Kako sem izbral prvi motor!  :krneki:

jst tega nisem pisal. .. kolkr vem. lahk pa da mam švicarski sir v glavi z luknami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sem prav vesel, da sem povsem neznan in da živim bogu za hrbtom, kamor takile neumni pizdeti niti ne zanjo pridt.  <_<

:hmm:

kaj čš s tem povedat...da je symru znana osebnost..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... znana ni... zgrešit ga pa vseen ne moreš... :devil: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi rekel, sam verjetnost je zelo velika, da je bil cefur. pa nisem nben cefur ceferin zagovornik.

imamo pa dve temi o MS.

ko nisem na forumu gledam cez okno in pokrival obmocje gospodarskega, plave lagune, del zupanciceve, avtobusno in zeleznisko. mojo oko sokolovo si je nadelo za to priloznost se odprasene spegle gor.

A delas ti na abanki, po razgledu sodec, si 5, 6 stuku

Al pa na telekomu, mogoce sva sodelavca

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: symru....

wow, eden redkih relevantnih podatkov. PS: tudi šefi države in šefi drugih velikih firm imajo take plače... pa ne me narobe razumet, tudi mene boli to, da ima nekdo 20- ali 40- ali 80-krat višje mesečne dohodke od mene, po drugi plati pa: verjetno zato nosi nekaj več odgovornosti od mene, je bolj izpostavljen, več ljudi ga sovraži (ok, tud mene sovraži ene par folka), in je bolj obremenjen s tem dnarjem. Če ima zavarovalnica recimo 3000 zaposlenih in miljarde letnih stroškov z infrastrukturo - a se tista plača eng,a dveh ali petih najpomembnejših direktorjev tako zelo pozna? Če gledamo, da ima pri njih zavarovane avtomobile nekaj 10 ali celo več sto tisoč ljudi, pa osebna zavarovanja itd ... a res živite v iluziji, da bi, če bi tem ljudem plače zmanjšali, bila zavarovanja lahko bistveno cenejša?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kje reku, da je to mrbit povezan s krajo?

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kje reku, da je to mrbit povezan s krajo?

:slap:

oki se mal bol počakala pol ga pa vrnem :doze:

:evilgrin:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejka motor nazaj prpelala ... je rekla, da je tok grd, da se ga drugi motorji v garaži bojijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: bravo

Saj jo je cela Slovenija iskala :D

Fajn bilo, če bi napisali kako našli, kdo bil, v kakšnem stanju ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so jo dejansko sploh ukradli ali je bil to en velik nateg? :hmm:

Če so jo res: čestitam :OK:

Če je bil hec: :angry2: :fight2:

P.S.: milsim, da jih veliko pričakuje obširnejšo razlago (kje, kako, kdo, zakaj,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!