Skoči na vsebino

Kr neki o ukradeni Multistradi


softi

Priporočene objave

Vesel za vaju, da se je najdla :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

softi..a maš ti tud kak motocikel za sposodit :naughty: .....ga vrnem :grim

...mogoče :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

sim, a si zaklenil motor z vsemi abusi itd

Popravljeno . Popravil softi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sim, a si zaklenil motor z vsemi abusi itd

a ti še vedno iščeš neki pa brskaš.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti še vedno iščeš neki pa brskaš.... :doze:

nc ne iscem pa brskam..sam zanima me posten odgovor simcija..a je vse tiste kljucavnice, ki jih je nastel tisto noc uporabil ali ne.

dopuscam moznost, da si mnoge ovce(tako imenujem skupine ljudi z zaprtimi ocmi in splosnim mnenjem) mogoce zelijo, da ne bi vec spraseval. ubistvu me boli k, a je zaklenu al ne, sam bi bilo zanimivo vedeti.

je pa smesno prebrat izjavo, da ma vele MS tako kljucavnico, da se je ne da vzgat, a v noci prej ali pozneje so verjetno kje v slo odpelal kaksnega audija, mercedesa..dvakratne vrednosti MS in z verjetno se boljso kljucavnico. sam kaj ces.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sim, a si zaklenil motor z vsemi abusi itd

Lahko bi se Sym razpisal koliko so dejansko te abusi in ketne korisne? Ali so bile prerezane, pregriznjene............ :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc ne iscem pa brskam..sam zanima me posten odgovor simcija..a je vse tiste kljucavnice, ki jih je nastel tisto noc uporabil ali ne.

dopuscam moznost, da si mnoge ovce(tako imenujem skupine ljudi z zaprtimi ocmi in splosnim mnenjem) mogoce zelijo, da ne bi vec spraseval. ubistvu me boli k, a je zaklenu al ne, sam bi bilo zanimivo vedeti.

je pa smesno prebrat izjavo, da ma vele MS tako kljucavnico, da se je ne da vzgat, a v noci prej ali pozneje so verjetno kje v slo odpelal kaksnega audija, mercedesa..dvakratne vrednosti MS in z verjetno se boljso kljucavnico. sam kaj ces.

pa nisi pomislil da je pristop in "kvalifikacij" mojstrov ki so odpeljali MS rahlo na drugem nivoju kot tista mojstrov ki so odpeljali merca? ne?

pa da so se z MS najbrz matrali neki napol otroci glede na to da je bila najdena v sosoednji ulici.... :closedeyes:

ne?

pol pa ne :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nisi pomislil da je pristop in "kvalifikacij" mojstrov ki so odpeljali MS rahlo na drugem nivoju kot tista mojstrov ki so odpeljali merca? ne?

pa da so se z MS najbrz matrali neki napol otroci glede na to da je bila najdena v sosoednji ulici.... :closedeyes:

ne?

pol pa ne :grim

no smart ass, kako je prisla do druge ulice. kot je rekel ze nekdo. a je bil zaklenjen in ce je bil, v kaksnem stanju in kje so bile kljucavnice. na mestu zlocina jih ni bilo. torej. so se danes cele, neuporabljene obesena na boku ritke, al so raztrescene v sosednji ulici. da mal vem a se splaca dat 50k za kljucavnice, katere mi fenta amater, ce te citiram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se sprijaznit da o kar vam prodajajo v TC kot huda ključavnica itd...je vse pesek v oči...o temu sem enkrat že pisala...pa niste bili navdušeni...to je stran vžen denar...ogromno denarja....naredite si svojo ključavnico...ne kupovat nekih tipskih....te očitno še mularija oz ,,vajenci,, ki nimajo pojma znajo odpret.

Sorry---božička ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......hm 100m od kraja kraje....pol pa ni bla naložena, pa tud zaklenjena verjetno ne, :? 

BTW

sam da se je našla pa da ni večje škode.... :friend1:

Mene v bistvu zanima samo, če je bila MS zaklenjena z disklock-om :?

Popravljeno . Popravil blondini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se sprijaznit da o kar vam prodajajo v TC kot huda ključavnica itd...je vse pesek v oči...o temu sem enkrat že pisala...pa niste bili navdušeni...to je stran vžen denar...ogromno denarja....naredite si svojo ključavnico...ne kupovat nekih tipskih....te očitno še mularija oz ,,vajenci,, ki nimajo pojma znajo odpret.

Sorry---božička ni.

naredite si svojo..kako..kaksen nacrt.

bozicka ni..kako..benedikt xvi trdi, da je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pred bife je uredu tvoj disk lock...za prenočevanje oz. zaklepanje za daljši čas...jest mislim da ne(sem že videla na motozboru, ko ga je pozabil dol dat in je samo spelu...enostavno je odletu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no smart ass, kako je prisla do druge ulice. kot je rekel ze nekdo. a je bil zaklenjen in ce je bil, v kaksnem stanju in kje so bile kljucavnice. na mestu zlocina jih ni bilo. torej. so se danes cele, neuporabljene obesena na boku ritke, al so raztrescene v sosednji ulici. da mal vem a se splaca dat 50k za kljucavnice, katere mi fenta amater, ce te citiram.

odrinjena do naslenje ulice mogoče :angry2: .....

ključavnice pa so predvsem za to da jo lahko vržeš za dolgoprstnežem in upaš da ga bos zadel v glavo.... :angry2:

če ti še ni jasno :angry2:

in ne..ne splača se ti je kupovat če na moped sicer ne boš pozoren :angry2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odrinjena do naslenje ulice mogoče :angry2: .....

ključavnice pa so predvsem za to da jo lahko vržeš za dolgoprstnežem in upaš da ga bos zadel v glavo.... :angry2:

če ti še ni jasno :angry2:

in ne..ne splača se ti je kupovat če na moped sicer ne boš pozoren :angry2:

odrinjena. pa oba kolesa blokirana.

ne verjamem.

cakam, da sim pove a je zaklenil al ni zaklenil motor.

o konkretni kryptonajtki je blo govora, da so nekje zaklenil motor za luc in so v ne vem kolkem casu pokradl vse dol, razen tistga dela k je bil prklenjen na luc.

sim javi se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pred bife je uredu tvoj disk lock...za prenočevanje oz. zaklepanje za daljši čas...jest mislim da ne(sem že videla na motozboru, ko ga je pozabil dol dat in je samo spelu...enostavno je odletu.....

:? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi Softi jaz to razlagala....da se mi najde kakšen parazit....znajdi se...oz če se kje srečamo ti lahko pove...direkt nekdo, ki si jo je naredil sam...

Kjučavnico /tam kamor daš kjuč notri) seveda kupiš...vendar ni namenjena motorjem...recimo da je neznana...in zaradi tega težje uničljiva.....

Slaba stran...je samo za tam kjer hraniš motor....tehta kar precej in ni zložljiva oz. jo težko prenašaš okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi Softi jaz to razlagala....da se mi najde kakšen parazit....znajdi se...oz če se kje srečamo ti lahko pove...direkt nekdo, ki si jo je naredil sam...

Kjučavnico /tam kamor daš kjuč notri) seveda kupiš...vendar ni namenjena motorjem...recimo da je neznana...in zaradi tega težje uničljiva.....

Slaba stran...je samo za tam kjer hraniš motor....tehta kar precej in ni zložljiva oz. jo težko prenašaš okoli.

taka kljucavnica se za pred bifre ni dobra, kaj sele za metanje za tatovi.

spet en sranje od nasveta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka kljucavnica se za pred bifre ni dobra, kaj sele za metanje za tatovi.

spet en sranje od nasveta.

luna bo..polna...ziher...

al pa PMS.... :grrr

:grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka kljucavnica se za pred bifre ni dobra, kaj sele za metanje za tatovi.

spet en sranje od nasveta.

[/quote

Kar imej soj Kriptonit-hvala bogu-sej trgovine morjo od česa živet....a so mogoče tudi tebe prepričali da je Spool tok hudo kot dainese...v bistvu še mal boljš...tko kot hjc čelada-jebeš ti arai???...lohk si še kseno...pa herkulsa kupiš-- ne sliši se švoh...al pa rambo-sigurno obstaja tudi kakšna s takim imenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luna bo..polna...ziher...

al pa PMS.... :grrr

:grrr  :grrr  :grrr

ja povej zakaj je dobra. zaenkrat koncu kjer imam motor zaupam. ce mu ne bi, ga ne bi imel tam. ko ga bom imel drugje bom poskrbel za varnost. doma, pred bajto, v garazi res ne rabim ne vem kaj. sam enga 4 noznega pesjana, alarm, 220 strom..nc abusa pa ne vem kaj. te zadeve rabm za na pot, kjer mi lahko sunejo motor. in za to tvoja ni primerna. sama tko pravis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taka kljucavnica se za pred bifre ni dobra, kaj sele za metanje za tatovi.

spet en sranje od nasveta.

[/quote

Kar imej soj Kriptonit-hvala bogu-sej trgovine morjo od česa živet....a so mogoče tudi tebe prepričali da je Spool tok hudo kot dainese...v bistvu še mal boljš...tko kot hjc čelada-jebeš ti arai???...lohk si še kseno...pa herkulsa kupiš-- ne sliši se švoh...al pa rambo-sigurno obstaja tudi kakšna s takim imenom.

hjc je res jajc. vsaj ta k jo mam. sam kljucavnice za doma pa res ne rabim neke hude. in simc tut ni mel motor parkiran na svojem kosu zemlje kjer bi mel lahko prvezanga krokodila zravn

ko so spet eni pametni.

boli me k za vse

zanima me sam a je bla zaklenjena al ne. in ta odgovor cakam od sima, vama pa dam rdeci karton. zaenkrat vaju izkljucim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je v ,,projektu,, taka za na pot....mal bo za počakat...da ideja dozori...da se prešudira vse varjante in najšibkejše člene....glede na to, da je vreme lepo...se take stvari delajo pozimi...vsaj pri nas. Drugače se pa strinjam...hiša, garaža pes pri bajti...je tanajbolj rešitev...vendar ni dostopna vsakemu.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je v ,,projektu,, taka za na pot....mal bo za počakat...da ideja dozori...da se prešudira vse varjante in najšibkejše člene....glede na to, da je vreme lepo...se take stvari delajo pozimi...vsaj pri nas. Drugače se pa strinjam...hiša, garaža pes pri bajti...je tanajbolj rešitev...vendar ni dostopna vsakemu.

no koncno nekaj pametnega in uporabnega. te vrnem nazaj na igrisce. sam mas pa en rumen karton vseen se v dobrem.

me pa neki zanima.

vsaka kljucavnica ima kljucavnico, vlozek, ke k gre kljuc. in ponavad se te zadeve odklenejo. ce se ne razleti pod udarcem, ce se ne da prezagat verige, se da vsako kljucavnico odklent. z drugimi besedami, kljucavnica je tok dobra kukr je dobr njen najsibkejsi clen. kje dobit kljucavniso, ki se jo ne da odklent brez kljuca??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!