Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Kaj pravte na tako pot

lp uki

Nič konkretnega nisi napisal, le da boš štartal iz Gardskega jezera. Saj sploh ni važno iz kje startaš, le pot si tako splaniraj, da boš videl čimveč prelazov. Kateri so ti prelazi, je tukaj na dolgo in široko že napisano in je tudi marsikdo od nas prevožene poti že napisal v ta topik. Poglej mal nazaj in si sposodi plan poti ter ga predelaj svojim potrebam.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bral sem da so avgusta Dolomiti zagužvani, ker pa je tako naneslo in skoraj ni druge variante za letos, s kolegom vseeno štartava jutri. Kakšen nasvet kako se gužvi vseeno vsaj delno ogneš? Ali je več šanse za posteljo v malih krajih ali v velikih turističnih krajih? Kateri del je najbolj nagužvan?

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nazaj, 1200km 15 prelazov :OK: (3 nad 2500) gužve ni bil pretirane (Razen na Pordoi) sobe se najdejo... Bolj podrobno jutri, ko pridem malo k sebi, me vse boli kot bi me tepli :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se odpravili Yerry TDM ,Lado, (od PEČOTA fotr) in moja malenkost na eno dnevno turo do paso di Stelvio in nazaj skupaj je zneslo 900 km.Petkrat smo se prebijali čez 2000 metrov .Startali smo ob 5,30 iz Mojstrane čez Korensko sedlo proti Hermagorju, Sillan,Vipiteno, in sledi prvi prelaz paso di M. Giovo 2094m, spust, do Merana in najtežji del prebijanje skozi Naturo kjer je vse dobesedno stalo,potem sledi paso di Stelvio 2760m,spusto do Bormia in naprej do paso di Gavia 2621m ,paso Tonale 1883 m ,paso d.Mendola ,Bolzano,Auer, Cavalese,Predazzo, Canaze, paso Fedeia 2057m ,Caprile kjer smo zavili proti še zadnjemu prelazu čez 2000m paso d Falzarego 2105 ,Cortina d Ampezzo,paso di Mauria,Tolmezzo in domov .Celo pot nas je vreme služilo v Ponttebi pa smo občutili prve kaplje dežja,toda ni bilo sile nismo uporabili Dežnakov . V Mojstrano smo prispeli ob 11,00h. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa kdo ne vrjame, je tu dokaz :OK:

Pa še na čokolado naj pogleda, da so jo svizci ravno zavili, da je je datum od včeraj gor :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

post-1463-1123411475_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil JerryTDM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa kdo ne vrjame, je tu dokaz :OK:

Pa še na čokolado naj pogleda, da so jo svizci ravno zavili, da je je datum od včeraj gor :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Eeeeeeeee, saj me ne briga, pa nic nisem dal zraven, ampak spet bodo kile :kva2: :kva2: :kva2:

Mater ste bili pa hitri.

LP Cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeeeeee, saj me ne briga, pa nic nisem dal zraven, ampak spet bodo kile :kva2:  :kva2:  :kva2:

Mater ste bili pa hitri.

LP Cvetoo

Kilca gor al dol :cry: milka iz Stelvia pa se svizec zraven je pri boljši polovici zaleglo vse odpustke :rolleyes:Samo da milka ni dočakala Slovenije že na paso Tonale nam je padu cuker sam to pa ni dokumentiran :nono: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim se izteče feragosto (začetek septembra) grem na dvo do tro-dnevni izlet s ciljem Passo Stelvio. Letos se mi je enkrat že izmaknil, ko sem zaradi slabega vremena drugi dan poti moral zaviti proti Gardi.

Če gre kdo zraven se lahko začnemo dogovarjat.

LP,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim se izteče feragosto (začetek septembra) grem na dvo do tro-dnevni izlet s ciljem Passo Stelvio. Letos se mi je enkrat že izmaknil, ko sem zaradi slabega vremena drugi dan poti moral zaviti proti Gardi.

Če gre kdo zraven se lahko začnemo dogovarjat.

LP,.

Za en podaljšan vikend grem tudi jst. Verjetno kar prvi vikend v septembru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za prvi vikend septembra. Če se bo še kdo pridružil za predvidoma dvodnevni izlet, zbiramo prijave ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od četrtka do včeraj bil v Dolomitih. :kva2: Da se voziti :OK: Še grem!?(mogoče še ta vikend) :naughty: :kva2: Vreme bilo super :OK: Lp Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od četrtka do včeraj bil v Dolomitih. :kva2: Da se voziti :OK: Še grem!?(mogoče še ta vikend) :naughty:  :kva2: Vreme bilo super :OK: Lp Motoristek

Zaka pa ne. Ce bo vsaj priblizno normalno vreme itak.

Js lahko grem od petka okoli 12-te ure naprej.

Pa do nedelje zvecer, ker moram pol na siht...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaka pa ne. Ce bo vsaj priblizno normalno vreme itak.

Js lahko grem od petka okoli 12-te ure naprej.

Pa do nedelje zvecer, ker moram pol na siht...

Aja...

če me vzameš s sabo seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo se odpravili Yerry TDM ,Lado, (od PEČOTA fotr) in moja malenkost na eno dnevno turo do paso di Stelvio in nazaj  skupaj je zneslo 900 km.

Svaka cast!! U enmu dnevu do Stelvia in nazaj :blink:

BTW, zadnc sem sele povezal tvoj nick pa tebe, mislm, zdej sele vem kdo si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji vikend v avgustu se odpravljamo v Dolomite, pa me zanima če ima kdo iz izkušenj kakšen konkreten predlog, kje se da prenočit (solidna in poceni namestitev po možnosti z garažo) v bližini Cortine d Ampezzo, Canazei, Arabba,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!