Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Falzarego? :hmm: V ktero smer pa? Jst ga mam drgac v spominu. Je pa res odvisn s ktere strani gres.....

Iz Cortine proti Passu Pordoi. Slikano prej, ko prideš čisto na vrh do "koče", kjer potem lahko desno zaviješ za Passo di Valparola.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Cortine proti Passu Pordoi. Slikano prej, ko prideš čisto na vrh do "koče", kjer potem lahko desno zaviješ za Passo di Valparola.

Pozdrav od Roberta

Sem pogledal fotke. Itak je neizpodbitno. Sploh nisem dvomil, ker si itak bil gor večkrat kot jaz. Samo perspektiva mi ni bla znana. Očitno je res, da se splača z obeh strani it, ker je doživetje popolnoma drugačno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal pri Italijanih, prelaznine bodo sam po Trentino -Alto Adige, v Bormio bo še vedno jabe.

Ha! pa dase ne bo za peljat....

Ker sem videl, da imate vsi več ali manj potovalne endure, se lahko izpgnete plačilom da jih ofroad obidete.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal pri Italijanih, prelaznine bodo sam po Trentino -Alto Adige, v Bormio bo še vedno jabe.

Ha! pa dase ne bo za peljat....

Ker sem videl, da imate vsi več ali manj potovalne endure, se lahko izpgnete plačilom da jih ofroad obidete.... :yea1:

Ja s tem da makaronarski polcaj ni slovenski policaj, k mu moras kolega ubitr da sme streljat za tabo. Sergio bo streljal če boš mitnico obšel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja s tem da makaronarski polcaj ni slovenski policaj, k mu moras kolega ubitr da sme streljat za tabo. Sergio bo streljal če boš mitnico obšel....

Ahh!

Sem se samo heeeecal !

Sej vem kaki so karabinjerji.

Čeprav ni nujno da te vidijo, Če bi se oblekli v grme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mal preletu temo, sploh slikce :), pa zgleda zlo lepo, tko da letos obiščem to čudo :OK:

(že naberam kondicijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tudi letos se nas ekipa zaljubljencev v Dolomite odpravlja na 6 dnevni izlet.

Odhod je predviden 27.6. in vse tja do 2.7.

Letošnje želje pa so tudi vožnja okrog jezer Lago Commo, Lago di Maggore ..

Zanima me, če kdo kaj pozna te kraje, jih je mogoče kdo že prevozil,

kaj se splača pogledati ipd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna kakšna je cesta od Maccagna (ob jezeru Lago Maggiore) čez prelaz Alpe di Neggia do kraja Vira.

Vmes je meja med Švico in Italijo... verjetno je asfaltirana ... ali se motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi po tej luknasti bo šlo :OK: zato pa imamo endure :kva2:

<Po snegu pa še endure ne grejo :grrr Letos se bo sneg obdržal ZELO dolgo :klicaj: Nažalost :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

<Po snegu pa še endure ne grejo :grrr Letos se bo sneg obdržal ZELO dolgo :klicaj: Nažalost :headbang:

In kdaj je potlej za pelat se z mopedom tja gor????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v zacetku junija se nic razgledov po hribih al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v zacetku junija se nic razgledov po hribih al kaj?

V juniju še samo smučanje :cry:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar ni kot trgovina z dolocenim odpiralnim casom :grrr (odvisno od Tronteljna, kaj bo napovedal :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok ok.. to mi je že jasno. Samo glede na to, da imate nekateri z Dolomiti veliko izkušenj, pa že približno veste, kdaj se začne sezona, ko so prelazi odprti itd.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok ok.. to mi je že jasno. Samo glede na to, da imate nekateri z Dolomiti veliko izkušenj, pa že približno veste, kdaj se začne sezona, ko so prelazi odprti itd.........

suzuki bo vedu vse o Dolomitih (smo vsi bili deležni ene par njegovih predavanj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok ok.. to mi je že jasno. Samo glede na to, da imate nekateri z Dolomiti veliko izkušenj, pa že približno veste, kdaj se začne sezona, ko so prelazi odprti itd.........

Konec junija-začetek julija, smo da so takrat že kolesarji zgoraj (ga žgejo dol ko ubrisani).........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh ne panicirajte, letos je bilo v Dolomitih vsaj pol manj naravnega snega kot pri nas .... torej ostaja optimalni presezonski čas junij :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh ne panicirajte, letos je bilo v Dolomitih vsaj pol manj naravnega snega kot pri nas .... torej ostaja optimalni presezonski čas junij :grim :yea1:

Kdo paničari? :grrr Je pa fajn, če okol sebe vidiš, gorske rožce, pa zeleno travo, namesto snega :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!