Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Zelo možno da ne, ker je struktura in barva kamenja drugačna od dolomitskih. Seveda pa je možno da se motim. En majhen reprezentativen vzorec, kot je tale slika, je zelo malo podatkov za dokončno oceno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo možno da ne, ker je struktura in barva kamenja drugačna od dolomitskih. Seveda pa je možno da se motim. En majhen reprezentativen vzorec, kot je tale slika, je zelo malo podatkov za dokončno oceno. :P

Pusti slike in raje vzemi avtokarto. Podčrtaj si vse zanimive destinacije v Dolomitih in napravi plan za pomlad. Niti kilometra, ki ga boš naredil, ti ne bo žal. Preverjeno. Midva z ženo sva letno vsaj 5-6 krat v Dolomitih. Vedno znova je super. Pa še daleč ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo možno da ne, ker je struktura in barva kamenja drugačna od dolomitskih. Seveda pa je možno da se motim. En majhen reprezentativen vzorec, kot je tale slika, je zelo malo podatkov za dokončno oceno. :P

Dobro opazuješ :OK: . Cesta je na Norveškem in se imenuje Trolove lestve. Prideš kar visok v hrib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gatolina si ti malo površno prebral zadnje poste? Če ne ima Stric Burek kar prav.

Ne gre za površno branje. Gre za povabilo v Dolomite. Tako so lepi in blizu, da je prav škoda, da se več slovenskih motoristov ne odpravi tja na "potep". Zato se mi slika ne zdi pomembna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dnevi, sem prebral tole temo sicer, prevec chatanja , vendar kljub temu so me Dolomiti priceli zanimat.

Z "Google Earth" Explorerjem sem jih pricel podrobno proucevati :D

V Map Source ze veselo vnasam Map Pointe. :rolleyes:

Tele satelitske zadeve so pa moram rect cedaljebolj uporabne :yawn:

post-5526-1170284505_thumb.jpg

post-5526-1170284552_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dnevi, sem prebral tole temo sicer, prevec chatanja , vendar kljub temu so me Dolomiti priceli zanimat.

Z "Google Earth" Explorerjem sem jih pricel podrobno proucevati :D

V Map Source ze veselo vnasam Map Pointe. :rolleyes:

Tele satelitske zadeve so pa moram rect cedaljebolj uporabne :yawn:

"To mi delaj". Še par dobrih fotk, pa se bodo ljude res odpravili pogledati ali je v Dolomitih res tako lepo. Bravo. Daj še kakšno lepo fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje maš ti problem? Tema je namenjena dolomitom. V osnovi temu, da si ljudje izmenjajo izkušnje od tega, kje so dobre ceste do tega kje se da ugodno prenočiti. Tema je tudi namenjena leplenju slik in opisovanju vtisov. Če ti kaj od tega ni všeč oziroma če nimaš nič konstruktivnega oziroma zabavnega za povedat, lahko kratko malo tole temo preskočiš. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem že nekajkrat v Dolomitih, pa letos bom spet šel. Ceste na prelaze so fenomenalne. Je pa fajn vedet po kateri strani greš gor na prelaz. Tako da, ker še ni bil, naj se odpravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res mali raj za motoriste.

[attachmentid=91024]

in domačini se tega zavedaj in nas sprejmejo z odprtimi rokami, ne pa tako kot pri nas, ko bi nekatere ceste najraje zaprli za motoriste :slap:

[attachmentid=91025]

Spust iz Pordoja :OK:

[attachmentid=91026]

post-5391-1170321451_thumb.jpg

post-5391-1170321638_thumb.jpg

post-5391-1170321698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre za površno branje. Gre za povabilo v Dolomite. Tako so lepi in blizu, da je prav škoda, da se več slovenskih motoristov ne odpravi tja na "potep". Zato se mi slika ne zdi pomembna.

Nevem kje si mene našu silit v Dolomite, jaz sem tam že bil in bom še šel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da, ker še ni bil, naj se odpravi.

nisem še bil.grem pa letos gor na en "mini" dopust za tri,štiri dni .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje si mene našu silit v Dolomite, jaz sem tam že bil in bom še šel!

Saj te nihče ne sili. Marsikdo pa tega še ne ve. Zato je prav. da ljudje vedo. Koliko SS motoristov v povprečju kdaj pogleda avtokarto in potuje "za nosom"? Jaz v našem koncu poznam dva. Sebe in mojega moto partnerja. Potem pa se zadeva zaključi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še bil.grem pa letos gor na en "mini" dopust za tri,štiri dni .

Ti bo kar premalo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bo kar premalo... :OK:

Pojdi raje večkrat v varianti petek - nedelja. Boš zmeraj kaj novega videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje maš ti problem? Tema je namenjena dolomitom. V osnovi temu, da si ljudje izmenjajo izkušnje od tega, kje so dobre ceste do tega kje se da ugodno prenočiti. Tema je tudi namenjena leplenju slik in opisovanju vtisov. Če ti kaj od tega ni všeč oziroma če nimaš nič konstruktivnega oziroma zabavnega za povedat, lahko kratko malo tole temo preskočiš. :headbang:

Vse sodelujoče v debati prosim, da še enkrat preberete konstruktivno objavo KeCa. Kdo je bil, kdo bo še šel, objave v smislu "res je fajn", ne dodajo k debati ničesar novega. Tema je itak namenjena opisovanju vtisov in lepljenju slik, opisovanu novih tur, dobrih plejsov in podobno. Ne nabijajte v tri dni, non-value added sporočila bodo pobrisana!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem že nekajkrat v Dolomitih, pa letos bom spet šel. Ceste na prelaze so fenomenalne. Je pa fajn vedet po kateri strani greš gor na prelaz. Tako da, ker še ni bil, naj se odpravi.

Ja, Marja, ce te nebi motil ropot dveh HD-jev,bi se midva takrat z veseljem pustila povabit zraven :yea1:

Midva sva sicer planirala za prvikrat v Dolomite za dva dni in to s severne strani, tko, da se jim prikradeva za hrbet.

Po Avstriji preko Landeck-a v Davos, potem drugi dan pa kaksna strikerija proti domu obrnjena.

Kaj mislis a je dolgocasna? (Po vijolicasti tja, po rumeni nazaj!)

post-5526-1170360196_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil c0Li
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dolomiti že vabijo :kva2:

Malo informacij:

http://www.dolomitenferien.com/fileadmin/b...07_internet.pdf

:worship: :OK: :worship:

Tole je super !

A ni žalostno, da pri nas ne znamo kaj takega pripravit. Sem se ravno prevažal preko predela in krasa do morja. Na dobrih 100 km maš od hribov, do toskanske pokrajine pa do morja. Vsega v izobilju, pa skoraj nobene table za sobe ali kakega drugega turističnega kažipota. Jeb*ti tako državo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :OK: :worship:

Tole je super !

A ni žalostno, da pri nas ne znamo kaj takega pripravit. Sem se ravno prevažal preko predela in krasa do morja. Na dobrih 100 km maš od hribov, do toskanske pokrajine pa do morja. Vsega v izobilju, pa skoraj nobene table za sobe ali kakega drugega turističnega kažipota. Jeb*ti tako državo. :BUA:

Mogoče je pa še dobro, da ljudje nimajo pojma koliko rezerve imajo v turizmu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve, kdaj odprejo Passo Stelvio?

Junija planiram obiskat Dolomite, sicer mal krajsco varianto, samo 5 dni sem si priboril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve, kdaj odprejo Passo Stelvio?

Junija planiram obiskat Dolomite, sicer mal krajsco varianto, samo 5 dni sem si priboril...

Ponavadi prelaz odprejo sredi junija. Mogoče bo letos glede na temperature kaj prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi prelaz odprejo sredi junija. Mogoče bo letos glede na temperature kaj prej.

Najnovejša informacija 2.5.2007:

SS 38 DELLO STELVIO Chiusura dal km 30.5 al km 30.7 con deviazioni su pista provvisoria.

Kot kaže je cesta na prelaz že odprta z 0.2km obvozom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!