Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Hm, mogoče mi bo pa ratal obiskat tele Dolomite naslednji teden :rolleyes: od pondeljka naprej? Nadam se, nadam. Je treba it preverit, če svizci zavijajo čokolado kot se zagre :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tud midva s SharpNinjo bova od zgodnje sobote do poznega ponedeljka bluzila tam naokoli, nekje na relaciji od Passo di Mauria pa do Stilfserjocha in od Passa Duran in Cibiana do San Valentina alla Mute, za Jaufenpass in Timmelsjoch pa zaenkrat bolj slabo kaže... natančnejše koordinate bo (sproti) diktiralo vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se pa kej slišmo, če mi rata prit na oni konec. Upam :rolleyes:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hej mica, kul :) dej starti rajši - če moreš, seveda - v nedeljo, ker bo beje ful lep dan, za ponedeljek povsod na severu napovedane padavine... no, se slišmo, vidmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se bom nahajal delno v Dolomitih (v soboto) :naughty: bolj v Švico bom kukal... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo Vanga, po tvojih fotkah vidim, da smo se vračali v isti smeri na isti dan. Tudi jaz sem srečal neomejeno oldtimerjev, ki so imeli vztrajnostno dirko po alpah.

Teh oldtimerjev je bilo v ponedeljek tudi okoli grossglocknerja polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hej mica, kul :) dej starti rajši - če moreš, seveda - v nedeljo, ker bo beje ful lep dan, za ponedeljek povsod na severu napovedane padavine... no, se slišmo, vidmo :)

Bom, če me boš zamenjal na naši Delavnici :headbang: . Če ne bi blo delavnice bi šla jest že v soboto zjutrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

prtljaga spokana, lubice pripravljene na start... še 7 ur... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

prtljaga spokana, lubice pripravljene na start... še 7 ur... :)

Mata rezervirano spanje al greta na srečo. Jas se odpravljam drug mesec pa ne vem kaj je bolše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mata rezervirano spanje al greta na srečo. Jas se odpravljam drug mesec pa ne vem kaj je bolše

Razen avgusta je bolj ali manj vseeno.

Prednosti rezervacije: Ves ceno v naprej in ce imas cas po Internetu brskat je lahko precej nizka. Imas izhodiscno tocko in lahko zvecer vleces furo ali se ustavis na vecerji pa ne rabis vsak dan sproti iskat (dobro, se posebej ce nisi prevec zgovoren).

Prednosti sprotnega iskanja: Lahko si vec ogledas in spis pac tam, kjer se zvecer znajdes. Lahko se malo odmaknes v kraje z lepim vremenom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dva dni norije in 1600 km.Gužva da,dol padeš.

Dva dni pa samo ena naša registracija /BMW KR.../

Fotke sledijo.

post-1724-1182798176_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka, pa do ponedeljka smo se potepali po Dolomitih in švicarskih Alpah. Bilo je čudovito, tudi dež nas je sicer malo pral, no pa saj nismo iz cukra.

Nabralo se je 1800 km.

Priporočam vsem voznikom začetnikom, saj je to pravi teren za pridobitev izkušenj :)

Tole je pa track:

post-3921-1182881746_thumb.jpg

post-3921-1182882297_thumb.jpg

post-3921-1182882310_thumb.jpg

post-3921-1182882319_thumb.jpg

post-3921-1182882328_thumb.jpg

post-3921-1182882336_thumb.jpg

post-3921-1182882393_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Janis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji praznični Dolomiti so se pričeli šele v nedeljo. Ob 10h passo Tre

croci, Cortina potem pa passo Giau, passo Fedaia in čudovito jezero s

pogledom na ledene Marmole. nato passo Sella, passo Gardena, passo

Campolongo, passo Pordoi, Canazei, Karerpass ( Nuova Levante), val di

Fassa, passo Lavazze in nato nočitev v vasici Daiano.

Naslednji dan po zajtrku, ob 8h start proti Trentinu preko Cavaleseja

proti passo di Manghen 2047m. Temu se reče planinska lepota brez skal

-35km gozdov in pašnikov-cesta ozka a zelo lepa. Po spustu v dolino

desno proti passo di Brocon spet lepa planina in smučišče, nato spust v

Canal San Bovo in spet navzgor proti passo Gobbera in naprej preko San

Martina proti passo Rolle - čudovit pogledi ko se vzpenjaš-, Na

polovici spusta iz p.Rolle odcep desno za passo Valles nato v smeri

Belluna spust v Falcade, Agordo in spet navzgor na passo Duran.

Potem spust v Forno ter levo proti passo Cibiana in preko Pieve di

Cadore proti Passo Mauria, preko Tolmezza, ob 19h Tarvisia, domov.

Nekaj naključnih fotk:

post-11137-1182891706_thumb.jpg

post-11137-1182891729_thumb.jpg

post-11137-1182891758_thumb.jpg

post-11137-1182891784_thumb.jpg

post-11137-1182891810_thumb.jpg

post-11137-1182891852_thumb.jpg

post-11137-1182891881_thumb.jpg

post-11137-1182891905_thumb.jpg

post-11137-1182891931_thumb.jpg

post-11137-1182892326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nisem mogel verjet svojim očem danes (2.7.) :blink: , ko sem pogledal web kamero na Passo Stelvio. 17.6. ko sem bil gor, je bil pa prekrasen dan, pa cel passo je dišal po klobasah :yes:

post-15847-1183384769_thumb.jpg

:worship:

post-15847-1183384899_thumb.jpg

post-15847-1183385231_thumb.jpg

:kva1: :yea2:

Popravljeno . Popravil sandi74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men' je pa kar mal' neroden, ampak res še nisem bil v Dolomitih. :nono:

Moram "našo" našuntat, da me enkrat sprovocira za tole luštno fur'co. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Super ste da vlagate trud in poročate...Ko gledam te prekrasne slike in poročila, me grabi nostalgija. Bo treba letos spet zagristi v DOLOMIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi ga mahnemo naslednji teden v Dolomite. Gor gremo čez Avstrijo preko Lienza do Cortine. Potem pa standardni poti preko Bruneca do Bolzana, ter od tam čez Eggertal do Tolmezza, čez predel v Slovenijo. Rezervacij nimamo, zato upam da s spanjem ne bo težav. Tudi vremenske karte še nismo gledal, bomo pa v primeru dežja malce prirejal svojo routo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Tudi vremenske karte še nismo gledal, bomo pa v primeru dežja malce prirejal svojo routo.

Upaj, da se ta presneta fronta, ki se vrti nad Evropo, umiri. Sicer boš imel Elefantentreffen in boš bolj malo prirejal.

Bemtiš, že drugi teden čakam nekaj dni suhega vremena na tistem in Tirolskem področju. :angry:

Zadnji primeren čas je bil med prazniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji vikend je bila tirolska kar solidna brez padavin, ampak tam nekje do 16 ure, potem je pa že tiščalo s planin dol..Spanje ni problem, ni gužve sploh, seveda odvisno po kateri cesti se voziš, ali je bolj oblegana ali manj-izbiraj slednje, aja cena z zajtrkom 30 eurov, kar pa je neka realna cifra..Po 4 letih obiska dolomitov in tirolske bo treba poskusit francoske alpe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji vikend je bila tirolska kar solidna brez padavin, ampak tam nekje do 16 ure, potem je pa že tiščalo s planin dol..Spanje ni problem, ni gužve sploh, seveda odvisno po kateri cesti se voziš, ali je bolj oblegana ali manj-izbiraj slednje, aja cena z zajtrkom 30 eurov, kar pa je neka realna cifra..Po 4 letih obiska dolomitov in tirolske bo treba poskusit francoske alpe....

Kratka so bila ta obdobja solidnosti. :trance_33_sleep: Za povrhu pa si želim tistih nekaj dni uživati tudi razgled, tako da še čakam konec tega šmentanega dežja. Bo pa takoj po padavinah najlepše. Oprane ceste, oprano ozračje, čudoviti razgledi. Edino kakšnen šodr napran na cesto zna biti zoprn.

Torej čakam prve tri napovedane sončne dni in gasaaaaaaa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!