Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Ves kolk je zajeban pocakat, pa rokavice dol, pol aparat ven, pa slikat... Lepse se je samo furat...

Ja res je, zato so te slike še bolj cenjene. Kajne. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous

passo sella

jezerce misurina

tre cime di lavaredo nad misurino

za vse ki boste tam...........uživajte in srečno pot tam med vršaci :rolleyes: .

post-16376-1184278499_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ekipa moto rokovnjačev, se je pretekli vikend potepala po Dolomitih.

1. dan : LUKOVICA-BRUNICO

PASSO MONTE CROCE CARNICO (PLOCKENPASS –meja I-AUT - GROSSGLOCKNER –passo STALLER (Vstop v Italijo je enosmeren in sicer vsakih prvih 15 minut v uri do 10.zvečer) - RASUN, desno za PERCA SS 49, do Brunica in v SAN GIORGIO

2 dan: BRUNICO –LIVIGNO (via DAVOS)

Meja I –AUT, PASSO ROMBO (via Vipiteno) na SS 44, proti Passo Giovo, in nato mimo San Leonardo in Passiria na passo Rombo –AUT. SOLDEN proti mestecu PRUTZ , do meje CH-AUT (1km) , stalno ob meji do mesta MARTINA do SUSCH, desno za DAVOS-, za TIEFENCASTEL, ALBULA PASS, nato dol v vas

LA PUNT, zavijemo DESNO proti SAMEDAN, FORCOLA di Livigno, mejni PREHOD (CH-I) ,v LIVIGNO z JUGA

3.DAN: LIVIGNO –FORNI DI SOPRA

Iz Livigna po panoramski cesti SS 301 (Strada dello Foscagno), preko passo EIRA, FOSCAGNO itd….do BAGN DI BORMIO, proti prelazu STELVIO in nato dol v Prato Stelvio, Naturno in proti birrerii FORST, naprej Merano –SS38 Strada statale dello Stelvio, Gargazzone, vedno po isti cesti BOLZANO JUG, čez reko, in po 500 metrih levo na SS 12, gremo proti PRATO al Isarco, proti PONTE GARDENA, na vhodu v mesto zavijemo DESNO na KROŽNO križišče in nato na SS 242 -per Gardena in Sella. Santa Cristina, Selva DVG, Passo Gardena, Colfosco, Corvara , Badia, desno za San Cassiano in že sm v osrčju Dolomitov. naprej mimo Cortine D Ampezzo pa proti Auronzo di Cador, mimo jezera na JUG in v Lorenzago di Cadore , lep vzpon na passo MAURIA in že pademo v FORNI DI SOPRA.

4.DAN: FORNI DI SOPRA – LUKOVICA

post-3877-1184592122_thumb.jpg

post-3877-1184592157_thumb.jpg

post-3877-1184592235_thumb.jpg

post-3877-1184592279_thumb.jpg

post-3877-1184592320_thumb.jpg

Statistični povzetek:

Udeleženci:

(Honda CB 1300)

(Ducati MultiStrada 1000DS)

(Kawasaki Z1000)

(Triumph Speed Triple)

(Triumph Tiger 1050)

Statistika:

- prevoženih km: 1688 (1.dan - 498km, 2.dan - 445km, 3.dan - 345km, 4.dan - 400km)

- povprečna poraba: 5.1 liter/100km (Triumph Tiger)

- čas vožnje: 25h 22min

- povprečna hitrost: 66km/h

- max. hitrost: 186km/h

- število bencinskih postankov: 7

- število nočitev: 3 (vse v hotelih/motelih z zajtrkom in večerjo ter garažo)

- porabljeno EUR: 385

- mehanskih težav z motorji: 0 (nič)

Vec slik --> forum mk rokovnjaci

Popravljeno . Popravil Rokovnjač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri dnevno potepanje po Dolomitih

Passo di Mauria

Passp di Giau

Passo di Fedaia

Passo Pordoi

Passo Campolongo

Passo Gardena

Passo Sella

Passo di Costalunga

Passo di Lavaze

Passo di Rolle

Passo di Brocon

Campo Carlo Magno

Passo di Tonale

Passo di Gavia

Passo di Stelvio

Jaunfenpass

Katitscher Sattel

Prevoženih 1694 km

post-1285-1184668569_thumb.jpg

post-1285-1184668591_thumb.jpg

post-1285-1184668614_thumb.jpg

post-1285-1184668632_thumb.jpg

post-1285-1184668649_thumb.jpg

post-1285-1184668676_thumb.jpg

post-1285-1184668704_thumb.jpg

post-1285-1184668726_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn dražite s temi lepimi slikami...

Kdaj se začne gužva v dolomitih? Avgusta? Ali že prej?

Ta vikend ni bilo gužve. Je pa bilo presenetljivo veliko motoristov v ponedeljek Stelviu (Nemci).

Avtomobili in avtobusi - zanemarljivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn dražite s temi lepimi slikami...

Kdaj se začne gužva v dolomitih? Avgusta? Ali že prej?

Gužva je že sedaj, predvsem ob vikendih, pa ob večjih italijanskih praznikih. ( prvi večji bo 15.Avg.) Po novem, pa tudi Italijani niso več tisto, kar so nekoč bili. Tradicionalnega ferragosta, večina že nekaj let ne pozna več, tako, da pride lahko do nepredvidene gužve tudi med tednom. Nekako velja to tudi za celotno Italijo in ne samo za Dolomite.

Lp, pa obilo uživancije; Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni vikend je blo lepo vreme. Nikjer pa slovenske tablice.Drugač pa super!!!!!!!!!!!!!!

So bile vsaj 4

lp :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšni vikend je blo lepo vreme. Nikjer pa slovenske tablice.Drugač pa super!!!!!!!!!!!!!!

So bile vsaj 4

lp :krneki:

Jest vem še za dve vidu sem jih pa še kr veliko, Iz Cortine proti passo Falzarago me je prehitela ena KP, pol sem drug dan v Cortini vidu enga LJ mislim da BMW, nekje v eni oštariji ene par MB, pa še proti Tolmezzu prehitu tri PO-je, pa še na passo di Giau je kr nekaj slovencev podpisalo peticijo proti drogam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote name=GULI' date='20 Jul 2007 @ 09:57' post='1034085]

Jest vem še za dve vidu sem jih pa še kr veliko, Iz Cortine proti passo Falzarago me je prehitela ena KP, pol sem drug dan v Cortini vidu enga LJ mislim da BMW, nekje v eni oštariji ene par MB, pa še proti Tolmezzu prehitu tri PO-je, pa še na passo di Giau je kr nekaj slovencev podpisalo peticijo proti drogam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj sem zamoču - so slike kar podvojene in nekatere, ki jih niseem hotu objavit.

No, saj je vseen - bol'š dvakrat k' pa n'kol - pa ne z brado po tleh! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj vrnili iz dolomitov,3 dni 1500km,peljali po dolomitih,malo švice,del avstrije

"Jest vem še za dve vidu sem jih pa še kr veliko, Iz Cortine proti passo Falzarago me je prehitela ena KP, pol sem drug dan v Cortini vidu enga LJ mislim da BMW, nekje v eni oštariji ene par MB, pa še proti Tolmezzu prehitu tri PO-je, pa še na passo di Giau je kr nekaj slovencev podpisalo peticijo proti drogam."

to si ziher nas videl,bmw iskal odprto trgovino,ostali na kavi za bencinsko,je to bilo v sredo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ziher nas videl,bmw iskal odprto trgovino,ostali na kavi za bencinsko,je to bilo v sredo?

Ne v nedeljo, v sredo je blo treba bit kr na šihtu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!