Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

grem v soboto če bo gdo tam naj pocuka za rokav :rolleyes: aja CE tablica moped v črni barvi :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj vrnili iz dolomitov,3 dni 1500km,peljali po dolomitih,malo švice,del avstrije

"Jest vem še za dve vidu sem jih pa še kr veliko, Iz Cortine proti passo Falzarago me je prehitela ena KP, pol sem drug dan v Cortini vidu enga LJ mislim da BMW, nekje v eni oštariji ene par MB, pa še proti Tolmezzu prehitu tri PO-je, pa še na passo di Giau je kr nekaj slovencev podpisalo peticijo proti drogam."

to si ziher nas videl,bmw iskal odprto trgovino,ostali na kavi za bencinsko,je to bilo v sredo?

Oj,mene si pa pozabil :winkiss: :rolleyes: ....sem vam še dolžan pijačo......sem zavil na Maurio

Jest bil od sobote do petka, naredil cca2000km.....cca 500 s kolesom. Bival v Arco...severni del gardskega jezera.....

post-12239-1185343129_thumb.jpg

post-12239-1185343175_thumb.jpg

post-12239-1185343217_thumb.jpg

post-12239-1185343366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa res rata it v Dolomite tale vikend :kva2:

kaca 1 in cb1300 lepe fotke :rolleyes:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa res rata it v Dolomite tale vikend :kva2:

kaca 1 in cb1300 lepe fotke :rolleyes:

Kdaj se odpravljate tja, ...a greste sigurno, ker vreme ne obeta ravno veliko?

..sem tud planiral skok do dolomitov ta konec tedena, zdaj pa ne vem kak bo, ...število kandidatov za pot je po spletu okoliščin in na račun vremena tik pred zdajci upadlo, :huh:

S štajerskega konca nimam ravno blizu do tja tako, da še čakam... pa da vidim kaj se izcimi :huh:

LP

D.

PS ...zgornje slike pa samo :worship: ...ma me vleče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje za tiste izkušene napadalce Dolomitov. :kva2:

Iščem kakšno primerno turo za en dan, najboljše samo za eno popoldne, ker smo s časom bolj tako - tako. No, pa sej veste... :cry:

Štartal bi doma, na Gorenjskem, pot pa sem si zamislil nekako tako. Preko MP Rateče v ITA, potem pa Trbiž - Sella Nevea - Tolmezzo - Plockenpass - Hermagor - Podkoren - pol pa doma :hmm: Tako, slabih 300 km.

Ker se še nisem vozil po tej cesti, me zanima ali bi na tej "krožni" trasi sploh užil kaj privlačnosti Dolomitov (mogoče na cesti Tolmezzo - Plockenpass)? .) Je mogoče kaj primernejših cest v okolici omenjene trase?

Za predstavo: B)

untitled.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje za tiste izkušene napadalce Dolomitov. :kva2:

Iščem kakšno primerno turo za en dan, najboljše samo za eno popoldne, ker smo s časom bolj tako - tako. No, pa sej veste... :cry:

Štartal bi doma, na Gorenjskem, pot pa sem si zamislil nekako tako. Preko MP Rateče v ITA, potem pa Trbiž - Sella Nevea - Tolmezzo - Plockenpass - Hermagor - Podkoren - pol pa doma :hmm: Tako, slabih 300 km.

Ker se še nisem vozil po tej cesti, me zanima ali bi na tej "krožni" trasi sploh užil kaj privlačnosti Dolomitov (mogoče na cesti Tolmezzo - Plockenpass)? .) Je mogoče kaj primernejših cest v okolici omenjene trase?

Za enodnevno turo kar primerno (do Dolomitov ti sicer se manjka kakih 80 km), na povratku pa ti priporocam, da pred Hermagorjem zavijes se cez Mokrine (Nassfeld) v Tabljo (Pontebbo) in naprej v Trbiz. Kar nekaj lepih ovinkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

franco in buzdovan, hvala vama za odgovora. :worship:

Ali mogoče kdo ve kakšna je cesta od Tablje (Pontebba) do prelaza Passo Cason di Lanza in naprej na drugo stran do meni popolnoma neznanih krajev - Paulara in Paluzze ? :unsure:

še za pregled:

6.bmp

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno gremo tud mi preverit kaj delajo svizci. :whistle:

zgleda da se zna zgodit da se kje srečamo... bom pomahal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kot svizec :winkiss: ? Da se mi nauš pred gume metal, kot un svizec na naši prvi furi v Dolomite. Al bi šel levo, al bi šel desno, levo al desno, levo al desno- in je potem pred Marauderjem cikcakal. Sem skor crknila od smeha :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 18.7 do 20.7 2007 smo se s tremi motorji (Honda VFR 800, Yamaha R1 in Yamaha TDM 900) potepali po Dolomitih, Avstriji in Nemčiji v sijajnem vremenu. Naših motoristov nismo srečali dosti, le eno skupino LJ in KR v sredo na prelazu Falzarego.

Šli smo po naslednji turi:

1.Dan (421 km)

Slovenj Gradec – Klagenfurt – Spittal am Drau – Lienz – Toblach – Cortina d Ampezzo – Arabba (nočitev).

(Prelazi: Passo de Croci, Valparola, Porodoi, Falzarego, Giau, Sella, Gardena, Fedaja,…)

2.Dan (223 km)

Arabba – Ortisei – Vipiteno – St. Leonardo – Passo di Giovo – Passo Rombo (Otztal Alpe) – Solden - Sautens (nočitev)

3. Dan (525 km)

Sautens – Insbruck - Bernau am Chiemsee (prevoz z ladjo na otok in ogled gradu Ludvika II – Salzburg – Slovenj Gradec.

Skupaj smo v treh dneh prevozili 1169 km, tridnevna povprečna hitrost potovanja je bila 63.93 km/h, efektivne vožnje je bilo za dobrih 18 ur. Vreme in nastanitve so bile super, skratka izlet kot se šika. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno gremo tud mi preverit kaj delajo svizci. :whistle:

Tudi svizci niso več kaj so bili :headbang:

Tele v dolomitih so na sladoledu :wacko:

post-592-1185474898_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[post=http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=21138&view=findpost&p=1016630]ZANIMIVA FURA

franco in buzdovan, hvala vama za odgovora. :worship:

Ali mogoče kdo ve kakšna je cesta od Tablje (Pontebba) do prelaza Passo Cason di Lanza in naprej na drugo stran do meni popolnoma neznanih krajev - Paulara in Paluzze ? :unsure:

še za pregled:

6.bmp

:hmm:

preberi si tale moj zapis pa ti bo vse jasno - lepo furco želim

                               [post="http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=21138&view=findpost&p=1016630]KLIK

Popravljeno . Popravil xenon900
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(jupiter @ 26 Jul 2007 @ 13:58)

franco in buzdovan, hvala vama za odgovora.

Ali mogoče kdo ve kakšna je cesta od Tablje (Pontebba) do prelaza Passo Cason di Lanza in naprej na drugo stran do meni popolnoma neznanih krajev - Paulara in Paluzze ?

še za pregled:

6.bmp ( 53.93k ) Število prenosov: 23

preberi si tale moj zapis pa ti bo vse jasno - lepo furco želim

KLIK

Tale link ne dela

Takole:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...t&p=1016630

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi svizci niso več kaj so bili :headbang:

Tele v dolomitih so na sladoledu :wacko:

... zadnjič pa si se "pizdil", ko so tvojo sliko prilepli...

... sedaj pa si jo ka sam ... :whistle: :lol1: :lol1: :lol1: O:-) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 4 dni čiste uživancije (razen pranja od meje na poti domov :trance_33_sleep: ) in dobre družbe :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 dni :worship:

Mel smo tud srečo z vremenom, sam prvi dan nas je na poti proti Grossglocknerju malce opralo.

Potem smo pa imel kar srečo in smo nekako ušli dežju.

Osebno so mi Dolomiti lepši kot Sardinjia.

Najbrž bo drugo leto v pripravi tedenski potep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!