Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

info pomoč

ve gdo za dobro nočitev v ARABBI vsak info dobrodošel :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi smo bli tokrat v Garni Laura ob glavni cesti čez Arabbo - Via Boe 6, 35 EUR/osebo.

hvala že pošiljam meil za info :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

info pomoč

ve gdo za dobro nočitev v ARABBI vsak info dobrodošel :worship: :worship: :worship: :worship:

... hotel Pordoi ... solindno ... cena 27 evrov za nočtev z zajtrkom ... garaža za motor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hotel Pordoi ... solindno ... cena 27 evrov za nočtev z zajtrkom ... garaža za motor ...

Kje je ta hotel lociran ? Ali je to cena sedaj ali pred sezono ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hotel Pordoi ... solindno ... cena 27 evrov za nočtev z zajtrkom ... garaža za motor ...

Bil ta vikend v omenjenem hotelu, zelo dobro za 2 zvezdici, samo ta vikend je bil ful poln.

probaj : info@albergo pordoi.it , www.albergopordoi.it , tel: 0436 79 113 , fax: 0436 79 136

drugi hoteli pa poglej: www.sporthotelarabba.com , www.antlia.it , www.passo-pordoi.com , www.dolomiti.it/labaita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se spat tudi za 12 ojrov po glavi v apartmaju za 4 osebe. Meni in ženi ga je prijazna gazdarca dala za nekaj dni , čeprav sva bila sama. Je pa res, da je potrebno malo prečekirat internet, pol pa marsikaj najdeš......Nekateri so pa malo leni, pa bi radi od danes na jutri spali poceni.....Nekako se ne izide....Potovanje (pa makar za par dni) zahteva pripravo.....(pa so kljub temu neljuba presenečenja) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Dolomite dal čez in počez vreme super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: nič gužve, ovinki pa :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Dolomite dal čez in počez vreme super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: nič gužve, ovinki pa :grim :grim :grim :grim :grim :grim

post-11324-1186386447_thumb.jpg

post-11324-1186386518_thumb.jpg

post-11324-1186386592_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Dolomite dal čez in počez vreme super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: nič gužve, ovinki pa :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Si moral imeti zares sreco, da v tem casu ni bilo guzve. Ti kar zavidam, sam pa planiram iti tja septembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Dolomite dal čez in počez vreme super :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: nič gužve, ovinki pa :grim :grim :grim :grim :grim :grim

A je bil P. Valparola že odprt ??? prejšnji vikend je bil namreč še zaprt :). A je zadnja slikca iz Piz Sorega (iz San Casssiana) ali Piz la Illa (iz La Ville, SP - Gran Risa)??? Ufff, se mi že smučarske sline cedijo :rolleyes:.

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil P. Valparola že odprt ??? prejšnji vikend je bil namreč še zaprt :). A je zadnja slikca iz Piz Sorega (iz San Casssiana) ali Piz la Illa (iz La Ville, SP - Gran Risa)??? Ufff, se mi že smučarske sline cedijo :rolleyes:.

A tebi tudi?? So najboljše ja (predvsem Gran Risa), ampak zgodaj zjutraj, ker kasneje makaronarji vse razrijejo.....Bi lahko bile je, samo me malo matra pogled poleti, pozimi se bolje znajdem.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mislta to :naughty: ja pozimi mora bit super za smučat :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

prva slika: proga pod Piz la Illo (zgornji del),

druga: ena proga v smeri San Cassiana, vendar se mi zdi, da ni pod Piz Sorego,

tretja: mislim, da je tista povezovalna iz San Cassiana za Piz la Illo (Bamby je ime naprave, levo od zgornje postaje na Piz la Illi)

Vse slike pa so iz Alta Badie....

Lahko pa me kdo popravi :whistle: .....Definitivno je super za smučat tu.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva slika: proga pod Piz la Illo (zgornji del),

druga: ena proga v smeri San Cassiana, vendar se mi zdi, da ni pod Piz Sorego,

tretja: mislim, da je tista povezovalna iz San Cassiana za Piz la Illo (Bamby je ime naprave, levo od zgornje postaje na Piz la Illi)

Vse slike pa so iz Alta Badie....

Lahko pa me kdo popravi :whistle: .....Definitivno je super za smučat tu.... :worship: :worship:

bo držalo sedi 5 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo držalo sedi 5 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Kak sn jaz zaj veseli...... :whistle: :whistle: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva slika: proga pod Piz la Illo (zgornji del),

druga: ena proga v smeri San Cassiana, vendar se mi zdi, da ni pod Piz Sorego,

tretja: mislim, da je tista povezovalna iz San Cassiana za Piz la Illo (Bamby je ime naprave, levo od zgornje postaje na Piz la Illi)

Vse slike pa so iz Alta Badie....

Lahko pa me kdo popravi :whistle: .....Definitivno je super za smučat tu.... :worship: :worship:

Jest pa mislm, da je ta druga tista nova povezovalna iz Piz la Ille proti Piz Sorega :rolleyes: ...... vsekakor Gran Risa s svojimi prelomnicami fenomenalna za jutranje smučanje, za bordanje pa AUČ raj ne pomislim na vse padce do dol (kotaljenjepress) .... xr800 ne pozabi obiskat bajte Las Vegas na drugem vrhu Piz Sorege (dobri kelnarji & klenarce & picopek ;), papica & jagertee) skratka muststop :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislm, da je ta druga tista nova povezovalna iz Piz la Ille proti Piz Sorega :rolleyes: ...... vsekakor Gran Risa s svojimi prelomnicami fenomenalna za jutranje smučanje, za bordanje pa AUČ raj ne pomislim na vse padce do dol (kotaljenjepress) .... xr800 ne pozabi obiskat bajte Las Vegas na drugem vrhu Piz Sorege (dobri kelnarji & klenarce & picopek ;), papica & jagertee) skratka muststop :worship:

Verjamem, samo jaz sem tu samo zgodaj zjutraj, da lahko na Gran Risi naredim svojih 5-6 fur na polno, potem grem drugam. Jem šele okrog 14.30, ponavadi na Utia Punta Trieste-taboljše rebrce na žaru s pomfrijem......Za to novo povezavo pa ne vem, ker zadnji dve sezoni nisem bil v San Cassianu, tako da je meni kar novo......Zato pa letos......Gaaasssaaaaaa..... :naughty: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!