Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

tud v drugi sosednji dolini ni slabo

npr cortina z okolco....... :rolleyes: :rolleyes:

mmmmmmmmmmmm

post-16376-1186993813_thumb.jpg

post-16376-1186993844_thumb.jpg

post-16376-1186993889_thumb.jpg

Seveda, da ne..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijetelji bil v Livigno in okoliških prelazih (Stelvio....). Vreme kar v redu. Tja grede naju je pralo, pa najzaj, v Avstriji tudi. V glavnem super, lepe ceste, super ovinki dobra družba. Cool. Gospa tudi zadovoljna.

post-14479-1187177984_thumb.jpg

post-14479-1187177924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prijetelji bil v Livigno in okoliških prelazih (Stelvio....). Vreme kar v redu. Tja grede naju je pralo, pa najzaj, v Avstriji tudi. V glavnem super, lepe ceste, super ovinki dobra družba. Cool. Gospa tudi zadovoljna.

post-14479-1187177984_thumb.jpg

post-14479-1187177924_thumb.jpg

To je glavno, da je bila gospa zadovoljna... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 14.avg. do 17 avg. vozili po Dolomitih.Krasna narava,še lepše ceste in prelazi,gužva pa takšna,da te kap.Avgusta nikoli več gor-na prelazih srečuješ kamperje,pa še kakšen avtobus se najde.Prvi dan malo pred Cortino d.Amp. 10 minutna ploha,potem pa skozi lepo vreme.Cene:navite.Prenočišča:tombola.Prvo noč našli s posredovanjem v kraju Missurina hotel s tremi zvezdicami,kjer so nas olupili.Plačati smo morali polpenzion,kar pomeni večerjo,nočitev in zajtrk,po osebi 82 euro.Slabo voljo je nekako odtehtala lepa narava in kraj,kjer smo bili.Drugo nočitev smo si poiskali malo dlje,v kraju Brixen,privat pension z dvemi zvezdicami.Odlično,nočitev z zajtrkom,motorji v garaži,28 euro po osebi.Tretji dan smo se vračali čez Avstrijo,Ziljsko dolino,prelaz Mokrine in Predel ter prespali v Logu pod Mangartom za 35 euro po osebi.Vrnitev čez Tolmin v Solkan,tu pa še čez Trnovsko planoto do Godoviča(makadam!) in nazaj v Žalec.Presenetile so nas odlične ceste in asfalt v Dolomitih.Res vredno vožnje,stroške pa tako hitro pozabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 14.avg. do 17 avg. vozili po Dolomitih.Krasna narava,še lepše ceste in prelazi,gužva pa takšna,da te kap.Avgusta nikoli več gor-na prelazih srečuješ kamperje,pa še kakšen avtobus se najde.Prvi dan malo pred Cortino d.Amp. 10 minutna ploha,potem pa skozi lepo vreme.Cene:navite.Prenočišča:tombola.Prvo noč našli s posredovanjem v kraju Missurina hotel s tremi zvezdicami,kjer so nas olupili.Plačati smo morali polpenzion,kar pomeni večerjo,nočitev in zajtrk,po osebi 82 euro.Slabo voljo je nekako odtehtala lepa narava in kraj,kjer smo bili.Drugo nočitev smo si poiskali malo dlje,v kraju Brixen,privat pension z dvemi zvezdicami.Odlično,nočitev z zajtrkom,motorji v garaži,28 euro po osebi.Tretji dan smo se vračali čez Avstrijo,Ziljsko dolino,prelaz Mokrine in Predel ter prespali v Logu pod Mangartom za 35 euro po osebi.Vrnitev čez Tolmin v Solkan,tu pa še čez Trnovsko planoto do Godoviča(makadam!) in nazaj v Žalec.Presenetile so nas odlične ceste in asfalt v Dolomitih.Res vredno vožnje,stroške pa tako hitro pozabiš.

daj kako sliko na popaj ,ko je pa tam tako lepo :photo: :photo: :photo: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

bom pa jaz prpopal enih par fotk, posnetih včeraj in predvčerajšnjih :

..semle gor smo prišl v soboto prot večeru..

post-1674-1188225651_thumb.jpg

..prespali v tejle koči..

post-1674-1188225706_thumb.jpg

..zjutraj odprli okno..

post-1674-1188225742_thumb.jpg

..pogledali v dolino..

post-1674-1188225781_thumb.jpg

.. in se odpeljali dol :)

post-1674-1188225872_thumb.jpg

aja, celo pot do dol (48 serpentin) sem srečal ene deset motorjev, to je blo pa tud use od prometa..

lp,Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

bom pa jaz prpopal enih par fotk, posnetih včeraj in predvčerajšnjih :

..prespali v tejle koči..

post-1674-1188225706_thumb.jpg

lp,Matej

Koliko ste dali za spanje, kakšne so sobe in naslov prosim :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko ste dali za spanje, kakšne so sobe in naslov prosim :yea2: :OK:

To je na vrh Stelvija, jasno, sobe so delane v krog :rolleyes: :rolleyes: , tak da nobena postla ni glih ravna, niso poceni ( 40 EUR z zajtrkom in kopalnico), ampak pol itak za razgled plačaš ..

več pa na www.tibet-stelvio.com

lp,Matej

Popravljeno . Popravil Ata Slon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1188293583_thumb.jpg post-5391-1188293503_thumb.jpg

Samo malo za nostalgijo.

Iz Passo pordoi proti Canaze-ju :whistle:

Jeah, točno tak.......... :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kaj sem jaz našla :rolleyes: Moji prvi Dolomiti.

post-6343-1188301603_thumb.jpg

Uff me kar zazebe ko vidim tolko snega. Še mal pa bo zima in bomo spet samo spomine obujali do naslednje sezone. No pa še ena iz mojih prvih.

Passo Gavia

post-5391-1188319488_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko že obujamo spomine........... :P

Dobre slikce, samo a ste pozabli kje ste se vozili al zakaj noben hudič ne napiše kje je slikano ? Tale druga slikca mi je všeč - pokrajina in bi ob priliki tudi sam zašel na tako višino če je mogoče, samo ko bi vedel kje je to ?? Predvidevam, da sem se že vozil mimo a z druge perspektive zgleda pokrajina čisto drugačna.

Mimogrede par strani nazaj je bila objavljena slika z zvonikom sredi jezera . A lahko kdo napiše kje je to slikano

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo

ta slikca je nad misurino,takoj po jezeru zaviješ desno za tre cime (drei zinnen),če prihajaš s smeri auronzo,

vstopnina se plača mislim da 8 eurotov(glej karto desno zgoraj)

če misliš tale zvonik???

post-16376-1188339687_thumb.jpg

je to jezero resia ....reschen pass ,

poglej levi kot zemljevida

Trentino_KARTA.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo

sorry tista druga slikca je passo pordoi

z passota gre še žičnica na 2950

gori je.............uauuuuuu

no,tko zgleda

post-16376-1188340318_thumb.jpg

post-16376-1188340356_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwslo

sorry tista druga slikca je passo pordoi

z passota gre še žičnica na 2950

gori je.............uauuuuuu

no,tko zgleda

:worship: OK se mi je zdelo da je Pordoi a prepričan nisem bil, sem bil pa gor že parkrat. No samo na prelazu. Bom ob priliki skočil še na žičnico. Razgled je res lep.

Tudi za cerkev hvala za info. Drugo leto jo grem pogledat .

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek štartam za dolomite ... družba dobrodošla.

Mi jih štartamo v petek, mogoče se kje srečamo, če pa ne pa srečno vožnjo!!!

PS: A mi lahko nekdo napiše naslov strani z vremensko napovedjo za dolomite????

Please, pa thanx vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!