Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Septembra? :)

A klasa do 125 al nad :D

count me in igor al pa cestak :whistle:

ja takrat se mogoče že pomirim.... :worship:

Zmenjenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je odlično!! Nobene gužve!!

:OK:

Kaj vse ste prevozili potem?

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za primerjavo prejšnji petek vendar že precej pozno in zadnji v nizu. Gužve pa tudi nobene vsaj ne med vožnjo ćeprav so bili vrhovi vsaj čez dan kar fajn zaparkirani.post-15475-1248989185_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bil pa včeri gor 30.7. ca 14ih. Pa sm bejžu dol k se je na popoldansko ploho nakuhaval. Sem vedril ob 17ih. Gužve ni blo. Je bIl koga naj ja mal "raceat". Sm bl pa le za en dan s štrtom in ciljm v Bovcu.

A je teb tut kej drsel iz Cortine na Giau?

Bilo je odlično!! Nobene gužve!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bovec-Predel-S.Nevea, P. MAuria-P.Tre Croci-Cortina-P.Giau s povratkom

P. Falzarego-P. Valparola-St. Vigil-P.di Furcia-Valdaora-Dobbiaco-

P.di Monte Croce-P.Mauria-S.Nevea-Bovec :D

10:00 do 21:30

Od P.Giau do Valdaora bežal pred nevihto :angry: .

:OK:

Kaj vse ste prevozili potem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm bil pa včeri gor 30.7. ca 14ih. Pa sm bejžu dol k se je na popoldansko ploho nakuhaval. Sem vedril ob 17ih. Gužve ni blo. Je bIl koga naj ja mal "raceat". Sm bl pa le za en dan s štrtom in ciljm v Bovcu.

A je teb tut kej drsel iz Cortine na Giau?

Nič mi ni drselo, nikjer v dolomitih, sm bil zlo zadovoln z gumam in z cesto :) škoda da se nismo srečal :( se mormo dobit en dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gremo v sredo pa do petka!

iz kje startate?

Kolko pa je do gor, ter kak dolgo ponavadi traja da se nardi krog, ter kak je s prenočišči,če lahko kdo na kratko opiše, ker mam letos v namenu še to turo nardit...samo treba malo počakat, ker sem se komaj iz Črne Gore vrno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartamo od doma iz Ljubnega glede dolžine pa odvisno iz kje si vzameš izhodišče za ogled Dolomitov.Pri naši turi je iz Ljubnega do Colfosco kjer bomo spali 350km.Glede prenočišča pa čist odvisno sedaj je visika sezona 30€ na osebo z zajtrkom in garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 14 dni nazaj naredili tole turo:

Prvi dan: Šmartno - Rateče - Tolmezzo - Cortina - P. d. Sela - Kastelruth - Bolzano - Cles - Male; (krepko čez 500 km se mi zdi...)

Drugi Dan: Male - P. Tonale - P. d. Gavia - Bormio - Stelvio - Merano - St. Leonhard - Vipiteno;

Tretji dan: Žur pri +8 v dežju in snegu na motozboru MK Falken Vipiteno;

Četrti dan: Vipiteno - Brunico - Silian - Kotschach - Hermagor - Arnoldstein - Železna Kapla - Pavličevo sedlo - domov...

Priporočam motoradhof THALER Lepe sobe, fajn zajtrk, ogromna garaža... 28 €

Nekje med spodnjimi linki je tudi posnetek vožnje iz njihove garaže, v kateri polkrožno obrnem (na motorju...), sicer je pa nekaj malo bolj ostrih (hitrih) voženj po prelazih, ter nekaj utrinkov iz motozbora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar se vračam iz 3 dnevnega potepanja po Dolomitih. 1300 km. Prva noč Arabba (Hotel Pordoi 28€ BB in 44€ HP (če je že tako popularno pisati cene)). Potem preko Bormia na Stelvio in druga noč pod Jaufen passom (cena sobe + zajtrk 28€ po osebi).

Aja mimogrede sva šla še pogledat piramide v Renon-Ritten in pa seveda cesto.

Sploh ni gužve (me je bilo malo strah zaradi prejšnih postov, pa vidi da ima strah samo velike oči) in sobo za spanje brez problema najdeš tudi pozno zvečer. Cena je pa povsod ista.

Je pa včeraj pot pokvarilo vreme. Passo Giavio in Stelvio sva prevozila v dežju. Žal tudi to sodi zraven.

post-139-1249155581_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pot:

1. dan Velenje-Kr. Gora-Pontebba- Karnische Dolomiten strasse-Cortina-Arabba

2. dan (res lepa tura in jo priporočam) Arabba-St. Ulrich-Ritten-Bozen-Passo Mendola-Passo Tonale-Passo Gavia-Passo Stelvio-Merano- San Leonardo

3. dan Jaufen pass-Alta Badia-Cortina-Misurina-Tolmezzo-Kr.Gora-Velenje

cca 1300 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 1. 7. do 4. 7. sem naredu turo po dolomitih.

Prvi dan: Dutovlje-Učja-passo Tanamea-Tarcento-Spilimbergo-Maniago-passo San Osvaldo-Longarone-Forno di Zoldo-passo Duran-forcella Aurine- passo Cereda-passo Rolle-passo Valles- passo S. Pellegrino-passo Costalunga-Bolzano-passo Mendola(vzpon)-Ruffre(prenočitev BB+garaža za 25 eurototov)

Drugi dan:Ruffre-Mendola(spust)-Male-passo del Tonale-passo d'Aprica-Tirano-passo Bernina-forcella di Livigno-passo d'Eira-passo del Foscagno-Bormio-Stelvio-Merano-passo Palade-passo Mendola(samo vzpon)-Ruffre (prenočitev)

Tretji dan: Ruffre-Mendola(spust)-Bolzano-passo Nigra-Costalunga-Canazei-passo Pordoi-passo Campolongo-passo Furcia-Dobiacco-Lienz-Heiligenblut(prenočitev BB+garaža za 35 eurototov)

Četrti dan: Heiligenblut-GrossGlockner-Lienz-Silian-Kotschach-passo della Croce-Tolmezzo-Sella Nevea-Predel-Bovec in domov.

Skupno užitkarskih 1614 km od tega me je pralo za cca. 80 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva pa štartama v soboto 8.avgusta. 4 dni. Baza Arabba. Bo kdo tam takrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pravkar sem se vrnil iz Dolomitov, bilo FANTASTIČNO.

Vreme sončno brez dežja.

Bil gor en teden in prevozil 2400km.

Tisti ki greste Avgusta boste imeli gužvo, zaradi dopustov v Ialiji.

Srečno vsem ki greste na pot in obilo užitkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par slikc iz telefona, aparat je bil doma - napaka. :angry:

jest sm bil pa včeri gor 30.7. ca 14ih. Pa sm bejžu dol k se je na popoldansko ploho nakuhaval. Sem vedril ob 17ih. Gužve ni blo. Je bIl koga naj ja mal "raceat". Sm bl pa le za en dan s štrtom in ciljm v Bovcu.

A je teb tut kej drsel iz Cortine na Giau?

post-23696-1249282435_thumb.jpg

post-23696-1249282440_thumb.jpg

post-23696-1249282446_thumb.jpg

post-23696-1249282453_thumb.jpg

post-23696-1249282460_thumb.jpg

post-23696-1249282466_thumb.jpg

post-23696-1249282472_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!