Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

  • 3 mesecev pozneje...

no, če koga zanima:

Zadnji weekend v Avgustu, smo bli gor čez weekend - prekrasno vreme :) Kamera je bila montirana zelo na hitro, zato slab zvok (bo drugič boljše) :)

Vidva sta ga tako pičila, da upam, da ni preveč motosvetovcev takih voznikov saj je bilo to daleč od varnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidva sta ga tako pičila, da upam, da ni preveč motosvetovcev takih voznikov saj je bilo to daleč od varnega.

Kaj je pa tle nevarega mi pa tut ni jasn... Si mogoce ti tko svez ali star, da ne sledis voznji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, un začeten del, ko vidiš sam 10 m ceste naprej je ko mala grozljivka. Si zamisliš, da bi res samo tolko naprej videl :eek:

Drugače pa res nič extremnega, še za nas starce ne :yea2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa tle nevarega mi pa tut ni jasn... Si mogoce ti tko svez ali star, da ne sledis voznji?

Lepo, dinamično sta se vozila. Motoristi ki sta jih prehitela so pa malo naravo opazovali a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, dinamično sta se vozila. Motoristi ki sta jih prehitela so pa malo naravo opazovali a ne?

Ja, sej tega je na Dolomitih preveč. Stari Beflejasi iz Usterajh pa Nojčlandije se tam vlecejo ko šmrklji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so pa tudi zato dočakali, da so stari.....

Ne bit tko siguren. Vecina jih je namrec unih k so v mladosti fural Puche pa ostala jajca, potem pa dolgo casa nic (baba, froci, siht) in so si na stara leta sele lohk privoscli motor in ker imajo velik kesa, so si kupl, logicno, BMW nekiogromnega 1200. Klasika. Potem pa jih moram jst po tleh pobirat, k tut priblizno ne znajo vec furat in padajo po ovinkih, ker si take krave ne upajo niti nagnit. Pejt enkrat gor pa mal opazuj stare hemeroidneze.

p.s. Tisti, ki ze vse zivljenje resno furajo motorje, so tle izvzeti, ker ponavadi furajo tko k je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vseeno sta skori dve gospe zgazla, pa po naselju k je omejitev 50 in so bli ljudje bi mogoče blo primerno kak kilometer manj. če ne pa hvala za video, bova po vsej verjetnosti tudi midva poleti podala v te konce.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej tega je na Dolomitih preveč. Stari Beflejasi iz Usterajh pa Nojčlandije se tam vlecejo ko šmrklji...

new-2.jpg

Nerodno ja, pa tudi avtomobili so tam moteči ravno ko v ovinek prisekaš :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

new-2.jpg

Nerodno ja, pa tudi avtomobili so tam moteči ravno ko v ovinek prisekaš :)

Ja bi jih za avtomobiliste in kolesarje kar zapru - Dolomite namreč!:kva2:

Na posnetku se lepo vidi kakšne težave je imel motorist, ko je moral krivuljo popravljat zarad avta!:headbang:

Za dirke so dirkališča, za turizem pa Dolomiti!

Kot dirkači na progi (dirkališču) fantajo amaterje (turiste), tako v Dolomitih turisti fantajo kvazi dirkače!

Pa brez zamere....in predvsem varno za vse!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

new-2.jpg

Nerodno ja, pa tudi avtomobili so tam moteči ravno ko v ovinek prisekaš :)

Ja, tole sm opazu, ja. Pa zmotilo me je tut, sam kaj mores. Divjanje pa vseeno ni. Tega pa res ne mors rect. Kar se pa tice unga 50 skoz naselja... A dejte, no... Naj vrze prvi kamen tisti, ki je brez greha, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tolk govora o posnetku, sm ga pogledal še enkat. če se komu to zdi nevarno hitro in objestno, naj motor proda in si za v Dolomite najame kamper. precej bol udobna stvar za cjazenje po predpisih.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste lih tak halo zagnal, na začetku zgleda tako hitro ker je pač kamera nerodno naštimana da v tla snema in normalno da zgleda hitreje kot v bistvu je.Tud sam imam GoPro kamerco in ko doma gledam posnetke vse skup daje učinek večje hitrosti.

Pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene hitrost na posnetku ne gane, bolj me skrbi ker tega peba na Streetu dosti ovinkov kar precej ven prinese (ali konec desnih ovinkov čez črto ali konec levih preveč na rob) - morda pa samo zaradi kamere na čeladi tako izgleda.

Me pa zanima po katerih cestah sta se preganjala, saj bi si želel prevoziti identično turo.

Hvala

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.

Se dobro, da sta tadva na posnetu vozila kot turista, torej. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Banjo, mam že v mobitelu zabeleženo, ko boš žejen javi, dobiš :beer1:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jih pa seveda nikoli ne, ker si brezmadezno spocet, kajneda? :notworthy:

Jaz po tvojih kriterijih ne spadam niti v skupino turisti, ampak med ovire na cesti tako da sem nonstop v prekršku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!