Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Kot sem obljubil bom danes prilimal nekaj slik z malo opisa. Moram še ankrat ponoviti, da je blo odlično. Tudi gostitelja sta zakon, za normalno ceno dobiš super storitev. TOrej se bom naslednje leto še vrnil.

Slike so na mojem spletnem albumu, ker se mi ne da preveč zafrkavat tle. Povezava je pa tule: KLJIK!

Zelo lepe slike! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni. v soboto 13.8. se imam namen odpravit v dolomite do ponedeljka... pa me zanima kako je z prenočišči? glede na to da je ponedeljek praznik in bo po vsej vrjetnosti gužva. hotel Garni ima vse zasedeno. najraje bi se prej pozanimal če je prosto in rezerviral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi tukaj. Jaz sem se lani zmenil po angleško prek emaila.

Sicer pa mislim jaz s sobote na nedeljo prespati tukaj, ker imam potem lepo izhodišče za v Avstrijo, pa tudi če se gre naprej na Stelvio je lepo izhodišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. v soboto 13.8. se imam namen odpravit v dolomite do ponedeljka... pa me zanima kako je z prenočišči? glede na to da je ponedeljek praznik in bo po vsej vrjetnosti gužva. hotel Garni ima vse zasedeno. najraje bi se prej pozanimal če je prosto in rezerviral.

si mislil pri gabrieli?

nasproti čez cesto je hotel ARMONIJA

nimam kaj reč, prijazni, priporočam... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni. v soboto 13.8. se imam namen odpravit v dolomite do ponedeljka... pa me zanima kako je z prenočišči? glede na to da je ponedeljek praznik in bo po vsej vrjetnosti gužva. hotel Garni ima vse zasedeno. najraje bi se prej pozanimal če je prosto in rezerviral.

Poskusi v Arabi..pred tednom tam ni bilo nobene gužve..v info centru so zagotovili, da je večina sob prostih., kljub temu, da so se že začele italianske počitnice..

Pomoje ni potrebe po rezervaciji, vsaj glede na to kolk ljudi je blo prejšni teden v tistih koncih..zanemraljivo..!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ravnokar iščem sobe za omenjeni termin in sicer blizu passo di Gardena in blizu Brunecka. Je povečini že vse zasedeno (kar je normalnih cen, za 100 uer/noč spite brez težav), tako, da priporočam, da rezervirate (čeprav s tem tvegam, da bi bo kdo spulil sobo :naughty: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je pa kaj s kampi na tem področju - zasedenost v tem vikendu?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ravnokar iščem sobe za omenjeni termin in sicer blizu passo di Gardena in blizu Brunecka. Je povečini že vse zasedeno (kar je normalnih cen, za 100 uer/noč spite brez težav), tako, da priporočam, da rezervirate (čeprav s tem tvegam, da bi bo kdo spulil sobo :naughty: ).

tudi meni tako odpisujejo, edini kar je bilo zdaj prosto je bilo zelo drago. in pa prosto sobo sem našel iz petka na soboto kar mi ne koristi za 33€ kar je še normalno.. še malo bom poskušalo potem pa nevem.. ja kako pa so kampi, kako je ponoči v tem času v tistih krajih kar hladno? in pa cene kampov sem nekje v tej temi zasledil da niso najbolj ugodni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj gledam vreme za jutrišni odhod pa me malo skrbi, saj napovedujejo nevihte.. kako ste se odločili drugi ki greste ta vikend? ima še kdo kakšno spletno stran z vremensko napovedjo dolomitov?rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sabo vzemte VELIIIIIKO žlico potrpljenja.

Sem bil gor sreda, četrtek, petek 10,11,12. avg drugič letos :) po dolinah se promet premika v kolonah, večino kar stoji. Čez "glavne" prelaze pa precej pogosto srečaš avto, tako da vožnja je dokaj tekoča (žgal ne boš nikjer), vendar ne prav brezskrbna, da v kakem ovinku ne najahaš koga. Pa planktona je ful po passotih.

Za spanje se boste pa mal potrudili, sicer boste spali na dražjih postlah. 40€ + na glavo z zajtrkom

Prvo rundo sva bla z mojo 8.9.10. julij in je neprimerljivo bolše :) pa še dan je dalši. (se precej pozna tista urca)

Sam pri sebi sem sklenil, da v dolomite nikakor ne grem več avgusta.

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sabo vzemte VELIIIIIKO žlico potrpljenja.

Sem bil gor sreda, četrtek, petek 10,11,12. avg drugič letos :) po dolinah se promet premika v kolonah, večino kar stoji. Čez "glavne" prelaze pa precej pogosto srečaš avto, tako da vožnja je dokaj tekoča (žgal ne boš nikjer), vendar ne prav brezskrbna, da v kakem ovinku ne najahaš koga. Pa planktona je ful po passotih.

Za spanje se boste pa mal potrudili, sicer boste spali na dražjih postlah. 40€ + na glavo z zajtrkom

Prvo rundo sva bla z mojo 8.9.10. julij in je neprimerljivo bolše :) pa še dan je dalši. (se precej pozna tista urca)

Sam pri sebi sem sklenil, da v dolomite nikakor ne grem več avgusta.

ZAKAJ PA NA DOLOMITE LEZES AVGUSTA, SAM SI SI KRIV. PA DEJ NO MAL PAMETI UPORABLJAJTE LJUDJE; FERRAGOSTO?!?! VAM TO KAJ POVE???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ PA NA DOLOMITE LEZES AVGUSTA, SAM SI SI KRIV. PA DEJ NO MAL PAMETI UPORABLJAJTE LJUDJE; FERRAGOSTO?!?! VAM TO KAJ POVE???

A je to kaj za na kruh namazat J? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zdržalo do nedelje do 22. ure (pomeni sonce sonce sonce, za tanko jakno in kratko majco). Čist zadost. Danes je scalo z manjšimi vstavki rosenja od italjansko avstrijske meje do Kranja. Pa kaj, polni novih vtisov in ne iz cukra (z dežnimi) smo čist lepo preživeli. Gužva? Sobe rezerviraš v naprej, kar vzame nekaj časa z mejlanjem, spali POD 40 eur/osebo z zajtrkom (v sobi 3*** s kopalnico), po cesti? Nekaj kemperjev, nekaj avtov, ja pa kaj, zato pa mamo nizke prestave.

Meni je blo super in bi še šla, tudi avgusta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ PA NA DOLOMITE LEZES AVGUSTA, SAM SI SI KRIV. PA DEJ NO MAL PAMETI UPORABLJAJTE LJUDJE; FERRAGOSTO?!?! VAM TO KAJ POVE???

Ma kaj je use uredu s tabo? :surrender:

Glej, pomojem pod avatarjem vidiš kje živim in verjemi, da sem z italijani bol povezan kot si lahko predstavlaš :)

In vem, kje in kako se gibat v avgustu po italiji!!!

In nevem kje sem napisal, da sem priletel bilokje v gužvo oz sem bil žrtev ferie d'agosto?

Sem samo napisal par izkušenj in napotkov, ter da ne grem več avgusta gor. Imel sem se pa kljub temu super, v betuli sem dobil mizo in postrežbo takoj, spal pa sem v prvem garniju kamor sem se ustavil, in to poceni! In razen na Stelvio kjer je bilo malo nagužvano (še vedno pelal tekoče, brez da bi motor nad 95° dvignilo, če si bil tam, veš kaj to pomeni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem šel prvič (ever) v Dolomite 11., 12. in 13.8. Krasen izlet, ki ga niti najmanj ni pokvarila velika gužva.

Zame ena največjih prednosti motocikla je ta, da se nikjer ni potrebno basat v gužvi - če se zgodi prometni kolaps, se pač počasi ter varno prerineš mimo in uživaš dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem samo napisal par izkušenj in napotkov, ter da ne grem več avgusta gor.

No, no... sej se ni treba razburjat, jst sm samo z rdeco poudaril to, kar si ti napisal v tem stavku :D Dolomiti so super, razen v avgustu. Takrat so pa ... ajde, niso slabi, ampak kot primerjavo, ce gres enkrat v zacetku julija... Total druga zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm malo ostro nastopu ker sem vidu da imaš CSL vklopljen, pa se delaš pametnega... očitno si ga pozabu izklopit :)

Drgač pa, da ne bom totalno mimo. Meni osebno je daleč naaaajlepši vzpon in krog na Passo Pordoi iz strani Canazei, na sredini pa odcep na Passo Sella in pol preko passo Gardena do Corvare in passo Campolongo v Arabo in nazaj na Pordoi in v Canazei spat :) v reči piši 60km imaš miljardo ovinkov in dobrega asvalta, da meče iskre spod štapc :)

z drugo besedo Sella ronda :)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no... sej se ni treba razburjat, jst sm samo z rdeco poudaril to, kar si ti napisal v tem stavku :D Dolomiti so super, razen v avgustu. Takrat so pa ... ajde, niso slabi, ampak kot primerjavo, ce gres enkrat v zacetku julija... Total druga zadeva.

Le kdo je šrajal??:naughty: Sicer pa grem v Dolomite in to avgusta....s peciklom,.....ajd, da še to probam....:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri tudi jaz prvič štartam proti Dolomitom :yes: Prenočišče rezervirano v vili Ester v Canazeiu, vreme je tudi naročeno, upam samo da ne bo taka gužva (kot pravite da je avgusta) in da se bo dalo "tekoče" odpeljat.

Lep pozdrav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!