Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
stenere

motosvet.com nalepke?

Recommended Posts

Windsurf

pa na mene ne pozabit! dve mali, dve srednji, po možnosti sive, srebrne ali bele, za na moto in čeledi...

na avtu je že velika

LP

Windsurf

Sitko

Jaz bi jo tudi imel nalepke. A so kje objavljeni pogoji oz. cena? Pa takisto za T-shirt

Špilferderber

mi lahko kdo od ta'zgornjih pošlje na mail kakšno vektorsko e-različico motosvetovega logotipa in/ali nalepke..

jih bomo pa sami naredili :)

hvala!

Edited by Špilferderber

Alla

Heh, sorry, nalepke so ble že skoraj končane v mojem stanovanju. No, kako naj rečem......mal so zgorele. Bo treba spet počakat na novo porcijo.

Alla

Špilferderber
mi lahko kdo od ta'zgornjih pošlje na mail kakšno vektorsko e-različico motosvetovega logotipa in/ali nalepke..

jih bomo pa sami naredili :)

hvala!

ni možno :?

Jure
Bo treba spet počakat na novo porcijo.

Alla

Je mogoče kaj približno znano kdaj bi ta porcija bila? Sezona se je začela, ne mormo se furat okol brez motosvetovih nalepk! :D

Jure

mene tudi to že kar nekaj časa zanima.. Noise, a je še možno da ti pošljemo SASE, ti pa nam nalepke? :?

gic

Sej ni noben reku, da se bo dal pridet do njih. :slap:

Važn je, da bodo končane še ta tedn!

gizmOkak
Nalepke so v delu in bodo končane še ta teden.  :D

Je že pršu tisti tedn :hmm: bi se priporoču za par nalepkic d obdarim naše primorce :P

Vojč
Je že pršu tisti tedn :hmm: bi se priporoču za par nalepkic d obdarim naše primorce :P

jaz pa naše prekmurce in prleke :OK:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Prav zanavna tema... Ma kaj se tolko pizdite, sej je napisal da se bo celo spalo v hiškah ob kolpi.  Meni se zdi njegova ponudba čisto zanimiva, ni za večino ljudi na tem forumu, je za penzič in kafe motoriste, ki so taki softiči da se verjetno bojijo že ene noči v šotoru. Jst bi za tak krog zvonkotu z veseljem plačau tistih 60 ali celo 90 eur (una dvojka spredaj me zelo moti) 🤣  Tako da plani mubpripadajo zato ker so pri nas preveč šmekerski motoristi ali preveč resni motoristi. Torej tisti ki rabijo hotel, al pa tisti ki si boljši krog naredijo sami.  @Dr_Jakob a nebi bila to odlična ideja za poletni želva krog (ne more bit mamut, je treba izbrat drugo žival) , vsak eno noč časti travnik da tam smrčijo in prdijo eni motoristi. Spotoma se nabirajo točke za opažene migrante 🤣 Fajn je tudi po Slo imet vodiča, ko sem bil še pri volji in ni bilo smart telefonov, sm večkrat vozu "offroad" s skuterjem na 10colskih gladkih gumah, zemljevid je bil kakeršen je bil, in včasih se zelo enostavno zajebe pot, tudi dan danes ima guglmaps neke zanimive algoritme včasih kr čez neke sumljive makadame pelje.   
    • spartanbp
      Moj bo pocasi oldtimer  Razmisljam pa tudi o nakupu Deget zadnje felne. Rariteta, se bolj kot spice.
    • thumper
      borči is bacek?
    • thumper
      ali imaš prijatelje?  če imaš ne kupuj bmw..  kupi pa ga , če se želiš "osamosvojiti"..
    • Andrej P
      mislim, da ga ti že sanjaš, tolk maš o njem za povedat :-). Prepričan sem, da ga boš naslednje leto vozil. :-)))  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!