Skoči na vsebino

Koncert U2 - Dunaj


marilyn

Priporočene objave

Če bi želel kdo z mano na Dunaj,na koncert u2.2.7.2005, naj mi piše...karte imam..rabim sopotnika-co...Še boljše če imaš svoj motor.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marilyn, koliko kart pa imaš viška? Eno. tri, pet??? Kolikor vem je bil koncert U2 na Dunaju razprodan v 2 urah in pol.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,eno mam viška...k tista k bi mogla it z mano se je premislila <_< ...tko da....Sm imela pa nemen še malo cruzat po Avstriji :yea1: ...mogoče še kje drugje...pol pa na koncert in nazaj proti domu...tko da...

Če je kdo za...naj mi javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za koliko pa prodaš karto in s kašnim motorjem greš ti?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja vsekakor me zanima karta, sam najbrž ti ni v interesu it z avtom, saj namreč nimam motorinota, lahko pa greva z avtom pa častim vožnjo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Robert živjo...Ja za karto sm dala 33.000,00 sm jo lohk tud malo znižam..pod pogojem da častiš kšn pir :D ...Grem pa z Hornetko,če bo do takrat uštimana-močno upam da ja...Tko da če si med resnimi kandidati...se lohk kej zmenmo...

Dead man...če bo kej pršlo umes..se lahko zgodi tud da bi šla z avtom....sm upam da ne...ostanemo na vezi....

Šla pa bi okrog 27 junija...pol pa po koncertu počas domov...

Lp vsem

Popravljeno . Popravil marilyn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marilyn, najprej hvala za čestitke, ki si mi jih poslala na PM.

Sem bil na turneji POP, zato bi zelo rad šel tudi na tega, vendar vidim, da greš že 27.6.2005. Takrat sem bom jaz ali vračal iz Švice ali pa tam še celo bil. (razen, če si ne bom zaradi dela izbral drugi datum).Zato zgleda, da ne bo šlo, razen, če bi se dobili kasneje, vendar vidim, da bi ti rada družbo že za pohajkovanje po Avstriji.

Kar se pa tiče čaščenja Pive, NO PROBLEM :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dead man...če bo kej pršlo umes..se lahko zgodi tud da bi šla z avtom....sm upam da ne...ostanemo na vezi....

Šla pa bi okrog 27 junija...pol pa po koncertu počas domov...

                      Lp vsem

Ja jaz upam, da bo vmes kaj pršlo, sam ti pa vseeno želim, da motor čimpreje spraviš v red. Smo pa vsekakor na vezi. Čim bo kakršna kol info mi pls sporoči, da jaz uredim v službi za dopust.

See ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji.....sopotnika sem že dobila :OK: ...tko da če mi pa slučajno odpove (upam da ne)....Vam sporočim pravočasno..... :yea2:

LP Vsem.uživejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!